Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[30.06] [EP] Lost Empire - "Lost"


Kicek230

Rekomendowane odpowiedzi

**Jak zapowiedział zespół tak zrobił, 30.06 w godzinach porannych na stronie Lost Empire ukazała się ich EP'ka, dzień wcześniej cały zespół zagrał support przed Soul Evisceration w hakaelu, gdzie zaprezentowali swoje trzy utwory z EPki i singiel**

image.png

Spoiler

0:00 - 2:24 - Dark Dimension
Przybywam z Marsa, z mrocznego wymiaru
W obcych czeluściach, gdzie cienie grają wciąż
Wędruję przez mroki, z tajemnicą w sercu
Teraz na Ziemię przybyłem, by pogrążyć ją w mroku

W blasku białych gwiazd, zagubionych w mrokach
Rozlewam chaos, poznaję ziemskie upadki
Opowiadam historię zguby, nieznaną dotąd tragedię
W mojej obecności tkwi niewypowiedziana zbrodnia


Wznieśmy się ponad granice, zatopieni w mroku
W mrocznym uniesieniu, zapomnijmy o nadziei
Wraz z cieniami tańcząc, pogrążmy się w nicości
Razem, jako jeden, spowijmy świat w cierń


W mroku kosmicznym, znikam w bezkresie
Przesłanie z Marsa, niechaj rozprzestrzenia się dalej
Przemienione sny, niechaj spopielią twoją duszę
Z Marsa przyszedłem, by skazić świat mrokiem 

2:25 - 8:01 - Darkness

Zanurzam się w mroku, w kosmiczną dal
Syriuszu, gwiazda niezgłębiona
Przenikam przez przestrzeń, w poszukiwaniu odpowiedzi
W oceanie gwiazd, ukryte są tajemnice

Ciemność otacza mnie, w ciszy płynę
Syriuszu, prowadź mnie na swoje szlaki
Niewidzialne siły, migoczące światło
Kierują mnie przez kosmiczne labirynty


Syriusz, przewodnik w nieskończoność
Światło, które płynie ze słońca odległego
Wznoszę się ponad granice ziemskiego świata
Syriuszu, prowadź mnie w mojej podróży

W gwiezdnych szczytach, dotykam nieba
Syriusz, przestrzeń, która wciąż woła
Serce pulsujące, jak miliony słów
Podążam za tobą, przez czarną otchłań


W kosmicznym blasku, odkrywam swoje ja
Wraz z gwiazdami tańcząc, wkraczam w nową rzeczywistość
Syriuszu, rozkwitam w twojej obecności
Niech moje dusze złączą się w kosmicznej symbiozie


W oddali Syriusz, jak wieczne pragnienie
Przemieniam się w światło, jak wieczna egzystencja
Podążam za tobą, przez bezkres kosmicznych przestrzeni
Syriuszu, odkryjmy nowe wymiary istnienia

8:02 - 11:31 - Gloom

W ciemnościach głębokich, tam gdzie noc rządzi i zaślepia mnie mrok, jak ból, co go tak cierpię. Moje serce bije w rytm cichej próżni... Szukam światła, które przepędzi tę ciemność!
W ciemnościach tkwię, lecz nie poddam się łatwo. Walczyć będę do końca, z każdą moją mocą. Wciąż płonie we mnie iskra, niezniszczalna i piękna - iskra silniejsza niż wszystkie. 

Przebiję się przez mrok, jak błyskawica na niebie! Choćby wszystko stracić miało sens i znaczenie. Przełamię barierę, jak fala na brzegu, odkryje światło które przełamie ciemność wieczną. 
Ciemność, ty mocno trzymasz mnie w swej sieci Ale wiem, że znajdę drogę do wyjścia stąd!

 

W ciemnościach i światła blask, w mrokach czuję się jak na szlaku. W piosenkach metalowych usłyszysz krzyk. Przebijam się przez ciemności, jestem tu, jestem dziś! 
Wiatr kołysze drzewa, a noc się wznosi. W ciemnych alejach, szukam odpowiedzi a mrok na mojej drodze, przeraża i zwodzi. W sercu moim płomień wciąż tli


Ciemność, na końcu tunelu światło świeci! Będę walczyć, zawsze będę walczyć dalej. Tak, ja wierzę, że wyjdę na światło dzienne... wierze.
Ciemność nie pokona mnie, bo mam w sobie siłę. Będę głosić krzykiem swoje słowa nawet otoczona ciemnością - i stawię czoła temu mrokowi, aż go przegnam!
 W ciemnościach głębokich, tam gdzie noc rządzi i zaślepia mnie mrok, jak ból, co go tak cierpię. 
W ciemnościach światła blask, w mrokach czuję się jak na szlaku. W piosenkach metalowych usłyszysz krzyk. 

W środku nocy, gdzie cienie są najgłębsze i na scenie, dźwięk potęgi wyśpiewuję.

Ciężkie riffy, huk gitary w duszy grają. Perkusista przegania myśli uderzając w talerze. Niech krzyki ustąpią a moja muzyka znów zawita. 

Refren
W ciemnościach i światła blask, w mrokach czuję się jak na szlaku. W piosenkach metalowych usłyszysz krzyk. Przebijam się przez ciemności, jestem tu, jestem dziś! 
Wiatr kołysze drzewa, a noc się wznosi. W ciemnych alejach, szukam odpowiedzi a mrok na mojej drodze, przeraża i zwodzi. W sercu moim płomień wciąż tli 


11:32 - 16:08 - Ritual

Niech znów usłyszą mój głos, niech znów przemawia muzyka - to nasz rytuał.
Ostatki oddechów łapiesz w panice, krew spływa po Twych ustach - to dance macabre, tego własnie chce. Niech dance macabre z mym Panem otula mnie, tego chce.
Gdzie jesteś dance macabre, gdzie jesteś wyjdź z ziemi demoniczny Panie. karmiąc sie ciałem i duszą moją.

 

Dusze sprzedamy, narysuj wszystkie demoniczne znane Ci znaki - śmiało oddaj mu ciało swoje, niech otuli Cie śmierć.

Pochłonie nas piekło, płomienie spalą nas w krzyku - zapanuje koszmar.

 

Krew spływa wszędzie, widzisz to? Czujesz jej zapach? Nasz Pan karmi sie nami a my jestesmy jego ofiarami - wędrujmy posłusznie do piekieł.

Twoja dusza w rękach Pana, moje ciało jego domem.
Spróbuj tego brzmienia, niech muzyka towarzyszy nam aż do piekła bram. Stańcie tu obok, przywitajcie Pana uuuu.
Oddani Ci posłuszni, jak owce na pożarcie spalmione krwią - czekamy aż pożresz nas i zawładniesz naszą duszą.
Przymykając powieki, czując chłód - wciąż czekamy na swoją kolej, i dance macabre w końcu nas pochwyci w swe zimne dłonie.
Rece w góre na znak oddania, stańmy bliżej. Stańmy razem w jednym gronie, i z rękoma w górze maszerujmy przed siebie.

 

Dusze sprzedamy, narysuj wszystkie demoniczne znane Ci znaki - śmiało oddaj mu ciało swoje, niech otuli Cie śmierć.

Pochłonie nas piekło, płomienie spalą nas w krzyku - zapanuje koszmar.
Krew spływa wszędzie, widzisz to? Czujesz jej zapach?

Nasz Pan karmi sie nami a my jestesmy jego ofiarami - wędrujmy posłusznie do piekieł.

 

Nie musisz już czekać, idź za mrokiem aż poczujesz chłód. Idź z wiernymi naszemu Panu, wędrujcie i głoście oddanie jego ewangelie. Krwią napisane słowa, krwią zawarta przysięga, podpisaliśmy pakt ze śmiercią.
Nie ma odwrotu, nie ma ratunku. 
Niech każde z nas sie pogodzi, na jego łaske oddani posłusznie wykonujemy kolejne rzucone nam zadania - niech krew znów sie poleje. Nie ma odwrotu, nie ma ratunku. 
 

 

16:09 - 19:48 - Lullaby

Wiem, że błądzisz wśród mroków, tracąc wiarę w siebie
Twoje marzenia zgasły, a dusza jest już zmęczona
Lecz teraz nadszedł czas, by walczyć ze swoim losem
Nie skupiaj uwagi, by cię pogrążyło, nie daj się pokonać

Nie zważaj na mnie, niechaj serce swobodnie bije
Nie pozwól, by cię czar wciągnął
Nie zwracaj uwagi na mnie, nie daj się zwieść tej mrocznej mocy
Nie pozwól, by cię zniszczyła

Choć otaczają cię cienie, nie zatracaj wiary w siebie
Twoje wnętrze jest silne, gotowe do walki
Niech w twoich oczach zapał nie gaśnie na zawsze
Odpowiedz na wezwanie, unieś się ponad przeszkodami

Nie zważaj na mnie, niechaj serce swobodnie bije
Nie pozwól, by cię czar wciągnął
Nie zwracaj uwagi na mnie, nie daj się zwieść tej mrocznej mocy
Nie pozwól, by cię zniszczyła

Teraz nadszedł czas, by wstać i stawić czoła przeciwnościom
Niech twoje słowa staną się siłą, która rozproszy ciemność
Wewnętrzne tempo wzywa cię do działania
Nie pozwól, by cokolwiek cię powstrzymało

Nie zważaj na mnie, niechaj serce swobodnie bije
Nie pozwól, by cię czar wciągnął
Nie zwracaj uwagi na mnie, nie daj się zwieść tej mrocznej mocy
Nie pozwól, by cię zniszczyła 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Jack Muller/Lost Empire

Numer konta: 1790310541
Przynależność: -

Wkład własny:
Wynajęcie studia do nagrania audio - 5000$

Promocja:
-Zagranie kilku utworów jako Support przed Soul Evisceration w hakaelu [29.06] wraz z przypomnieniem o wychodzącej epce 
-Zagranie utworów z EP'ki na festiwalu [07.07] ALTERDOME wraz z przypomnieniem obecnym ludziom o jej wyjściu

-Pojawienie się zespołu na reel'sie MOXXY podczas schodzenie ze sceny po koncercie na festiwalu ALTERDOME
image.png


-Wywiad lidera zespołu z przedstawicielem Daily Globe przed zagraniem koncertu gdzie Jack wspomniał o swoim zespole i ich pasji do muzyki wraz z przypomnieniem o EP'ce

image.png

-Zapowiedzi EPki na LI zespołu

 

Edytowane przez Kicek230

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin