Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eliana "ELIROSE" Moore


Ramorkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Eliana Moore (Melrose) to 24 letnia córka Ethana Melrose – doskonałego chirurga, oraz Liliany Adams – prywatnej pani adwokat. Oboje połączyli się węzłem małżeńskim 25 lat temu, poznając się w czasie studiów i odnajdując w sobie nawzajem idealne uzupełnienie swoich osobowości.

 

1 maja 1999 roku na świat przyszła ich mała księżniczka, którą nazwali połączeniem swoich imion. Zapewniali dziewczynce wszystko co najlepsze choć sami nie poświęcali jej za dużo uwagi, zbyt zajęci rozwojem swoich karier. Eliana miała wszystko, zaczynając od markowych ubranek, przez najnowsze zabawki, kończąc na nowym samochodzie, kiedy już osiągnęła odpowiedni wiek. Żyć nie umierać.

image.thumb.jpeg.d00faed8a8c5463b614b1ca990db50c8.jpegW wieku ośmiu lat po raz pierwszy zetknęła się ze sztuką, bowiem rodzice zabrali ją na występ jej babki, a matki Liliany. Charlotte Adams była wówczas jedną z bardziej znanych śpiewaczek operowych w Miami. Miała piękny, donośny głos, który odziedziczyła po niej jej jedyna córka oraz jak się okazało wnuczka. To właśnie wtedy mała Eli zakochała się w muzyce. Jednak nie dane jej było spróbować swoich sił, gdyż dziewczynka – zdaniem rodziców - miała się skupić przede wszystkim na dobrych wynikach w nauce, musiała być po prostu najlepsza.

Jako, że dziewczynka była bardzo zdolna, bez problemu radziła sobie z zadaniem postawionym przez rodziców. I tak mijały lata, aż w końcu zaczął się okres High School. Trafiła do jednej z najlepszych szkół w Miami, gdzie poznała swoich przyjaciół – Misaki, Lucasa oraz Nicholasa. Ich przyjaźń rozpoczęła się przez przypadek kiedy to Misaki podsłuchała wokal Eliany na próbie do szkolnego musicalu i zapytała dziewczynę czy nie chciałaby dołączyć do małego zespołu. Blondynka lubiąca wyzwania jak i muzykę zgodziła się bez namysłu. Pomysł oczywiście nie spodobał się Ethanowi i Lilianie, którzy często dawali to córce do zrozumienia wszczynając w domu kłótnie. Mimo to dziewczyna nie brała tego do siebie. Zespół okazał się wspaniałą odskocznią i dawał dużo radości, pomimo tego, że był jedynie zabawą. Grali rockowe covery różnych piosenek czy to w garażu Nicholasa czy w barze jego ojca. Życie nabrało nowych barw. Za dnia szkoła i nauka, wieczorem śpiew, a nocami imprezy. Okres High School był zdecydowanie bardzo intensywny, ale nawet to nie przeszkodziło dorastającej dziewczynie w ukończeniu szkoły z wyróżnieniem, ku uciesze rodziców.

Następnym etapem jej życia były studia, wybrane oczywiście przez rodziców, którzy chcieli zrobić z córki lekarza. Eliana jak zawsze podchwyciła zadanie postawione przez państwo Melrose wykonując je sumiennie, w pewnym momencie nawet zaczynając lubić to co robi. Z początku okres studiów nie różnił się za bardzo od tego z czasów High School: śpiew, imprezy i wciskanie w każdą lukę nauki, aby jak najlepiej zaliczać kolejne egzaminy. Książki towarzyszyły jej na każdym kroku, zawsze miała pod ręką podręczniki i zeszyty.

Podczas jednego z wypadów na plażę Eli i Misaki natrafiły na pewne ogłoszenie. Pobliski sklep surfingowy poszukiwał modelek do promowania nowej kolekcji bikini oraz sprzętu surfingowego. Miała to być niewinna dodatkowa praca na swoje wydatki za plecami rodziców, jednak pozowanie przed aparatem obudziło w Elianie fascynację równą tej, która budziła się przy muzyce. Niestety będąc w Miami, nie miała kiedy rozwijać swojej pasji do modelingu. Wiedziała, że rodzicom się to nie spodoba, a taka kariera za ich plecami była po prostu niemożliwa. Dlatego też zakończyła się jedynie na współpracy ze sklepem, którego kierownik raz na jakiś czas dzwonił do obu dziewczyn. Prócz tego Eli ożywiła swoje social media wrzucając na nie coraz więcej zdjęć. Chociaż tak mogła spełniać swój sen modelki.

Zmiana nastała w chwili gdy Eliana podjęła staż w jednym ze szpitali w Miami – załatwiony rzecz jasna przez ojca posiadającego wiele ciekawych znajomości w świecie medycyny. To tam dziewczyna poznała młodego lekarza – Lorenzo. Jej życie mocno się zmieniło. Zaprzestała występów choć nie zrezygnowała z kontaktów ze swoimi przyjaciółmi. Nie miała też czasu na małe sesje fotograficzne. Całe dnie spędzała z chłopakiem, który barwił chwile spędzane nie tylko w szpitalu ale i poza nim. Jak często mówiła sama Eliana: „nauczył mnie jak żyć”. Zmienił również miłość dziewczyny do muzyki sprawiając, że stała się z nią jednością. To wtedy zaczęła po raz pierwszy pisać własne teksty. Co więcej Lorenzo pokochali również państwo Melrose, widząc w nim przyszłego zięcia, idealnego partnera dla swojej córki. Niestety los zmienił te plany, zabierając miłość jej życia… To wydarzenie załamało dziewczynę. Znienawidziła medycynę z całego serca, mimo to chciała pokazać wszystkim z jaką łatwością zdobędzie dyplom z wyróżnieniem. Oddała się więc nauce, funkcjonując niemal jak robot. Zdobyła dyplom, dostała kolejne wyróżnienie i wyjechała z miasta, chcąc zostawić wszystko za sobą trafiła do Los Santos.

Z początku całkowicie skreśliła swoje dawne pasje, skupiała się na innych aspektach chcąc odsunąć się od wcześniejszego życia jak najdalej. Zmieniło się to kiedy poznała pewnego mężczyznę, który wkroczył w jej życie i stał się jego znaczącą częścią. Wówczas jej serce znów zaczęło wybijać odpowiednią melodię, udało jej się kogoś pokochać i wrócić do życia. A kiedy narzeczony poznał jej skrywany „talent” dał jej nową motywację budząc dawną miłość, więc: „czemu nie?”. W końcu muzyka to coś co kochała od dziecka całym sercem. Dodatkowo jego wsparcie sprawiło, że poczuła się pewniej, znów była dawną sobą – dziewczyną pełną życia i energii. Nic więc dziwnego, że nie tylko muzyka do niej wróciła, bo skoro już nie jest pod kontrolą rodziców, dlaczego miałaby nie spróbować na poważnie z modelingiem i zalśnić w blasku fleszy?

SOCIAL MEDIA: Eliana Moore

PRZYNALEŻNOŚĆ: 

TWÓRCZOŚĆ:

Single:

Kolaboracje:

PORTFOLIO:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Eliana Moore

Numer konta postaci: 5971607108

Wytwórnia: ANGELS&DEMONS LABEL (15%)

Numer konta wytwórni: 9477954585

 

 

Edytowane przez Ramorkaa
PALYM, Zium, STRXRD i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.36bef6596fb2cacc11fea3e23fcd66aa.png

Aktualizacja #1: 

 

  • Podpisanie umowy i rozpoczęcie współpracy z marką Bloom dnia 31.05.2023

  • Pierwsza poważna sesja promująca nową kolekcję różów Bloom

  • Pojawienie się po raz pierwszy na bilbordzie promującym róże do policzków Bloom

  • Zawarcie umowy z agencją Bellezza dnia 09.07.2023

  • Wzięcie udziału w sesji zdjęciowej promującej agencję Bellezza SESJA

  • Zerwanie umowy w sposób ugodowy z agencją Bellezza obowiązującą od 05.08.2023 z powodu niestosowania się agencji do istotnych podpunktów umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja #2

Korzystając z wolniejszego czasu w początkach modelingu Eliana postanowiła zająć się spełnianiem swojego kolejnego marzenia. W końcu po wielu za i przeciw i jeszcze większej ilości wymówek zaczęła tworzyć piosenkę, którą chciałaby podzielić się z resztą świata. Gotową piosenkę postanowiła nagrać w studiu w domu, który niedawno został kupiony przez jej narzeczonego. Po wielu godzinach pracy, w końcu jej się to udało i odważyła się wrzucić swoją pierwszą piosenkę na V-Tube. LINK

 

image.jpeg.11c204e2cb538be5badde74ea563ffbf.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

undefined-Imgur.thumb.jpg.0045851f181d0b24f1b1769b348455ca.jpg

 

 

 

 

 

Aktualizacja #3

 

  • 28.08.2023 była obecna na spotkaniu BLOOM dotyczącym omówienia nowej kolekcji kosmetyków
  • 02.09.2023 podpisanie na nowo umowy z agencją BLOOM
  • 04.09.2023 spotkanie z menagerem z agencji BLOOM i uzgadnianie kolejnych kroków w początkach kariery
  • 08.09.2023 opublikowanie sesji zorganizowanej przez Elianę SESJA
  • Regularne wstawianie postów i zdjęć z życia na profilu na Lifeinvaderze [LINK]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.thumb.jpeg.5da9f58467735809c04831dfb3da1c12.jpeg

 

 

 

 

AKTUALIZACJA #4

 

  • 23.09.2023 pojawienie się na spotkaniu przygotowującym do rozpoczęcia prac nad nową kolekcją w Bloom

  • 23.09.2023 odbycie wstępnej rozmowy dotyczącej współpracy z domem mody Covgari

  • dbanie o aktywność w social mediach poprzez dodawanie w sposób regularny posty i zdjęcia ze swojego życia

  • 28.09.2023 udostępnienie na V-Tube kolejnej piosenki nagranej w swoim domowym studio [LINK]

Edytowane przez Ramorkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.thumb.jpeg.47dd16e0dc2b686f603b8ef4a2ddd601.jpeg

 

 

 

 

AKTUALIZACJA #5

  • 03.10.2023 wypełnienie formularza zgłoszeniowego do Los Santos Talents [LINK]

  • 08.10.2023 wzięcie udziału w Los Santos Talents, na którym zaśpiewała dwie wydane piosenki oraz trzecią, która ma wyjść w najbliższym czasie [SCREENY]

  • 09.10.2023 zamieszczenie filmiku na Instagramie, na którym mówi o emocjach i ludziach jakich poznała podczas Los Santos Talents, dziękując im za wsparcie [INSTAGRAM]

  • 19.10.2023 wydanie trzeciej już piosenki również nagranej w domowym studio [LINK]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.thumb.jpeg.a993348cd43bd8e46bda4c1492ab49d9.jpeg

AKTUALIZACJA #6

Zawsze chciałam mieć swój pamiętnik, jednak zawsze kończyło się to po kilku kartkach. No cóż. Może tym razem będzie inaczej?

27.10.2023 [ROZGRYWKA] Tego dnia dostałam informację odnośnie spotkania w firmie Bloom. Razem z narzeczonym pojechaliśmy na spotkanie, na którym były przedstawicielki Bloom oraz kilka modelek. Spotkanie dotyczyło nadchodzącej kolekcji, którą Bloom miało w planach wydać w nadchodzącym miesiącu. Omawialiśmy takie kwestie jak terminy sesji. Niestety. Po raz kolejny moja kariera modelki zatrzymała się w miejscu. Bloom postanowiło przełożyć kolekcję o dość mrocznej tematyce z powodu wydarzeń jakie ostatnio coraz częściej mają miejsce w mieście. Nie winie Bloom, popieram ich wybór i chęć uniknięcia niepotrzebnych kontrowersji i negatywnych komentarzy. Cieszy mnie, że mam możliwość współpracować z tak empatycznym zespołem wypełnionym ludźmi, a nie bezdusznymi maszynami łasymi jednie na pieniądze.

30.10.2023 [ROZGRYWKA] Dostałam wiadomość od niejakiego Christian'a Calvert'a. Mężczyzna prosił o spotkanie, gdyż był zainteresowany aby zostać moim menadżerem. Oczywiście kierowana jak zawsze ciekawością zgodziłam się na tą propozycję i tego samego dnia pojechałam do kawiarni na spotkanie z mężczyzną. Po rozmowie – że tak ujmę – wstępnej Christian zapytał czy byłabym w stanie pokazać mu moje domowe studio. Jako, że mężczyźnie udało się podczas rozmowy zdobyć moje zaufanie zgodziłam się zaprosić go do swojego domu i pokazać jak pracuję. Dlatego też zaraz po wypiciu kawy pojechaliśmy pod odpowiedni adres. Cóż, za dużo nie miałam mu do pokazania. Chociaż sprzęt jest najnowszy i najlepszy to jednak moje studio mija się z profesjonalnymi dużymi studiami. Mimo to, Christian z jakiegoś powodu wyraził aprobatę i chęć współpracy ze mną, oferując że zostanie moim Aniołem Stróżem. Któż by nie chciał mieć takiego Anioła? Zwłaszcza jeśli potrafi się być tak roztrzepaną osobą jak ja, która potrafi podejmować zbyt nagłe decyzje, a później musi się mierzyć z niemiłymi konsekwencjami. Dlatego ktoś o chłodniejszym umyśle z wiedzą na ten temat byłby tu idealny. Już pomijam fakt, że samo podpisanie z Chris'em umowy tego samego dnia było z mojej strony pospiesznym i nieco lekkomyślnym posunięciem. Ale przecież zdobył moje zaufanie! I z każdym swoim kolejnym krokiem zdobywał go coraz więcej! Jeśli już mówimy o kolejnych krokach to podczas Naszej rozmowy zapytał czy byłabym już gotowa na współpracę z innym twórcą, na co od razu podsunęłam mu Roseana Vanleer – dziewczynę grającą na pianinie, którą poznałam na Los Santos Talents i która sama luźno mi zaproponowała nagranie czegoś wspólnie. Pomysł połączenia mojego wokalu i pianina, spodobał się Chris'owi do takiego stopnia, że od razu napisał do Rose i umówił spotkanie. Tak, wszystko się działo w ciągu jednego dnia. Tak, był to dla mnie jak najbardziej produktywny dzień, który uważam jak najbardziej za udany! Pomimo, że Rose na początku była niemal przerażona i wyglądała jakby miała zemdleć albo uciec to w końcu te negatywne emocje uciekły i pozostał sam entuzjazm dzięki czemu zgodziła się na nagranie wspólnego utworu!

05.11.2023 [ROZGRYWKA] Kolejne spotkanie z Chris'em. Tym razem nie u mnie lecz w biurze. Christian dołączył do Empire Management i owe spotkanie miało być propozycją abym dołączyła w ich szeregi wraz z Nim. Brzmi świetnie, prawda? Jednak tym razem był przy mnie narzeczony i Jego obecność oraz bardziej ostrożne podejście przypominało mi o tym żeby nie zgadzać się na wszystko z entuzjazmem sześciolatki, która trafiła do sklepu ze słodyczami. Dlatego też na chłodno zgodziłam się wstępnie na spotkanie i poznanie wszystkich szczegółów umowy z Empire Management. Tak chyba robią dorośli, prawda?

08.11.2023 Dodam jeszcze tę datę. Może nie wiąże się ona jakoś bardzo z moją karierą, ale na pewno ma duży wpływ na moje życie, ponieważ to właśnie tego dnia pożegnałam się z Elianą Melrose i powitałam Elianę Moore. Wychodząc za miłość mojego życia.

11.11.2023 [ROZGRYWKA] Dziś spotkałam się z Christian'em oraz Viviane Genereux. Musiałam przepisywać nazwisko z LI, dobrze, że nie muszę nauczyć się go na pamięć. W każdym razie, wracając do spotkania było oczywiście na temat podpisania umowy z Empire Management. Poznałam wiele szczegółów tej współpracy i wszystkie wydają się jak najbardziej korzystne. Viviane też wydaje się bardzo miłą osobą, z którą uważam, że współpraca jest owocna i satysfakcjonująca. Oficjalnie jeszcze nie podpisałam umowy, mam się przespać z decyzją i dać znać jutro. Ale kiedy tak sobie siedzę i przeglądam jej kopię, mogę śmiało powiedzieć, że jutro po raz pierwszy podpiszę umowę jako Eliana Moore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

undefined-Imgur.jpg.da045ceab5b86605445c1a9ea9fdd99b.jpg

rGniEM1.png.20307f06f397065999bc193091373ce7.png

Kochany Pamiętniku!

13.11.2023 [SCREENY] Tak jak mówiłam tak i się stało. Drugie spotkanie w Empire Management z moim menagerem Christian’em Calvert’em oraz Viviane Genereux zakończyło się podpisaniem kontraktu. Wraz ze złożeniem swojego podpisu na podsuniętym papierku zostałam oficjalnie przyjęta do rodziny Empire. Czy się cieszę? Jasne! Jest to dla mnie nowy rozdział zarówno kariery jak i samego życia.

19.11.2023 [SCREENY] Kolejny dzień i kolejne spotkanie. Tym razem w towarzystwie Christian’a wybraliśmy się do siedziby wytwórni HYPE, na spotkanie z jej przedstawicielkami – dwiema bardzo miłymi kobietami. Spotkanie przebiegło płynnie i miło – bynajmniej w moim odczuciu. Nie zakończyło się jednak podpisaniem kontraktu, a jedynie poproszeniem o wysłanie kopii dokumentów. Przynajmniej na razie, nie zakończyło się podpisaniem umowy, nie ma co podejmować pochopnych decyzji. 

19.11.2023 [SCREENY] Ten dzień był stanowczo bardziej produktywny niż moje codzienne dni, więc nie mogę określić go mianem „dzień jak co dzień” chociaż może i szkoda? Może właśnie tak powinny wyglądać? W każdym razie tego samego dnia, również wraz z Christian’em pojechaliśmy na spotkanie z Thomas’em DePalma - właścicielem Gemstone Affinity Club. Dlaczego? Otóż powód jest prosty i przyprawia mnie jednocześnie o wybuch niepohamowanej euforii – mój pierwszy poważny KONCERT. Tak, nie ma tu żadnego błędu. Sir DePalma trafił na jeden z moich utworów – Myth – który przypadł mu do gustu i dzięki niemu właśnie chciał żebym wystąpiła na Jego bankiecie charytatywnym. Nieziemsko, prawda? Nadal wracając myślami do tego dnia, nie mogę w to uwierzyć. Mimo, że minęło już sporo czasu. Tego samego wieczoru zrobiliśmy również małą sesję z Christian’em jako zapowiedź mojego występu na zbliżającym się bankiecie.

b9cb865b51eaf620970caa02209880cd.png.f3dd0165d4603c87dcebc0d660f2b9db.png

20.11.2023 [SCREENY] Kolejne spotkanie! Tym razem wraz z Christian’em udaliśmy się do siedziby LOSARI Diamond Jewelry. Właścicielka – Luisella DeLazzari – chciała mnie zobaczyć jako damską twarz kolekcji wypuszczanej we współpracy z BLOOM i MARLOWE. Kolejne wyróżnienie! Ale nie będę więcej zdradzać! Szczegóły przecież pojawią się już w grudniu!

22.11.2023 Data wydania kolejnego utworu i dopisania go na swoją listę - Forever. Tym razem jednak coś różniło go od moich wcześniejszych kawałków. Co dokładnie? Otóż muzyka nie należała do mnie, stworzyła ją Roseana Vanleer, świetna pianistka – w sumie nie tylko pianistka! Melodia naprawdę jest boska, taka subtelna i delikatna. Niestety, plan dokładnie na ten utwór uległ mocnej zmianie. Chciałam przy nim bardziej zaszaleć, ale moja koleżanka postanowiła wyjechać z LS. Nie jestem o to zła, wiem że to miasto może przytłoczyć i rozumiem jej wybór – sama gdyby nie mój mąż spakowałabym się już jakiś czas temu. W każdym razie gdziekolwiek teraz jest Rose mam nadzieję, że czuje się o wiele lepiej, wciąż upiększa dni ludziom swoją muzyką i jest dumna z tego co razem stworzyłyśmy. Bo ja jestem i to bardzo! 

24.11.2023 [SCREENY] I oto nadszedł wielce oczekiwany dzień! Mój KONCERT! Nie byłam oczywiście gwiazdą wieczoru, ale nie mogę tego oczekiwać kiedy dopiero stawiam swoje pierwsze kroczki – przynajmniej już nie raczkuję! Poza tym wystąpiłam na tej samej scenie co Asami Kiyoko oraz Mattia Vasseur, – słynny włoski piosenkarz - więc jak mam narzekać występując w tych samych miejscach co takie gwiazdy?! Na bankiecie pojawiłam się oczywiście w towarzystwie mojego Promyczka, który wspierał mnie przed i po koncercie dosłownie trzymając za rękę i zabierając stres. Wieczór był jak najbardziej udany! Pomijając nudne przemówienia. Ale kto lubi słuchać gadania?! Pogadali, dali jakieś nagrody, pojawiła się tablica upamiętniająca Meredith Luciano i tak zleciał cały wieczór. Zapomniałam jeszcze dodać, że Gemstone Affinity Club wygląda jak jakiś pałac, serio. Marmury, kolumny, wszystko eleganckie, czyste i zadbane. Po prostu idealne. Szkoda, że Rose nie mogła zagrać ze mną na żywo.

25.11.2023 [SCREENY] Niemal już zdążyłam zapomnieć o rozmowie z Covgari na temat pokazu mody, o którym rozmawiałyśmy jeszcze w… we wrześniu. Chyba nic dziwnego, że inne wydarzenia sprawiły, że to konkretne przysłoniła lekko mgła zapomnienia, która szybko się rozwiała z jedną wiadomością CEO Covgari. Omówienie szczegółów i podpisanie krótkoterminowej umowy między Christian’em oraz Mrs. Artashessian zajęło dosłownie chwilę i zanim się obejrzałam już pojawiłam się na próbie i przymiarce. Było to moje pierwsze zetknięcie z wybiegiem i to na obcasach. Nie przepadam za noszeniem szpilek, ale czego się nie robi dla mody, a przecież idealnie pasowały do moich kreacji. Dobrze, że jestem uparta i nawet szpilki mnie nie zniechęcą!

26.11.2023 [SCREENY] Właśnie tego dnia, porą wieczorną pojawiłam się w roli modelki, na zamkniętym pokazie mody w siedzibie Covgari. Brzmi wystarczająco ekskluzywnie? Jak dla mnie tak! Po raz kolejny zabrałam ze sobą swojego męża, co już chyba nikogo nie powinno dziwić, lubię kiedy jest przy mnie w tak ważnych momentach mojego życia! Tego dnia, pojawił się również Christian, nieco obolały po wypadku ale na szczęście w jednym kawałku! A ja miałam zaszczyt wystąpić w kreacjach stworzonych przez Donne Valentine w kolekcji Graceful Essence. Pomijam już dramat jaki wybuchł w mediach pomiędzy pewną modelką, a domem mody. Nie mi się w to mieszać, zwłaszcza, że Covgari w żaden sposób nic mi nie zrobiło, umowa przebiegła sprawnie, szybko i nie musiałam upominać się o wynagrodzenie, więc na co mam narzekać?

02.12.2023 Pierwszy post, który wrzuciłam na mój profil na Lifeinvaderze świadczący o mojej współpracy przy nadchodzącej kolekcji. W sumie ja pożyczam tylko moją buźkę, resztę robią trzy firmy!

                                                                     WinterPleasure.png.0548a63241c689643ceb11a1423bd622.png

Wzmianki

💜Ogłoszenie dołączenia przez Elianę do Empire Menagement

💜Pojawienie się wzmianki o Elianie w artykule Daily Globe odnoszącym się do bankietu charytatywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

                                                                           image.png.835cd2174d05726fbb987b63d850949b.png

Pamiętniczku!

05.12.2023 [SCREEN] Grudzień rozpoczął się pomysłem koncertu. Bo czemu nie połączyć pożytecznego z przyjemnym? Tak, wyjazd do Paleto Bay miał być jedynie małym wypadem z mężem, ale skoro na moim koncie pojawiły się świąteczne piosenki to czemu nie podzielić się nimi z osobami odpoczywającymi podczas wieczoru mikołajkowego? Dlatego też właśnie tego dnia wstępnie spotkałam się z Michael'em Markham'em w Covgari Hotels & Resorts Mountain Residence Paleto Bay właśnie w sprawie koncertu. 

06.12.2023 [SCREEN] I nadszedł mój kolejny koncert. Może nie były to tłumy na eleganckim bankiecie ALE ten świąteczny klimat! Covgari Hotels & Resorts Mountain Residence Paleto Bay to naprawdę magiczne i niesamowite miejsce! Dlaczego? Z protego powodu! Jeśli Cię tam nie było zamknij oczy i wyobraź sobie drewniany, przytulny budynek. Słychać śmiechy, muzykę, rozmowy, trzaskanie ognia w kominku czy brzęk naczyń w kuchni, co chwilę rozlega się znane wszystkim mikołajowe HO HO! Czujesz zapach prawdziwych choinek, pierników i innych dań. Jest ciepło, przytulnie i po prostu świątecznie! Dla osoby takiej jak ja (kochającej święta Bożego Narodzenia) idealne miejsce i idealny czas. Do tego mogłam podzielić się z zebranymi tam osobami swoimi piosenkami. Nawet niektórzy śpiewali i nucili je ze mną! Piosenki Christmas Love i My Wish miały chyba najlepszą premierę! I po raz pierwszy miałam do siebie kolejkę po autografy! Wariactwo!

      Mikoajki_2023_20.png.837de8124597f31911423e2105791cf8.png

06.12.2023 Tego samego dnia co koncert w Paleto Bay na V-Tube pojawiła się właśnie wspomniana wyżej piosenka: Christmas Love.

08.12.2023 Z kolei mój następny świąteczny prezent: My Wish, pojawił się na V-Tube dwa dni później!

13.12.2023 [SCREEN] Tego dnia wybrałam się na spotkanie z Christian'em Calvert'em oraz Luisellą DeLazzari odnośnie mojego kryształowo różanego pomysłu. Tak właściwie nie był to do końca mój pomysł, bo naprowadził mnie na niego mój mąż. Wspólnie w trójkę omówiliśmy wstępne kwestie takie jak termin przygotowania czy też ilość. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć co z tego wyjdzie! A patrząc na dotychczasowe prace Luiselli wiem, że to zadanie powierzyłam w odpowiednie ręce.

13.12.2023 [SCREEN] Jak to się mówi: "dwie pieczenie na jednym ogniu"? Korzystając z tego, że już widzieliśmy się osobiście razem z Christian'em przeszliśmy z jednego spotkania do drugiego. Po pożegnaniu Luiselli przeszliśmy do omawiania moich kolejnych posunięć jeśli chodzi o moją rozwijającą się karierę. Szybka, przyjemna rozmowa i dogadanie niektórych spraw przebiegło jak zawsze pomyślnie. Dobra komunikacja to klucz do sukcesu! Zarówno mojego sukcesu jak i sukcesu Chris'a!

19.12.2023 [SCREEN] Po raz kolejny dane mi było pojawienie się razem z mężem na bankiecie w Gemstone Affinity Club. Tym razem jednak jedynie jako gość. Ale otrzymanie własnego, imiennego zaproszenia to już duże wyróżnienie. Zwłaszcza, że na tego rodzaju bankiety są zapraszane ważne osobistości LS. Czyżbym mogła się już do nich powoli zaliczać? 

image.png.141c8db8a9739cbfe24d92078c04a6c4.png21.12.2023 [SCREEN] Po raz drugi pojawiłam się w mieście na bilbordach! Tym razem jednak była to reklama moich świątecznych piosenek. (Pozowanie w rogach renifera było dobra zabawą!) Bilbordy miały królować w mieście tuż przed świętami jak i w same święta, kusząc swoim mocnym czerwonym kolorem żeby wyszukać widniejące na nich dwa tytuły. Dodatkowo każdy z bilbordów został oznaczony całą gromadką serwisów streamingowych. Dlaczego? Dlatego żeby pokazać każdemu kto jeszcze sam tego nie odkrył, że przestałam się kręcić jedynie wokół V-Tube. Zwłaszcza, że sama wolę używać innych serwisów. 

22.12.2023 [SCREEN] Pracując nad kolejnymi tekstami piosenek doszłam do wniosku, że chcę aby moim albumem zajął się ktoś kto lepiej odnajduje się w tworzeniu muzyki. Bardziej doświadczona osoba, mogła mi pomóc przecież w poprawie jakości moich utworów. W taki oto sposób narodził się pomysł na spotkanie z Freyą Sauber, znaną również jako H3XE. Na twórczość tej dziewczyny dość często wpadałam przeglądając Internet, więc kiedy po raz kolejny trafiłam na kawałek, który wypłynął właśnie od Niej postanowiłam sama również napisać do Freyi w celu spotkania i być może rozpoczęcia współpracy. 

30.12.2023 [SCREEN] Parę dni później, jeszcze przed końcem roku znów spotkałam się z Freyą, tym razem jednak w profesjonalnym studio w celu nagrania piosenki. Tak, dogadałyśmy się. I miałyśmy rozpocząć współpracę. Czy się cieszyłam? Oczywiście, że tak! Freya jest bardzo miłą i pozytywną osobą, przy której dobrze się czuję, więc praca z Nią jest wyjątkowo przyjemna. Nic więc dziwnego, że ten czas w studio szybko mi minął pomimo początkowego stresu. Tak, stresowałam się. Mimo koncertów i coraz większej rozpoznawalności nadal potrafię się stresować "głupotami". 

01.01.2024 Nowy rok i nowa dostawa cząstki mnie. Właśnie tego dnia światło dzienne ujrzał utwór Let's Fly Away, który jako pierwszy powstał przy pomocy H3XE. I liczę na to, że nie będzie ostatni! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

image.png.9386d9195b89e06289096a91bacf1757.png28_11_2023.thumb.jpg.869b6131517d78dad60bc9f2062226e7.jpg

 

 

 

 

Mój kochany Pamiętniczku! 

Styczeń... miesiąc, który miał wyglądać zupełnie inaczej... Ehh.

06.01.2024 [SCREEN] NOVA. Czy już wspominałam Ci o tej wytwórni? Chyba nie... w każdym razie jest to wytwórnia, która przyciągnęła moją uwagę (jeszcze przed aferami). Wspominałam Christian'owi, że chciałabym nawiązać z Nimi współpracę i się spotkać jeszcze przed Nowym Rokiem. A tu niespodzianka! Same mnie zaprosiły żeby porozmawiać! Ba, wyszły nawet z ciekawą propozycją dołączenia do ich 2024 Tour. Tego dnia, kiedy siedziałam w ich biurze, na wygodnej kanapie i słuchałam propozycji Soni wszystko wydawało się cudne. Dlatego też dałam numer Chris'a z nadzieją, że w końcu coś ruszy i podpiszę kontrakt. Ale to było niemal miesiąc temu... Teraz... cóż, teraz mam inne zdanie na ten temat, a tajemnicze zapadnięcie się pod ziemię Christian'a okazało się w pewnym stopniu pomocne. 

07.01.2024 [SCREEN] Zdążyłam już niesamowicie zatęsknić za fleszem aparatu i za pozowaniem. BLOOM w końcu było w pewnym stopniu jak drugi dom, przynajmniej na początku... Można powiedzieć, że miałam już spory staż jeśli chodzi o długość kontraktu z BLOOM, lubiłam spotkania w biurze (nawet kiedy były niesamowicie nudne), a jeszcze bardziej sesje zdjęciowe. Dobrze się na nich bawiłam i co najważniejsze dobrze się czułam w towarzystwie tych ludzi. Tak samo było i tym razem pomimo tego, że większość osób jakie się pojawiły tego dnia w biurze była mi nieznajoma. Ale czy wyobrażasz sobie, że ta historia miałaby się skończyć? 

18.01.2024 [SCREEN] Kolejne spotkanie z Freyą! W sumie nie wiem, czy ma to jakieś duże znaczenie. Dla kariery - nie. Dla mnie - tak. Spotkanie było bardziej przyjacielskie. Miało być kolejnym nagrywaniem, ale przez pewne zdarzenia wyszło inaczej. Jakie? Otóż NOVA i Freya nieco się poróżnili. Nie mam oczywiście żalu do Freyi! Rozumiem w pełni to, że po słowach jakie wycelowała w nią Sonia, moja wspaniała producentka wolała się nie pokazywać w studiu NOVA. Dlatego też, zamiast nagrać kolejny kawałek spotkałyśmy się po prostu w restauracji na małą przyjacielską pogawędkę, która później przeniosła się do biura NOVA, a następnie do apartamentu Freyi w ramach świętowania "uwolnienia ptaszka z klatki"

22.01.2024 [SCREEN] Wezwanie do Empire Management. Co prawda sama miałam się zgłosić zaniepokojona brakiem odzewu ze strony Christian'a, ale Viviane udało się mnie wyprzedzić. Głównym tematem była oczywiście cała sprawa z Chris'em, w końcu dowiedziałam się co się stało z moim byłym menadżerem, który nie zaginął, nie umarł i nie zapadł się pod ziemię, a jedynie doszedł do wniosków, że nie da rady pogodzić ze sobą dwóch ścieżek kariery i wybrał jedną, którą nie była współpraca ze mną. Nieco przykre. Ale nie mam co go winić, a mój mąż mógł śmiało rzucić swoim "a nie mówiłem?". Tak, miał rację, nie pierwszy raz. 

24.01.2024 [SCREEN] Kiedyś, już nawet nie pamiętam kiedy to było, napisałam do pewnego rapera i producenta. Charakterystycznego KELLY'ego. Co się stało? Chciałam po prostu podnieść jakość swoich kawałków, żeby przyjemnie się ich słuchało. Potrafię napisać piosenkę, skleić jakąś melodię, ale na Boga, nie jestem i nie będę producentką. Dlatego chciałam zasięgnąć pomocy. Ale jej nie dostałam. Spotkałam się z wielką ścianą milczenia. Dopiero w tym miesiącu różowo włosy raper (który nawiasem mówiąc już nie jest różowy) postanowił się odezwać i przeprosić. Nie wiem jak wygrzebał moją wiadomość po tylu miesiącach, ale to zrobił i poprosił o spotkanie. A ja? Jak to ja, zgodziłam się, wpakowałam tyłek do auta i pojechałam (chyba powinnam więcej czasu poświęcać na niektóre swoje decyzje). Czemu? A temu, że wychodzę z założenia, że każdy powinien dostać drugą szansę. Wciąż byłam zła za olanie mnie, ale ciekawość wzięła górę! Czy żałuję swojej decyzji na danie szansy KELLY'emu? Jak na razie nie. Wręcz przeciwnie. Czy to się zmieni? Okaże się. Ale propozycja, którą od Niego dostałam była na tyle ciekawa, że oczywiście zgodziłam się na współpracę

24.01.2024 [SCREEN] Tego samego dnia, którego widziałam się z KELLY'm spotkałam się również z moim nowym (już trzecim) menadżerem. Vinicius Daughtler (bo tak ma właśnie na imię) zrobił na mnie dobre wrażenie pokazując, że ma podejście do współpracy podobne do mojego. Jakie? Chce żeby relacja pomiędzy menadżerem, a artystą była przyjacielska, a nie jedynie chłodno biznesowa. Zdecydowanie jestem za! Jak Nam to wyjdzie? Zobaczymy. Jak to się mówi "do trzech razy sztuka". Mam nadzieję, że Vini okaże się "strzałem w dziesiątkę". Po godzinach rozmowy o mojej karierze, doszliśmy do pewnych wniosków. Oczywiście, czasu już się nie cofnie i nagle styczeń nie zmieni się tak jak tego chciałam, ale są też inne miesiące, prawda? 

Wzmianki

💜Wspomienie przez H3XE współpracy i osobowości Eli, podczas wywiadu.

💜Wspólne zdjęcie z KELLY'm, które pojawiło się na Jego profilu na LI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

                                                                              image.png.2db2ed3f261cf6d8a5bc287fecc44898.png

 

oie_1131136R0DK8NWY.thumb.png.8feaa7968411324d125b7f282bda93a4.pngKochany Pamiętniku! 

Luty, jeśli miałabym określić ten miesiąc jednym słowem, byłoby nim słowo "dziwny". Czemu? Bo jednocześnie był dobry, ale pełen braku zdecydowania. Zaczynając od początku:

02.02.2024 [1] Tego dnia wraz z moim mężem spotkaliśmy się z niejakim Aston'em Mills'em, którego można kojarzyć z Beezy World. Wypuścili bowiem kilka bluz, podobno fajnych (sama widziałam jedynie zdjęcia na LI i opisy). Podczas rozmowy Aston mówił, że chce abym zareklamowała Jego projekt na swoich socjalach. Wiesz, fotka w bluzie i ładny opis. Jednak, po spotkaniu Aston zapadł się pod ziemię. Znaczy, z tego co widziałam na LI nikt go nie porwał, nadal żyje i wrzuca foty, ale od spotkania minął już praktycznie miesiąc, a do mnie się nie odezwał. Cóż, nie mam raczej w zwyczaju biegać za ludźmi, którzy mnie olewają. Tak, to jest jedna z tych "dziwnych" sytuacji z tego miesiąca. 

04.02.2024 [1][2][3][4][5] [6] Ten dzień był jednocześnie dniem dobrym i złym? Chociaż może słowo "zły" nie jest najbardziej trafne? W każdym razie, chodzi o to, że w końcu razem z H3XE znów zaczęłyśmy działać w stronę wspólnego nagrywania. Dostała bowiem zgodę na używanie studia od ASTAROTH RECORDS. Jaki tam jest klimat! Ruszyłyśmy nieco do przodu, ale finalnie znów się zatrzymałyśmy, tym razem nie ze względu na brak studia, a po prostu sprawy prywatne. Na zmianę nie byłyśmy w stanie po prostu pracować, co w konsekwencji znów zatrzymało postęp nagrywek. Eh... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, prawda? Poza tym z jednego studia trafiłam do drugiego. Rozśpiewany dzień, tak to można nazwać, bo wieczorem razem z KELLY'm zabraliśmy się do Naszego wspólnego kawałka

05.02.2024 [1] Co to był za dzień! W sumie bardziej wieczór? Razem z chłopakami - Kenny'm oraz Calvin'em - pojechałam na spotkanie z dyrektorem sierocińca i paroma dzieciakami. Jakiś czas temu sierociniec Little Hope Orphanage spłonął, a Kenny wybrał się tam w celu pomocy. Spędzając tamten wieczór z tą gromadką, nie wiem jak to opisać słowami. Dyrektor jest naprawdę wspaniałym człowiekiem, a jakim cudem nie poryczałam się jak małe dziecko? A skąd mam wiedzieć?! Wiem tylko jedno: cieszę się, że Kenny zabrał mnie ze sobą i że mogę coś dodać od siebie do pomocy tym dzieciakom. 

07.02.2024 Proszę o werble! Tadaaa! Data wydania pierwszej wspólnej piosenki z KELLY'm! Waste Love jest cudowna, a same słowa Kenny'ego na początku mówią za siebie, że to dopiero początek.

11.02.2024, 13.02.2024 [1] [2] [3][4][5][6][7]  Całość trwała kilka dni. Najpierw poznałam przedstawicieli Winfrey Castiglione Jewelry sama, w dniu kiedy Kenny podpisywał z Nimi umowę. Fajne, luźne spotkanie. Oczywiście, jako, że miałam swoją umowę z Empire Management, nie mogłam sama podejmować decyzji odnośnie tego co podpisuję, więc umówiłam się na spotkanie razem z moim menadżerem Vinicius'em Daughtler'em w innym terminie. Pierwsze spotkanie odbyło się w biurze Empire i zakończyło brakiem podpisania umowy, bowiem Vini uznał, że należy wnieść kilka poprawek. Drugie spotkanie z początku miało bardziej charakter prywatny niż biznesowy, gdyż dyrektor Winfrey dołączył się do mnie i do Kenny'ego w barze. Po paru godzinach rozmowy doszłam jednak do wniosku, że dobrze by było, aby Vini sam z Nim porozmawiał i wyjaśnił kwestie poruszane podczas pierwszego spotkania. Co z tego wyszło? Nic. Umowa nadal nie została podpisana z powodu sprzecznych zdań jakie mieli Vini oraz dyrektor Winfrey

18.02.2024 [1] Chcąc porównać oferty innych jubilerów w mieście Vini wybrał się do Ice Planet omawiając potencjalną współpracę mnie jako ich ambasadorki. Rezultatem było ponowne spotkanie, na którym tym razem i ja byłam obecna. Avice Cousteau odpowiadająca za Ice Planet od strony prawnej przedstawiła mi jak miałaby wyglądać ta współpraca - chociaż większość z tego wcześniej przekazał mi Vini. Dobrze brzmiąca oferta oraz wcześniejsza rozmowa z mężem - który uważał Ice Planet za dobry wybór - sprawiła, że zgodziłam się na podpisanie umowy, którą dostałam drogą mailową

oie_113916XgsJFO46.thumb.png.90726ae0e2ca6c5e012d10911ebdf791.png23.02.2024 [1][2][3][4] [5][6][7][8] [9][10] Tego dnia już oficjalnie pożegnałam się z Vini'm. Tak, zaczynałam współpracę z nowym menadżerem - już czwartym - Jermaine Lavigne. Nie powiem Ci o Nim za dużo, bo i nie zdążyłam go za dobrze poznać. Ale z tego co zauważyłam wydawał się bardzo porządną i szczerą osobą. Wspólnie pojechaliśmy na spotkanie z Calvin'em, który miał przedstawić w końcu umowę z wytwórnią ANGELS&DEMONS LABEL. Już wcześniej praktycznie codziennie byłam w ich studiu i spędzałam z Nimi dużo czasu, ale teraz miałam oficjalnie dołączyć do rodziny. Oczywiście nie wszystko jest takie piękne w praktyce, gdyż Empire kazało mi wybierać - albo oni, albo wytwórnia. Czemu? Nie chcieli po prostu wchodzić we współpracę z Kenny'm przez Jego poślizgnięcie z tamtego roku. Ale przecież inni robią gorsze rzeczy, prawda? 

26.02.2024 [1][2][3] Cały weekend minął mi na rozmyślaniu. W sumie może nie było to aż tak długie rozmyślanie. Chciałam dołączyć do wytwórni i potrzebowałam jej, a z tą gromadką, po prostu dobrze się czułam. Dlatego też moja decyzja była jasna i klarowna: postanowiłam odejść z Empire Management. Towarzyszył mi mój mężuś, a cała sprawa poszła łatwo i obyło się bez zbędnych kłótni

27.02.2024 [1][2][3] Następnego dnia oczywiście poinformowałam o moim wyborze Calvin'a i wybrałam się do nowego biura wytwórni w celu podpisania umowy. Oficjalnie stając się częścią tej zwariowanej rodzinki

28.02.2024 [1][2][3] Na LI czasem dostaję ciekawe propozycje. Tym razem też tak było. Niejaka Malia Yo Parris napisała do mnie z propozycją "pożyczenia" mojej piosenki do jej projektu - miała zrobić film promujący lokal Île De Stylo. Już wcześniej miałam przyjemność korzystać z usług tego salonu fryzjerskiego toteż nic dziwnego, że sam pomysł mi się bardzo spodobał! Na szczęście nauczona własnymi błędami przeszłości nie pobiegłam tam od razu sama i nie zaczęłam podpisywać wszystkiego co mi podsunięto pod nos. Najpierw porozmawiałam o tym z mężem, później powiedziałam o tym chłopakom z wytwórni. Calvin i Kenny ostudzili nieco mój zapał mówiąc o aferze z "damskim bokserem" i powiązaniach salonu. Wybrali się też ze mną na spotkanie, a Calvin wziął sprawy w swoje ręce. 

Wzmianki

💜 Oficjalne ogłoszenie dołączenia Eliany do rodziny ANGELS & DEMONS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

AKTUALIZACJA #11

Kochany Pamiętniczku! 

Marzec był miesiącem trudnym do opisania. Pomimo fajnych kroków w mojej karierze, moje życie prywatne było chodzącą tragedią. Mimo fascynujących wydarzeń przetykane bólem. 

03.03.2024 Miesiąc rozpoczął się kolejnymi nagrywkami wspólnie z H3XE. Ciąg dalszy pracy nad albumem, albumem, na który przestałam mieć wenę, a połowa tekstów wylądowała w śmietniku.

07.03.2024 Data wydania mojego pierwszego w życiu merch'u! Po raz pierwszy mogłam z dumą powiedzieć, że moja buźka pojawi się na ubraniach! Bluza z grafiką wzorowaną na okładce Epki, którą stworzyłam wspólnie z KELLY'm.

09.03.2024 Co tu dużo pisać? Tego dnia ukazała się Epka - moja i KELLY'ego. Fajnie się nad nią pracowało i jeszcze fajniej kiedy mogłam w końcu się nią podzielić publicznie. 

14.03.2024  Drugie spotkanie z salonem fryzjerskim Île De Stylo, które w końcu zakończyło się pomyślnie. Salon podniósł się na nogi i Nasza współpraca mogła dojść do skutku.

18.03.2024 Wraz z tym dniem zaczęła się praca nad nagraniem piosenki. Po pierwsze, zainspirowana cudownym wnętrzem i atmosferą salonu postanowiłam napisać całkowicie nowy tekst, który miał być przeznaczony właśnie do tej współpracy. Oczywiście o pomoc w nagrywaniu poprosiłam KELLY'ego wiedząc, że świetnie z tym poradzi i w szybkim czasie stworzy idealną melodię

20.03.2024 Wieczór spędzony w studio pod okiem KELLY'ego. Tak jak myślałam, stworzył coś, co od razu przypadło mi do gustu i idealnie wpasowało się w tekst piosenki.

22.03.2024 Największy koncert! Chyba w życiu nie widziałam ze sceny takich tłumów! Oficjalne otwarcie hali wychodzącej spod skrzydła ANGELS&DEMONS. To było naprawdę niesamowite doświadczenie, kogo nie było może żałować. Od siebie oczywiście dałam przedpremierowy występ ze świeżutką piosenką. 

23.03.2024 Żeby opisać ten dzień chyba brakuje mi słów. Towarzyszyło mi tyle emocji, że na dobrą sprawę nie pamiętam połowy wieczoru. Ale pojawienie się na Celebrity Awards, jako jedna z nominowanych to było naprawdę coś wspaniałego.

25.03.2024 Załatwienie papierkowych spraw z salonem. Sporządzenie umowy i takie tam inne nudy. 

25/31. 03.2024 Grafiki powstałe przy pomocy Malii (zajmującej się nagrywaniem klipu) użyłam w promocji i znów mogłam pochwalić się swoją twarzą na bilbordach w LS.

29.03.2024 Oficjalna premiera piosenki oraz klipu promującego Île De Stylo.

A miesiąc mój miesiąc, zakończyć się miał w nocy z 28 na 29 marca. 

                                   image.png.68254a18287549f06f0b6c77e42a4450.png

 

STRXRD, Furix, ka6i i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin