Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Camel235


Camel235

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/19751-camel235/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę:-
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary:
Cheater, speed hack, tłumacz sie w apelacji [brtmss]
Członek ekipy nakładający karę: brtmss/baryyy
Wyjaśnienie sytuacji: Dnia 04.06.2023 o godzinę 15/16 pobrałem reduxa po wejściu na serwer i wyciągnięciu auta (Dilettante) testowałem vmaxa tego auta na autostradzie i jechało 210km/h jeszcze wczesnej jeździłem motorem carbonem rs który jeździł tak około 250km/h coś około godziny 17.03 dostałem bana za speed hacka W dodatku nie miałem nigdy w życiu żadnych cheatow i jestem aktywnym graczem wiec po co miałem bym używać cheatow 

Ewentualne screeny/świadkowie:-

Edytowane przez Camel235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Zrobiłem nawet z @baryyytest przed napisaniem postu, dilettante na FT i bez niego, maksymalny V-max auta wyniósł 150 na podbitkach więc, totalnie nie ma opcji aby osiągnąć tym autem 210 km/h, co do reduxa to dziwna sprawa.. Konsultując to też z baryym który jednak zna się nieco na modowaniu GTA, stwierdził, że praktycznie nic nie robi, dziwne by było aby przyśpieszał Ci wozy.. Na moje zwykły speedhack i tyle. Ewentualnie edytowany handling wozu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie możecie sprawdzić mój komputer nie mam nic do ukrycia nic nie pobierałem oprócz reduxa 1.16. mój kolega tez pobierał tego reduxa i tez miał ten sam problem jechał z 250km/h carbonem rs i po odinstalowaniu reduxa mojemu koledze carbon rs jechał vmaxa 200km/h wiec jestem pewien ze cos z tym reduxem jest nie w porządku poza tym ziomek pisał z tym na /w do brtmss powiedział mu żeby  sprawdził pilik reduxa. poza tym po co miał bym cheatowac jak jestem na serwerze praktycznie codziennie 

Xiros i Truskawencja lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Na moje mogę Ci dać szansę gdyż faktycznie twój znajomy z tym pisał do mnie w grze, ale zweryfikuj pliki gry i nie instaluj nic ponownie jak nie chcesz znów trafić na bana. Nie instaluj modów z niezaufanych źródeł których nie sprawdzałeś, a jeżeli juz widzisz taką sytuacje to wyjdź z gierki i to wyrzucaj z gta. Niech @kuzynwyda końcowy werdykt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin