Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Profaci Crew


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

gambetti.png

Rodzina Gambetti jest jedną z najsilniejszych grup przestępczych działających na wschodnim wybrzeżu, a przede wszystkim w Liberty City. Pierwszym bossem był Sonny Cangelosi, który nie odznaczył się niczym szczególnym na kartach przestępczej historii Liberty City i dopiero po jego śmierci w 1978 roku, gdy do władzy doszedł bratanek Sonny'ego - Jon Gravelli rodzina przeżyła rozkwit. Gravelli zajął się takimi branżami choćby jak budownictwo oraz hazard na których zbił fortunę.

Cytat

Gramy crew rodziny Gambetti w Los Santos do czego napisaliśmy sobie odgórnie fabułę, która zostanie przedstawiona w tym temacie w postaci screenów oraz rozmaitych artykułów. Wzorujemy się fabułą oraz uniwersum GTA IV podczas tworzenia historii rodziny Gambetti oraz losów naszej grupy, co no będzie doskonale widać. Jeżeli chodzi właśnie o w/w fabułę to zarys jest następujący - po śmierci Jona Gravelli nowym bossem zostaje jego zastępca Roy Zito. Dotychczasowy consigliere Jona - Sammy Bottino postanawia zeznawać przeciwko swoim kumplom w związku z wysokim wyrokiem grożącym mu za zabójstwo mężczyzny w Vice City w 2007 roku. Wciąga on tym samym Roya Zito w kłopoty i ciągłe procesy, a prawdziwą władzę sprawuje jego zastępca Robert Aiello (postać dodana do naszego uniwersum i całej historii) do którego ekipy należy właśnie Henry Profaci wraz z swoimi ludźmi. W 2020 roku moja postać otrzymuje rozkaz zamordowania jednego z mało ważnych gangsterów za zniewagę Roya Zito kilkanaście lat do tyłu i do tej roboty zostaje przydzielony mojej postaci człowiek z ekipy innego kapitana. Tym gościem jest syn Jona Gravelli czyli Jon Gravelli Jr, który jest uzależniony od narkotyków. Gravelli Junior spieprza sprawę na robocie i tym samym moja postać postanawia go odstrzelić, co następnie robi i przez co trafia na dywanik przed Roberta Aiello, Roya Zito i no jego consigliere którzy to wysyłają mnie za karę do Los Santos abym tam poszerzył wpływy.

Jeżeli chodzi stricte o naszą grę, to mamy tak jak wcześniej wspomniałem zamiar grać mały crew rodziny Gambetti - nie będę się tutaj rozwodził nad tym jak poprowadzimy fabułę, bo poza nakreśleniem kilku kluczowych dla nas postaci w organizacji, to na tym kończy się cała historia i powstaje historia ekipy Henryego Profaci w Los Santos. Chcemy się skupić na graniu przestępstw gospodarczych oraz tych mniej ryzykownych ale również bardzo dochodowych - chcę aby właśnie ciekawe projekty były podstawą zarabiania przez nas pieniędzy, a nie handel bronią czy narkotykami. Odnośnie mojej znajomości tematu ogrywania tego typu grupy - grałem tylko raz przez długi czas na konkurencyjnym serwerze w jednej z lepszych organizacji i osobiście nie uważam bym miał niezwykle dużą wiedzę na ten temat aczkolwiek sporo się wtedy nauczyłem i pojąłem na tyle wystarczającą wiedzę aby poprowadzić tego typu organizację na wystarczająco wysokim poziomie. Nie ukrywam że będę korzystał z wiedzy bardziej zaklimaconych osób aby wyeliminować wszelakie błędy, które się pojawią.

/edit szybka edycja nazwy oraz nazwiska postaci ponieważ "DiNapoli" nie moze zostać użyte ze względu na błąd przy tworzeniu postaci

@Satan666

@koniur

@polo

@Videl

@hittheblock

Nasze projekty:

 

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin