Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/brtmss] 64sharpp


64sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19119-64sharpp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Leo Kyle
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: nijakie cheaty
Członek ekipy nakładający karę: brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: Nigdy nie cheatowałem na żadnym serwerze role play, szczerze nawet nie wiem, jakich chatów mógłbym użyć by zadziałały na viberp. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, aktualnie mam wakacje i chciałbym wieczorkami pograć na klimaciku. Dorzucę tylko ze mimo współdzielenia komputera z bratem nie zauważyłem nic podejrzanego co mogłoby wnioskować, o tym że jest to cheat.

zeby byc w 100% szczerym po banie zrobikem mk, nazwa użytkownika na nim to: bigkubia

Ewentualne screeny/świadkowie: ---

Edytowane przez 64sharpp
Notoryczny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Hey, a więc spoglądając przez dłuższa chwile na twoją jazde pojazdem, ewidentnie widziałem coś podejrzanego w tym, twój pojazd poruszał się momentami jak jakaś formuła jeden, więc wnioskuję, że mogłeś używać speedhack, lub po prostu zainstalowałeś jakąś modyfikacje która za to odpowiadała, nie mam zielonego pojęcia czy pobierałeś jakieś modyfikacje w niedawnym czasie, bo słyszałem już niektóre wersje graczy, że instalując modyfikacje graficzne nagle przyspieszylo im wozy. Nie sądze aby zwykły BF Club jechał aż tak szybko, startując od zera jak z jakiejś procy. Chętnie wysłucham twojej wersji na ten temat, choć wstępnie  jestem na nie, bo widziałem tam speedhacka gołym okiem.

baryyy lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brtmss napisał:

Hey, a więc spoglądając przez dłuższa chwile na twoją jazde pojazdem, ewidentnie widziałem coś podejrzanego w tym, twój pojazd poruszał się momentami jak jakaś formuła jeden, więc wnioskuję, że mogłeś używać speedhack, lub po prostu zainstalowałeś jakąś modyfikacje która za to odpowiadała, nie mam zielonego pojęcia czy pobierałeś jakieś modyfikacje w niedawnym czasie, bo słyszałem już niektóre wersje graczy, że instalując modyfikacje graficzne nagle przyspieszylo im wozy. Nie sądze aby zwykły BF Club jechał aż tak szybko, startując od zera jak z jakiejś procy. Chętnie wysłucham twojej wersji na ten temat, choć wstępnie  jestem na nie, bo widziałem tam speedhacka gołym okiem.

Nie instalowałem nic, sprawdziłeś mój ping? Udostępniam sobie internet z telefonu więc może to przez lacze... Sam BF ma dobre przyspieszenie, ale fakt - Nie jest to możliwe, by wystrzelił jak z procy. Liczę, chociaż na skrócenie bana, za cały problem przepraszam.

Notoryczny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
32 minuty temu, 64sharpp napisał:

Nie instalowałem nic, sprawdziłeś mój ping? Udostępniam sobie internet z telefonu więc może to przez lacze... Sam BF ma dobre przyspieszenie, ale fakt - Nie jest to możliwe, by wystrzelił jak z procy. Liczę, chociaż na skrócenie bana, za cały problem przepraszam.

Dziwne, poważnie.. Sam ping to nadal nie wyglądało aby Cię zacinało albo coś, na moje po prostu sprawdź sobie GTA dokładnie co tam miałeś, bo nie jest to po prostu możliwe. Decyzje zostawiam dla @Spectre niech on spojrzy na ten wyczyn swoim okiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2023 o 20:22, Brtmss napisał:

Dziwne, poważnie.. Sam ping to nadal nie wyglądało aby Cię zacinało albo coś, na moje po prostu sprawdź sobie GTA dokładnie co tam miałeś, bo nie jest to po prostu możliwe. Decyzje zostawiam dla @Spectre niech on spojrzy na ten wyczyn swoim okiem.

czekam dalej na odpowiedz, za dwa dni miaj tydzien 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin