Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eastern Circle Santa Monica


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, aikon napisał:

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazje prowadzić ten projekt. Czas odpuścić i przekazać projekt w całości pod @central represent i @ECPU Byczol. Dobrej zabawy dla całej ekipy.

Ja dodam od siebie że współpraca jak i rozgrywka z @aikon była zajebistą przygodą. Mam nadzieje że nasze drogi się jeszcze przetną a co najważniejsze że wreszcie będziesz mógł się zestarzeć w tym fotelu bez nerwów. Oczywiście projekt dalej będzie prowadzony na zasadach jakie wpajał nam aikon i jeszcze raz dzięki! 

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aikon napisał:

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazje prowadzić ten projekt. Czas odpuścić i przekazać projekt w całości pod @central represent i @ECPU Byczol. Dobrej zabawy dla całej ekipy.

Dodam od siebie, że Aikon to spoko dziadyga - polecam go fhuj, mam nadzieje że kiedyś wrócisz odgrzać jakiś klimatyczny roleplaj bez żadnych zgrzytów, powodzonka! (Eastern Circle ciongle stoi, nie rusza się) 



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aikon napisał:

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazje prowadzić ten projekt. Czas odpuścić i przekazać projekt w całości pod @central represent i @ECPU Byczol. Dobrej zabawy dla całej ekipy.

Dziękujemy za to że mamy okazję prowadzić taki projekt, to dzięki Tobie teraz mamy taką możliwość. Przekazałeś kawał wiedzy na temat tego ugrupowania, masz jak w banku że poprowadzimy to ze smakiem i należytym szacunkiem do sprawy! - Trzymaj się dziadzie!

noteker, BaamBaam, aikon i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aikon napisał:

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazje prowadzić ten projekt. Czas odpuścić i przekazać projekt w całości pod @central represent i @ECPU Byczol. Dobrej zabawy dla całej ekipy.

A jak ci minie kryzys wieku średniego to wrócisz?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin