Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Forki

Gracz
  • Postów

    137
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

  • Discord
    Forki#1336

Plebiscyt VIBE

Ostatnie wizyty

4 065 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Forki

  1. Tutaj nie trzeba życzyć powodzenia ta ekipa to gwarancja
  2. SCANIA KROLOWA SZOS @aikon @Macabra @DeVo @Joka
  3. **Na Stronie Freddy's można zobaczyć wpis o zakończeniu remontu**
  4. **Klienci przychodzący do Freddy's zauważyli tablicę informacyjną ''trwają renowację lokalu zapraszamy za kilka dni''
  5. Freddy’s nie jest zwykłym barem. To miejsce, gdzie czas zwalnia, a ludzie znajdują ukojenie przy kuflu piwa i dźwiękach starego rocka. Historia tego miejsca zaczęła się dawno temu w latach 70. Freddy O’Connor był człowiekiem o wielkim sercu i jeszcze większych marzeniach. Jego rodzina pochodziła z Irlandii, ale on sam urodził się już tutaj w Los Santos. Od zawsze chciał stworzyć miejsce, gdzie ludzie będą mogli odpocząć po ciężkim dniu pracy, napić się porządnego stouta i poczuć, że są częścią czegoś większego. W 1968 roku, po latach pracy na statkach i w portowych barach, Freddy w końcu otworzył własny lokal. Nie miał wiele – kilka drewnianych stołów, starą ladę i beczkę najlepszego piwa, jakie udało mu się zdobyć. Ale miał coś znacznie ważniejszego – pasję. Freddy prowadził bar aż do końca swoich dni, a po jego odejściu pieczę nad nim przejął jego wnuk, Aiden. Nie chciał zmieniać za wiele – odnowił wnętrze, ale zachował surowy, drewniany wystrój i te same, stare kufle, z których pili jeszcze pierwsi klienci. Dziś Freddy’s to coś więcej niż bar. To historia pokoleń, to miejsce, gdzie wciąż można znaleźć ten sam smak piwa, który lał się tu pół wieku temu, i usłyszeć stare piosenki, które grano na początku. W barze będzie można napić się piwa lanego oraz zjeść rybę z frytkami. Lokal znajduję się na Mirror Parku. OOC: Siemanko wychodzę z pomysłem nad założeniem Irish Bar który był by spotem nowo założonej organizacji McGrath Gang gdzie będziemy chcieli stworzyć Irlandzkie Community i napędzić rozgrywkę w tym miejscu. Bar będę prowadzić z kilkoma osobami którym tematyka irlandzka jest bardzo znana. Wybraliśmy to miejsce dlatego że będzie idealnie pasować do tematu jak i umożliwiało wypicie piwa na zewnątrz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin