Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #67: Safety Update


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, charliemangano napisał:

co ty w ogóle piszesz XD nie mierz wszystkich swoją miarą bo nie każdy gra w centrum tak jak ty. Zakladamy, że crime jedzie wykonywać wniosek na fck albo po prostu jadą wyladowaną furą na jakas akcje, wpierdala sie w nich ktos na lagu i muszą 10 minut czekać gdzie podczas tego czasu "ofiara" może spierdolić xdd jak ktos uwaza to rozwiązanie za dobre to jest c r a z y

Nie gram w centrum, a wręcz staram się trzymać z dala bo poziom rozgrywki w tamtym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Po prostu bawi mnie płacz o te 10min czekania na coś.
Nigdzie też nie napisałam, że to rozwiązanie jest okej, bo moim zdaniem jest niedopracowane i trudno się z tym nie zgodzić. Jak na moje to osoby nieodgrywające wypadków powinny być zwyczajnie karane, a nie powstrzymywane przez skrypt, bo skończy się chodzeniem na afk i tak prędzej czy później. Ale tak jak Vesior pisał powyżej, jak ktoś zapierdziela 100-200 przez centrum to niech się później nie dziwi, że jest cyrk. Centrum samo w sobie jest rozkraczone przez znikające tekstury (tak, wiem, że wystarczy zmniejszyć ustawienia do średnich ale dlaczego jako gracz miałabym odbierać sobie jakość grafiki skoro problem nie leży po mojej stronie xd) a gracze jeszcze dodatkowo utrudniają sobie wzajemnie grę w tamtym regionie ignorując to, że na serwerze nie są sami xd Może lepszym rozwiązaniem byłoby stopniowe przywracanie zasad RP na serwer niż brnięcie w zminę Vibe w serwer RPG bo to się dzieje od bardzo dawna. 
Wybacz jeśli moja wypowiedź jest chaotycznie napisana ale no na szybko na tel xd 

Edytowane przez amnilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, amnilka napisał:

Nie gram w centrum, a wręcz staram się trzymać z dala bo poziom rozgrywki w tamtym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Po prostu bawi mnie płacz o te 10min czekania na coś.
Nigdzie też nie napisałam, że to rozwiązanie jest okej, bo moim zdaniem jest niedopracowane i trudno się z tym nie zgodzić. Jak na moje to osoby nieodgrywające wypadków powinny być zwyczajnie karane, a nie powstrzymywane przez skrypt, bo skończy się chodzeniem na afk i tak prędzej czy później. Ale tak jak Vesior pisał powyżej, jak ktoś zapierdziela 100-200 przez centrum to niech się później nie dziwi, że jest cyrk. Centrum samo w sobie jest rozkraczone przez znikające tekstury (tak, wiem, że wystarczy zmniejszyć ustawienia do średnich ale dlaczego jako gracz miałabym odbierać sobie jakość grafiki skoro problem nie leży po mojej stronie xd) a gracze jeszcze dodatkowo utrudniają sobie wzajemnie grę w tamtym regionie ignorując to, że na serwerze nie są sami xd Może lepszym rozwiązaniem byłoby stopniowe przywracanie zasad RP na serwer niż brnięcie w zminę Vibe w serwer RPG bo to się dzieje od bardzo dawna. 
Wybacz jeśli moja wypowiedź jest chaotycznie napisana ale no na szybko na tel xd 

Cóż za bzdury i do tego podwójne standardy. Najpierw piszesz, że nie zbawi kogoś 10 minut (mimo, że dla ludzi, którzy mają jakieś życie poza grą marnowanie nawet 10 minut będzie istotne) a potem sama jak to określasz „płaczesz”, że nie będziesz zmieniać tekstur, bo po co ma cierpieć jakość grafiki, zupełnie tak jakby miała Cię zbawić:)

Osobiście uważam, że jest to jakaś zmiana w kierunku ograniczenia absurdalnej jazdy po centrum, ale w takiej formie wydaje się być mocno nieprzemyślana.

Szefito226, Renner i noteker lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Majklu napisał:

Cóż za bzdury i do tego podwójne standardy. Najpierw piszesz, że nie zbawi kogoś 10 minut (mimo, że dla ludzi, którzy mają jakieś życie poza grą marnowanie nawet 10 minut będzie istotne) a potem sama jak to określasz „płaczesz”, że nie będziesz zmieniać tekstur, bo po co ma cierpieć jakość grafiki, zupełnie tak jakby miała Cię zbawić:)

Osobiście uważam, że jest to jakaś zmiana w kierunku ograniczenia absurdalnej jazdy po centrum, ale w takiej formie wydaje się być mocno nieprzemyślana.

Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem ✌️ miłego dzionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, amnilka napisał:

Nie gram w centrum, a wręcz staram się trzymać z dala bo poziom rozgrywki w tamtym miejscu pozostawia wiele do życzenia. Po prostu bawi mnie płacz o te 10min czekania na coś.
Nigdzie też nie napisałam, że to rozwiązanie jest okej, bo moim zdaniem jest niedopracowane i trudno się z tym nie zgodzić. Jak na moje to osoby nieodgrywające wypadków powinny być zwyczajnie karane, a nie powstrzymywane przez skrypt, bo skończy się chodzeniem na afk i tak prędzej czy później. Ale tak jak Vesior pisał powyżej, jak ktoś zapierdziela 100-200 przez centrum to niech się później nie dziwi, że jest cyrk. Centrum samo w sobie jest rozkraczone przez znikające tekstury (tak, wiem, że wystarczy zmniejszyć ustawienia do średnich ale dlaczego jako gracz miałabym odbierać sobie jakość grafiki skoro problem nie leży po mojej stronie xd) a gracze jeszcze dodatkowo utrudniają sobie wzajemnie grę w tamtym regionie ignorując to, że na serwerze nie są sami xd Może lepszym rozwiązaniem byłoby stopniowe przywracanie zasad RP na serwer niż brnięcie w zminę Vibe w serwer RPG bo to się dzieje od bardzo dawna. 
Wybacz jeśli moja wypowiedź jest chaotycznie napisana ale no na szybko na tel xd 

Ja sam na vespucci do niedawna jezdzilem po omacku ale wczoraj już nie wytrzymałem i zmieniłem grafikę na średnie bo to jest paranoja, ten problem już sie rozszerza i ja nawet na Del Perro często w niektórych miejscach nie miałem tekstur XD I okej, karajmy ludzi nieodgrywających wypadków ale skoro administracja nie odpisuje graczom (nawiązuje do tych wcześniejszych postów) to niech poświęci czas na takich petentów a nie jest wprowadzany - moim zdaniem maksymalnie spierdolony system który przysporzy więcej nerwów niż pożytku. Już nie chodzi nawet o to centrum ale tak jak napisałem wyżej, już to widze jak jadę na akcje z moją organizacją wyładowaną furą i wpierdala mi sie w bok ścigant w Elegy Retro na desyncu bo zapierdala 200 przez miasto i musze stać 10 minut w miejscu bo przecież skrypt tak nakazał xdd

ziuuum, TaadeK, ixenen i 1 inny lubią to

przesladowca z del perro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, charliemangano napisał:

Ja sam na vespucci do niedawna jezdzilem po omacku ale wczoraj już nie wytrzymałem i zmieniłem grafikę na średnie bo to jest paranoja, ten problem już sie rozszerza i ja nawet na Del Perro często w niektórych miejscach nie miałem tekstur XD I okej, karajmy ludzi nieodgrywających wypadków ale skoro administracja nie odpisuje graczom (nawiązuje do tych wcześniejszych postów) to niech poświęci czas na takich petentów a nie jest wprowadzany - moim zdaniem maksymalnie spierdolony system który przysporzy więcej nerwów niż pożytku. Już nie chodzi nawet o to centrum ale tak jak napisałem wyżej, już to widze jak jadę na akcje z moją organizacją wyładowaną furą i wpierdala mi sie w bok ścigant w Elegy Retro na desyncu bo zapierdala 200 przez miasto i musze stać 10 minut w miejscu bo przecież skrypt tak nakazał xdd

No ta, masz racje. A co do tekstur to no serio powinni to naprawic bo mocno meh jak czasami wsm nawet poza scislym centrum wszystko znika xD dla mnie gra na srednich ustawieniach jest meh bo zwyczajnie wszystko jest brzydkie, a ze lubie grafike w piątce to tym bardziej nie mam zamiaru sobie tego odmawiac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, amnilka napisał:

Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem ✌️ miłego dzionka 

Rozumiem, że do siebie te słowa kierujesz? No dobrze, zatem napiszę tak prosto jak się da. Śmiejesz się z innych, sama jednocześnie narzekając na inny problem, który jest jeszcze bardziej prozaiczny i łatwy do rozwiązania.

Szefito226 i Renner lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Majklu napisał:

Rozumiem, że do siebie te słowa kierujesz? No dobrze, zatem napiszę tak prosto jak się da. Śmiejesz się z innych, sama jednocześnie narzekając na inny problem, który jest jeszcze bardziej prozaiczny i łatwy do rozwiązania.

image.png.a0fa6ae9774f1dc85b1bf6026bfa63c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przychodzę z pytaniem, zarazem prośbą jako gracz frakcji porządkowej na serwerze. Czy ktokolwiek z ekipy, zajmujący się wizualizacją HUD'u na serwerze, jakkolwiek zrobił sobie feedback graczy LEA odnośnie wyglądu ikon GPS na radarze? Obecnie, kolor jaki został nadany na cały HUD (w tym koło wyboru broni, menu itp), wygląda kolorystycznie jak kolor, jaki obrał sobie serwer za bazowy, ale jest to wręcz przeszkadzające dla oka. Kolor niebieski nie był zły, a nawet był stonowany oraz pasujący do skryptu, jaki działa podczas /v gps, natomiast różowy kolor wygląda naprawdę źle i robi się to nieprzyjemne dla oka na radarze, widząc tyle ikon w takim kolorze. Nie chodzi tu o to, że różowy to gorszy kolor, ale chodzi po prostu o wizualny aspekt tego, jak to wygląda i jak jest niewygodne dla oka. 

Obecnie wygląda to tak:
image.png

Wcześniej wyglądało to tak:
l7w3tKD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szeryfuwa napisał:

Cześć. Przychodzę z pytaniem, zarazem prośbą jako gracz frakcji porządkowej na serwerze. Czy ktokolwiek z ekipy, zajmujący się wizualizacją HUD'u na serwerze, jakkolwiek zrobił sobie feedback graczy LEA odnośnie wyglądu ikon GPS na radarze? Obecnie, kolor jaki został nadany na cały HUD (w tym koło wyboru broni, menu itp), wygląda kolorystycznie jak kolor, jaki obrał sobie serwer za bazowy, ale jest to wręcz przeszkadzające dla oka. Kolor niebieski nie był zły, a nawet był stonowany oraz pasujący do skryptu, jaki działa podczas /v gps, natomiast różowy kolor wygląda naprawdę źle i robi się to nieprzyjemne dla oka na radarze, widząc tyle ikon w takim kolorze. Nie chodzi tu o to, że różowy to gorszy kolor, ale chodzi po prostu o wizualny aspekt tego, jak to wygląda i jak jest niewygodne dla oka. 

Obecnie wygląda to tak:
image.png

Wcześniej wyglądało to tak:
l7w3tKD.png

 

Albo ujednolicić wszystko do jednego: 

 

image.png.e59b3a066afe599860b6bb371e7cc2bf.png

 

Nie pasuje tutaj ten niebieski do różu. 

Szefito226 i Jokaz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vesior napisał:

Typie, to ja tutaj widze wasz kurwa płacz 

tyczmasem vesior:

 

Spoiler

image.png
image.png

Czy to już samowyparcie?



A co do aktualizacji, niby git, lubie różowy - ale kiedy oddacie boomboxy? W momencie ich usunięcia usłyszeliśmy, że rekonstrukcja ich skryptu zajmie max 2 miesiące, tymczasem nie ma ich już rok.
I ktoś tu jeszcze wspominał - kiedy oskryptujecie możliwość nadania streamu radia do pojazdów? Na to też czekamy już 2/3 lata. Niby małe smaczki, a wiecie ile frajdy by to dało? Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lombardy, garderoby i system kombinacji przedmiotów ok.
No, a reszta to syf, utrudnianie gry i niewykorzystanie potencjału.

Mam wrażenie, ze te pomysły na aktualizacje przestępcze i systemy działania wymyśla wam jakiś centrum. 
Już chyba lepiej by było kraść pojazdy bez żadnych właścicieli rozrzucone po całym San Andreas dla czystej gry fabularnej, niż nieudolne próby balansu by: centrumy nie płakały i gangsterzy nie płakali bo za ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijcie komunikować się z graczami ws. zmian na serwerze bo nikt tu nie ma zamiaru czekać 10min bo auto dostanie status wielkiego wypadku na jakimś zadupiu i gość co teraz ma 1h w dniu na gierkę będzie 30 minut grał jakieś gówno. 

czemu nie rozmawiacie z graczami o zmianach w dyskusjach tylko wprowadzacie swoje rozwiązania które najczęściej są nietrafne. można zrobić prosty temat w dyskusjach i dostać intel od graczy czego oczekuje poszczególny sektor, co zmienić, do wprowadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz dostaliscie taka szanse ze macie po 400 graczy to zeby tego nie spierdolic jak inne konkurencyjne serwery zacznijcie sie sluchac graczy danych sektorow (polswiatek, frakcje, cywilna rozwinieta o biznesy projekty ic spolki etc) co chca zobaczyc i jednoglosne rzeczy ktore beda wybierane przez graczy z poszczegolnych stref wprowadzac na serwer a nowe fuurki to mozecie dawac wlasnie w changelogu xd

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin