Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

001. ENGAGEMENTS, NEW MUSIC & MORE... (23.07.2023)


bajtek

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Buzzy: Hey, hey Los Santos. Jak sie macie? Wpadliśmy do Was omówić kilka ostatnich wydarzeń z branży muzycznej, pogadać o nowych utworach i...miejmy nadzieje pogadać z Wami. Mamy nadzieje z Vash'em, że ktokolwiek zadzwoni, phah.

Vash: Buzzy.. na pewno ktoś zadzwoni, dobrze słyszeliście - czekamy na wasze telefony wraz z ciekawymi pytaniami, może przejdźmy do pierwszego tematu?

Buzzy: Yeah, myśle że nie ma co przedłużać. Zacznijmy od naszej aukcji charytatywnej. Jeśli jeszcze nie wiecie, to na naszym profilu odbywa się charytatywna licytacja, której przedmiotem jest koszulka z merchu MY WHOLE LIFE od Chase Love, podpisana przez wiele lokalnych gwiazd. Całą akcje przeprowadziliśmy podczas Alterdrome Music Festival. Chcąc przekuć zdobyte podpisy w coś dobrego, stworzyliśmy aukcję charytatywną, której kwota zostanie przeznaczona na wybrany przez Was cel.
Aktualna kwota licytacji to $1.200.000 zaproponowana przez samego Memphisa, którego podpis również znajduje się na t-shircie. Licytacja się uspokoiła, dlatego zostawiamy Wam jeszcze trzy dni do wzięcia udziału jeśli chcecie powalczyć z Memphisem. 26 lipca o godzinie 15:00 oficjalnie zamykamy aukcję i przechodzimy do kontaktowania się z osobą, która zaproponowała najwyższą kwotę.

Vash: Dodatkowo - z tego miejsca chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna, między innymi lokalnym artystom, którzy zostawili swój autograf na koszulce, czy to Wam, jako dodatkowa motywacja na festiwalu. Nie chcę również ominąć samych uczestników licytacji, którzy zdecydowali się finansowo wesprzeć nieznany nam jeszcze cel, który na pewno będzie wart waszych pieniędzy, dziękujemy.

Buzzy: Przejdźmy teraz do właściwej częśći naszej audycji - strzelam, że chcecie wiedzieć co ostatnio wydarzyło się w branży muzycznej, co? Niestety, o wiele bardziej wybijają się te smutne wieści. Kilka dni temu breedlove został zaatakowany przez nożownika na lotnisku w Miami, po czym trafił do szpitala w ciężkim stanie. Internet od razu zasypały plotki o rzekomej śmierci artysty, co później zostało zdementowane chociażby przez partnerkę Wayne. Lawina wsparcia ze strony fanów i osób z branży zasypała sociale piosenkarza. Kilka dni później Stormi Baldwin, jego narzeczona, poinformowała fanów o poprawie stanu zdrowia breedlove, a wczoraj dostaliśmy tego oficjalne potwierdzenie - post na profilu artysty. Z tego miejsca przesyłamy pozdrowienia do breedlove i jego narzeczonej - cieszymy się, że jesteś cały i zdrowy, Wayne!

Vash: Nie wiem jak ty - Buzz, ale ja osobiście lubię czasem przesłuchać sobie twórczości Wayne'a, a więc jego nieszczęsny wypadek spowodował na mnie lekkie wzruszenie.. muszę wam powiedzieć, że gdy przeczytałem informacje o tym, że rzeczy się poprawiły i stan zdrowia nie wymyka się spoza kontroli to na prawdę na mojej twarzy pojawił się szeroki banan.. na szczęście wydaje się, że artysta opuścił już placówke medyczną wraz z poinformowaniem nas o nowej współpracy z Fuzzy, podczas której zareklamował nowe smaki herbat, wraz z Maxine Koci.

Buzzy: Dobrze, że wspomniałeś o Maxine, Vash, bo u niej też ostatnio sporo się dzieje! Artystka za pośrednictwem swoich sociali zapowiedziała pracę nad pierwszym albumem nazwanym "Sweet Disaster".  Jej ostatnia EP została ciepło przyjęta przez krytyków, dllatego poprzeczka na pewno jest wysoko. Ale szczerze mówiąc, znam jej twórczość dosyć dobrze i wiem, że na pewno podoła zadaniu i dostaniemy naprawde przyjemny krążek. Licze na podobny klimat co EP, bo synth-popowe kawałki potrafią zostać w głowie..

Vash: Zapowiedź debiutanckiego albumu to jest jedna z rzeczy, którą zaskoczy nas w niedługiej przyszłości Maxine.. zauważyliśmy również nieoficjalną informację na profilu jej partnera, Paulo Rodrigues'a - wstawił on zdjęcie na którym widać pierścionek zaręczynowy z pięknym czerwonym klejnotem - tak jak wspomniałem, nie jest to oficjalne, ale z mojej strony jest to jawny dowód kolejnego kroku w ich związku, gratulacje Paulo i Maxine.

Buzzy: Yeah, chociaż para nie powiedziała wprost, że są po zaręczynach, to jednak opis zdjęcia, komentarze i sam pierścionek chyba ewidentnie na to wskazuje. Jeszcze raz gratulacje i życzymy Wam jeszcze więcej szczęścia! I to nie jedyne zaręczyny w muzycznym świecie! Soul Evisceration również mają powód do świętowania, bo Eelis Forsberg oświadczył się Fehu! Z tego miejsca również ogromne gratulacje. Myślisz, że w przyszłości kłótnie małżeńskie mogą przenieśc się na zespół i na przykład...Fehu będzie bić gitarą Eelisa za to, że nie wyniósł śmieci? Nie żebyśmy tego życzyli…

Vash: Haha, myślę, że jeśli pokłóciliby się to na pewno w jakiś sposób zaczepiłoby to sam zespół.. zresztą - wyobrażasz sobie przecinać się wzrokiem będąc w stanie ostrej kłótni..?

Buzzy: Akurat po Soul Evisceration mozna spodziewac sie wszystkiego, serio. Ale odstawiając żarty na bok - jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was, Fehu i Eelis. Skoro jesteśmy już przy cięższych brzmieniach, to na pewno warto wspomnieć o ostatnim kawałku Heat' nazwanym "The Monster We Made". Słuchając go raczej nie trudno się domyślić, że skierowany jest do byłego już zespołu Heather, Velvet Bangtail.. Szczerze? Podoba mi sie ten kawałek. Rockowy beef to coś z czym nie spotykamy się zbyt często. Albo po prostu lubie dziewczyny z pazurem…
W każdym razie jestem ciekaw co na to Velvet Bangtail, a konkretnie Brent Aubree, do którego w szczególności kierowany jest ten kawałek. Zdaje się, że po dramie z Heat jakby...wyparowali?

A Heather chyba lubi być w ostatnim czasie na językach ludzi, bo jej wspólny kawałek z breedlove, zapowiadany jako ich "dziecko" również nie ominął kontrowersji, głównie za sprawą okładki. Widziałeś ją, Vash?

Vash: Widziałem, tak się składa, że nieco się zdziwiłem gdy ujrzałem tą okładkę - moje myśli odrazu zmieniły się w znak zapytania i próbowałem wyobrazić sobie z jednej strony reakcję Stormi, a z drugiej pomyślałem, że przecież to zaplanowane i pewnie ma o tym pojęcie - w każdym wypadku, odsłuchałem poprzez wzbudzone zainteresowanie.. oceniam na.. mega spoko, jak nie jest mi dane słyszeć głosu Heat' na codzień, to tutaj muszę przyznać, że mógłbym zacząć słuchać jej twórczości.

Buzzy: Jedno jest pewne - okładka na pewno przyciągnęła sporą ilośc osób do tego kawałka, co przyniosło pozytywny wynik jeśli chodzi o wyświetlenia, odsłuchania i tak dalej. Zdaje się, że dzisiejszą audycje przejął temat breedlove, bo jest jeszcze jedna rzecz z nim związana. Podczas swojego wystepu na Alterdrome, Memphis oficjalnie ogłosił pracę nad wspólnym albumem z breedlove, co zostalo wyłapane nawet wcześniej przez fanów za sprawą tajemniczego konta na platformach streamingowych. Troche się jaram, nie będe ukrywał. Połączenie głosu i śpiewu breedlove z rapowym stylem Memphisa może wyjśc naprawde konkretnie, nie uważasz?

Vash: Wiesz co.. ich gatunki na pewno będą się łączyć, dodatkowo ich głosy są na prawdę czarujące, tutaj muszę przyznać Ci rację - czekam na to, serio.. myślisz, że oprócz wspólnego albumu będą kontynuować wspólne ruchy i stworzą coś jeszcze?

Buzzy: Myślę, że na pewno zobaczymy coś poza tym albumem. W końcu panowie dobrze sie znają, ostatnio nawet mieli wspólny wywiad. Wspólny projekt memphis6 i breedlove to nie jedyna kolaboracja, która może nas zaskoczyć w przyszłości. Podczas urodzinowej imprezy Chase Love w Palais Royale na scene dołączył Baby Ray i obiecał fanom, że kiedyś stworzą razem z Chase wspólny album. Pytanie tylko...kiedy? Myślisz, że możemy się go spodziewać jakoś niedługo, czy to raczej odległa myśl?

Vash: Sluchaj.. patrząc na obecny stan Baby Ray'a, myslę, że premiera może się na prawdę przedłużyć o długi, długi czas.. Ale rozumiem go w pełni, zapewne zareagowałbym tak samo na taki natłok zdarzeń, słowa współczucia i wytrwałości!

Buzzy: Słyszałem, że tamta impreza zyskała miano najlepszej w tym roku, serio. Poza koncertem solenizanta odbyła się też bitwa freestyle między trzema uczestnikami - każdy z nich zgarnął okrągłe sto tysięcy dla siebie jako nagrodę, czaisz? I to ponoć w całości z kieszeni Chase i Baby Ray.

Vash: Dla mnie te sumy są chore.. wyobraź sobie zgarnąć sto tysięcy za losowe słowa z głowy, myślałeś kiedyś o tym..? Ch-or-e.. na prawdę, ale cóż.. chłopak ma talent, usłyszałbym go gdzieś, jeśli tego słuchasz.. brnij w to gościu. Chłopaki.. sorrka, było ich trzech - zapomniałem o tym!

Buzzy: Yeah.. Z ostatnich nowości muzycznych mamy jeszcze wspólny kawałek Hoodstara i Aishy Huxley nazwany "Falling Down". Tekst kawałka zdaje się być ponury, zapewne przez wzgląd na ostatnie wydarzenia w branży muzycznej. Słuchałes go, Vash?

Vash: Nie przesłuchałem tego, nie miałem czasu.. aczkolwiek - kolaboracja Hoodstar i Aisha.. czujesz to? Bez przesłuchania jestem pewien, że dużo podsumowali i uzupełniali się w kawałku, pasują do siebie muzycznie, tak myślę.

Buzzy: Wiesz, kolaboracje śpiewu i rapu zazwyczaj wychodza przyjemnie. Ten kontrast między głosami dodaje sporo takiemu kawałkowi. Musisz go nadrobić. Hoodstar w ostatnim czasie podpisał umowę z Nannie Larocque, dasz wiare?

Vash: Sytuacja z Nannie jest przedziwna, poprzez odległe kontrowersyjne decyzje, które podjęła, wiele osób się od niej odsunęło i poszło w siną dal, a teraz.. wracają do niej, to trochę dziwne, ale słuszne.. uważam, że ma łeb na karku i wie co robi.

Buzzy: Yeah, to na pewno. Miejmy nadzieje, że wyjdzie z tego coś dobrego, bo w ostatnim czasie za dużo zła dzieje sie na scenie. Z tego miejsca chcielibyśmy złożyc najszczerze kondolencje rodzinie i bliskim MOB Prince, to ogromna strata dla całego przemysłu. Dziś rano przeczytałem tez informacje o poważnym wypadku UymiN - również przesyłamy wsparcie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, Miyu. Ten rok na pewno nie rozpieszcza lokalnych muzyków.

Vash: Yeah, współczujemy UymiN oraz jej bliskim, oby szybko odzyskała swoje zdrowie.

spacer.png

Buzzy: Sprawdźmy więc co słychać w tej bardziej podziemnej części sceny.

Lil Nath w ostatnim czasie zdaje się coraz bardziej przebijać do szerszego grona słuchaczy - czy to za sprawą wspomnienia w Mask Off czy za sprawą kawałka RIDE. Musze przyznać, że słuchałem tego kawałka jadąc tutaj i przez wers "Jadę ciemnymi uliczkami chcąc w końcu wyciszyć się od problemów" miałem ochotę nie wysiadać z auta i jechać przed siebie. Jeśli jeszcze go nie słuchaliście, to musicie to nadrobić - tylko uważajcie, bo naprawde idzie sie wciągnąć.

Dalej mamy chociażby Lil yasee i kawałek "FINNA RUN". Nie wiem co takiego jest w tym kawałku, ale też konkretnie wpadł mi w ucho. Może to kwestia głosu, może nawijki, sam nie wiem - wiem za to, że to kolejna pozycja którą musicie sprawdzić.

Vash: Wiesz co.. to chyba klimat tych podziemnych głosów, co do Lil Yasee - nie można zapomnieć o jego wspólnym kawałku z Orlando Dalore - "Hunnid Bands". Też kompletne arcydzieło..  wpadł mi w ucho konkretnie.

Buzzy: Na scenie cięższych brzmień też jest czego szukać, w końcu ostatnio Lost Empire wydali kawałek nazwany Savage Kill. Nawet jeśli nie jesteście fanami takiej muzyki, to warto go przesłuchać. Zacząłem ich obserwować od Alterdrome i teraz chyba moge nazwac się pełnoprawnym fanem. Na ich ostatnim koncercie zaprosili na scene Setha Dagaarda. Żałuje, że to przegapiłem, bo ponoć zagrali razem numer, który miał wbijać szpileczki w różne osoby.. Pozostaje chyba czekać.

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jack Muller po przeczytaniu pozytywnej opinii o swoim zespole, ucieszył się i momentalnie rozesłał ją innym członkom zespołu**

bajtek lubi to

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Rachel Evans czytając artykuł oraz trafiając na wzmiankę o swoim partnerze momentalnie w tamtym momencie poczuła ekscytację jak i ogromną dumę z poczynań Nathaniela po czym przekazała informacje dalej wśród znajomych**

Edytowane przez SAMURAII
bajtek i Antiv lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin