Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

PERM


GrubyG

Rekomendowane odpowiedzi

 

 
 



Nazwa postaci na którą nałożono karę: ...
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
 MK
Członek ekipy nakładający karę: Nie Pamiętam.

Wyjaśnienie sytacji: 

Cześć przejdzmy odrazu do sedna kiedyś na waszym serwerze zrobiłem pare multikont byłem wtedy niezapoznany z RolePlayem i nie raz cieszyły mnie filmiki z odwalania a wiec chciałem to zrobić sam oczywiście było zabawnie do czasu aż nie dostałem swojego pierwszego bana pózniej kumpel sprzedał mi rade żeby zrobić nowe konto i dalej robiliśmy to co wczesniej sam nie wiem jak historia się dokładnie potoczyła było to dość dawno nie mam już dostępu do tamtego konta i innych bo nie pamiętam loginu ani Meila. po otrzymanym baniem skończyłem na jakiś czas z RolePlayem dopóki nie pobrałem sampa i tam ruszyłem już z normalną grą grałem na serwerze Lss ostatnimi czasu zamkniętym wiele moich znajomych przeniosło się na wasz serwis a ja mam z tym problem. Liczę bardzo na szanse gdyż byłem wtedy idiotycznym chujkiem który psuł innym rozgrywkę zrozumiałem swój błąd bardzo liczę na jakikolwiek odruch w mojej sytuacji gdyż naprawdę kocham grać na serwerach typu RolePlay ale zwykle gta sa jest już dla mnie dosyć nudne dlatego chciałbym wejść w nowy format ale przez bana nie mam jak dlatego liczę na warunkowy unban obiecuje że poprawię się i już nigdy nie stworze innego konta niż te obecne niestety nie pamięam kto nadał mi tego bana ponieważ jak już wcześniej mówiłem nie mam dostępu do innych kont pozdrawiam.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin