Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #67: Safety Update


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kiedy te systemy keyless zaczna normalnie dzialac? jak masz auta pod grupka (np rodziny) to wszystko z tej aktualizacji jest bezuzyteczne, bo nie pokazuje ich w tej aplikacji vehsafe.
jak nie chce wam naprawiac tej aplikacji to chociaz zrobcie komende /v keyless ktora toggluje dzialanie systemu keyless bo aktualnie w polowie aut ten system nie dziala xD

ADVGierki i int.hustler lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa ciagle nie zintegrowaliscie paneli rodzin do vehsafe, no cmon, to nie jest pierwszy raz gdzie wypuszczacie update do fur ktory nie jest zintegrowany z pojazdami podpisanymi pod panel rodziny xD, zaraz minie miesiac od momentu gdzie to wypusciliscie

identycznie bylo z zabezpieczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pytanie dot. zmian w pojazdach bo nie moge dotrzec do zadnego z obecnych opiekunow tej galezi vibe roleplay:
czy dostane refund za to, ze w kwietniu kupilem banshee 900R za 650k jako auto na zamowienie/limitowane z wegner a po obecnych zmianach kazdy moze w salonie kupic zwykle banshee i za grosze przerobic je na ta sama wersje za ktora trzeba bylo dac ponad pol miliona (i wersja 900r nadal ma te same osiagi porownywalne do hypercarow za 3 banki)? pozdrawiam

Kogut i BaamBaam lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie co z pojazdami podpisanymi pod grupę. Notorycznie podczas próby kradzieży trafiam na auta należące do grup rodzin(?), otwieram je i tracę wytrych bo potem nie mogę wejść do pojazdu by go odpalić. Dodałem znak zapytania bo nie wiem czy to grupy rodzin, czy jakieś inne no, ale skoro auto sportowe stoi zaparkowane pod domem to chyba należy do celów prywatnych, a nie firmowych - więc rodzina. Uważam, że powinno to być poprawione. Dajcie możliwość kradzieży aut z grup rodzin, albo niech nie usuwają się wytrychy. Jestem zwolennikiem tej pierwszej opcji, bo gracze celowo podpisują pod rodzinę by być /zabezpieczonym/. 

@MyNick

Edytowane przez dan aka sqn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 16:25, kszyhu caesar napisał:

pytanie dot. zmian w pojazdach bo nie moge dotrzec do zadnego z obecnych opiekunow tej galezi vibe roleplay:
czy dostane refund za to, ze w kwietniu kupilem banshee 900R za 650k jako auto na zamowienie/limitowane z wegner a po obecnych zmianach kazdy moze w salonie kupic zwykle banshee i za grosze przerobic je na ta sama wersje za ktora trzeba bylo dac ponad pol miliona (i wersja 900r nadal ma te same osiagi porownywalne do hypercarow za 3 banki)? pozdrawiam

 

To tak jakby czepiać się, że ktoś kupiłł kiedyś wóz za 1mln a teraz kosztuje 2mln. Stało się, prawo nie działa wstecz i tyle.

Maltretacja lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dan aka sqn napisał:

Mam pytanie co z pojazdami podpisanymi pod grupę. Notorycznie podczas próby kradzieży trafiam na auta należące do grup rodzin(?), otwieram je i tracę wytrych bo potem nie mogę wejść do pojazdu by go odpalić. Dodałem znak zapytania bo nie wiem czy to grupy rodzin, czy jakieś inne no, ale skoro auto sportowe stoi zaparkowane pod domem to chyba należy do celów prywatnych, a nie firmowych - więc rodzina. Uważam, że powinno to być poprawione. Dajcie możliwość kradzieży aut z grup rodzin, albo niech nie usuwają się wytrychy. Jestem zwolennikiem tej pierwszej opcji, bo gracze celowo podpisują pod rodzinę by być /zabezpieczonym/. 

@MyNick

Przecież już od dawna grupa rodziny nie jest parasolem ochronnym przed kradzieżą fury. Trafiłeś może na jakis błąd więc zgłoś to przez ticketa i być może to sprawdzą.

Edytowane przez Jaguar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dan aka sqn napisał:

Mam pytanie co z pojazdami podpisanymi pod grupę. Notorycznie podczas próby kradzieży trafiam na auta należące do grup rodzin(?), otwieram je i tracę wytrych bo potem nie mogę wejść do pojazdu by go odpalić. Dodałem znak zapytania bo nie wiem czy to grupy rodzin, czy jakieś inne no, ale skoro auto sportowe stoi zaparkowane pod domem to chyba należy do celów prywatnych, a nie firmowych - więc rodzina. Uważam, że powinno to być poprawione. Dajcie możliwość kradzieży aut z grup rodzin, albo niech nie usuwają się wytrychy. Jestem zwolennikiem tej pierwszej opcji, bo gracze celowo podpisują pod rodzinę by być /zabezpieczonym/. 

@MyNick

Musisz wchodzić na F od strony pasażera, wtedy zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin