Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[LIVE] Noah Alexander (@noahalex) "Odkąd jestem w zespole czuję, że w końcu mam rodzinę, której nigdy tak naprawdę nie miałem..."


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_4.thumb.png.ce33e9e669466a992703ab537c45f7e4.png

**Z lekkim opóźnieniem po godzinie 18:00 na jednym z kont społecznościowych Noaha Alexandra rozpoczął się zapowiadany dzień wcześniej na LifeInvader live stream** Noah Alexander spogląda na licznik oglądających, nie spodziewał się, że aż takiego zainteresowania livestream.**


Noah Alexander mówi: Poczekamy jeszcze chwilę i zaczynamy, widzę, że ludzie cały czas wchodzą.
**Na czacie ludzie witają się z Noahem i z innymi oglądającymi, a w tle leci piosenka Dagaarda pod tytułem Total Drama Inbound**


**Noah Alexander upił kilka łyków whisky ze szklanki i odpalił papierosa.**
Noah Alexander mówi: Dobra... myślę, że możemy zaczynać, let's go! Cześć wszystkim, dla tych co mnie jeszcze nie znają, ja jestem Noah, najświeższy nabytek perkusyjny zespołu Soul Eviscreation, to tak w skrócie*zaśmiał się*.


**Noah Alexander wypuścił chmurę dymu z papierosa prosto w kamerę.**
Noah Alexander mówi: Zajebiste przejście nie? Chyba powinienem być montażystą filmów, lub jakoś tak... Nevermind, zaczynam uciekać od tematu, a nawet nie zacząłem go. Dostawałem dużo wiadomości na priv na LI, czy innych mediach społecznościowych z różnymi pytaniami. Rozmyślając wczoraj na kanapie, na której jak widać siedzę, stwierdziłem, że spoko będzie zorganizować jakieś podsumowanie tych pytań i odpowiedzieć na nie za jednym razem. Najpierw myślałem o tym, aby po prostu nagrać film i wrzucić go do sieci, ale od razu nasunęła się myśl, że te odpowiedzi nie będą brzmieć tak naturalnie jak to będzie miało miejsce właśnie na żywo. Zobaczymy jak będzie aktywni na czacie, jeżeli będziecie zadawać pytania to będę odpowiadał głównie na nie, jak będzie zastój no to tutaj mam przygotowaną kartę z pytaniami i po prostu postaram się na nie odpowiedzieć


**Noah Alexander pokazał na chwilę kartkę z pytaniami w kierunku obiektywu.**
**Na czacie zaczęły od razu pojawiać się pytania odnośnie tego co się dzieje z Eelistem Forsbergiem i jaki jest jego aktualny stan zdrowia.**
**Noah Alexander spojrzał na czat i się zaśmiał od razu, będąc przygotowany na ten atak pytań.**
Noah Alexander mówi: Wiedziałem, że Eelis dzisiaj zabierze mi główne show. Z resztą nie dziwie się, wystraszył nas wszystkich po ostatnim koncercie w Total Explode... Słuchajcie nie macie co się martwić o niego, jest w dobrych rękach. Nie ma co ukrywać, że etap od premiery albumu do koncertu w Total był dla Soulsów naprawdę intensywny. Może tego nie widać poza otoczką medialną, ale prywatnie każdy z nas też wkłada dużo intensywnego wysiłku w rozwój zespołu, ale Eelis według mnie aż nadto. Wydaję mi się, że po prostu za dużo wziął obowiązków na swoją głowę, promocja albumu, koncerty i jeszcze teraz wytwórnia Astaroth. Nikt z nas nie ma idealnych organizmów i prędzej czy później właśnie nam nasze ciało powie: Dość! Chcę odpocząć! Eelis jak wspomniałem jest pod w dobrych rękach i zarówno medycznych jak i swojej narzeczonej Fehu. Wydaję mi się, że ta sytuacja pozwala złapać oddechu właśnie tej dwójce. Jeżeli coś się zmieni i powstaną nowe plany to na pewno będziecie poinformowani, przecież dobrze znacie tą dwójkę i to jak potrafią zdominować social media. A tak po za tym to dzisiaj wybudził się ze śpiączki w szpitalu i próbował wyjść, a raczej wyjechać z niego na wózku by trafić na jutrzejszą galę TCC. *zaczął się śmiać* Podobno go personel musiał zatrzymywać i uniemożliwiali mu wyjazd ze szpitala. *wybuchł śmiechem momentalnie* Sami widzicie, Eelis podświadomie przekazuje informację, że ma się dobrze!

**Noah Alexander przygasił papierosa w międzyczasie do popielniczki.**
**Na czacie zaczęły pojawiać się serduszka i więcej pytań o szczegóły zdrowia Eelisa**
Noah Alexander mówi: Słuchajcie, nie będe zdradzał szczegółów odnośnie zdrowia Eelisa bo to są już sprawy bardziej... Jakby to powiedzieć... Intymne. Jeżeli Eelis będzie się chciał tym podzielić publicznie to zrobi to sam, osobiście.


**W tle piosenka zmieniła się na Soul Eviscreation - Soul Introduction**
**Noah Alexander wsłuchał się przez moment w piosenkę.**
Noah Alexander mówi: Cholera... Ten kawałek chyba najbardziej lubię grać na koncertach... *zawiesił się na chwilę słuchając piosenki* Wracając... *spojrzał na czat wertując pytania*


Noah Alexander mówi: Noah... Może opowiesz coś o sobie co? Aktualnie jesteś najbardziej tajemniczą postacią w zespole... 
**Noah Alexander zaśmiał się i upił kilka łyków drinka ze szklanki**
Noah Alexander mówi: W sumie to prawda... No to tak... Od czego by tu cholera zacząć... Wiem, zrobimy to tak jakbym był tym nowym chłopakiem w szkole i się przedstawiał w klasie... *kilkukrotnie chrząknął* Pochodzę z Los Santos, dokładnie większość czasu spędziłem w Downtown, byłem przez jakieś pół roku studentem w ULSA na kierunku dziennikarskim, ale rzuciłem to w cholerę. Czułem, po prostu, że tracę tam czas i w ogóle się nie rozwijam. Czy dobrze zrobiłem? Nie mam pojęcia, póki co nie żałuję tego.
**Na czacie zaczęły pojawiać się pytania odnośnie dziennikarstwa**
Noah Alexander mówi: Tak, chciałem być dziennikarzem. W zasadzie dalej jest to moje hobby i szczerze myślałem o tym by w przyszłości też po za zespołem zająć się czymś takim. Zawsze marzyłem by prowadzić podcasty. To nawet brzmi jak zajebisty pomysł, nie? Co o tym sądzicie?


**Noah Alexander zaczął wertować pytania na czacie. **
Noah Alexander mówi: Użytkownik xlanax.420 pyta... Jak to się stało, że w ogóle znalazłeś się w Soul? *upił ze szklanki kilka łyków drinka* Cóż... swoją drogą fajna cyfra w nicku... **uśmiechnął się szyderczo, podrzucając brwiami w stronę obiektywu**. Oglądałaś może odcinek miscreated Aishy Huxley, gdzie występowałem wraz z zespołem? Tam mniej więcej zostało to opisane jak to wyglądało, ale z chęcią opowiem o tym ponownie, nawet bardziej szczegółowo... Bierzcie piwo w rękę lub  co innego i słuchajcie opowieści papy Noaha...

Noah Alexander mówi:  Generalnie to było tak, że rozglądałem się jakąkolwiek już pracą, miałem naprawdę tragiczną sytuację finansową. Nie układało mi się w ogóle z nagraniami, więc nawet nie miałem za co pokoju wynająć w najtańszym motelu. Był to okres, gdzie po prostu spałem przez jakiś czas... Chyba ponad tydzień jak nie więcej w swoim samochodzie. Spędzałem wtedy ten czas niedaleko Hakael i natknąłem się na ogłoszenie w sprawie pracy, stwierdziłem wtedy... Why not? Ogarnąłem się, pamiętam wtedy mój dobry znajomy wpuścił mnie na teren kampusu bym mógł doprowadzić się do wyglądu normalnego i po prostu wyglądać w miarę schludnie, pozdrawiam Kyle! **zaśmiał się i uniósł szklankę z trunkiem w stronę kamery** W każdym bądź razie... Podczas rozmowy o pracę z Eelisem doszło do pytania o zainteresowania, więc mu powiedziałem czym się zajmuję i jakie mam hobby. Eelis wtedy tematem perkusji zainteresował się najbardziej, przez co ostatecznie moje aplikowanie na stanowisko barmana w Hakael było już tylko formalnością.

Noah Alexander mówi: Kilka tygodni potem Eelis zabrał mnie do Isra... Israfel, zawsze mam problem z tą nazwą nie wiem czemu. I tam pokazałem swoje umiejętności. Wtedy Eelis powiedział, że pogada z resztą ekipy o tym czy by byli za tym bym zastąpił Sinsa oraz Ulrika za perkusją. No i ostatecznie jestem jak widać... Czy spodziewałem się, idąc do Hakael po pracę, że zostanę również perkusistą Soul? No kurwa... Oczywiście, że nie. Życie potrafi zaskoczyć scenariuszami, jakie ma przygotowane dla każdego z nas.


**W tle lecą już same piosenki Soul Eviscreation z najnowszego albumu**
**Noah Alexander przegląda pytania na czacie.**
Noah Alexander mówi: Co zrobisz jak Sins postanowi jednak wrócić do zespołu? Eelis mówił u Aishy, że jesteś w zastępstwie za niego.
**Noah Alexander złożył ręce i oparł na nich swoją głową, zakrywajac usta przez chwilę.**
Noah Alexander mówi: Jeżeli Sins postanowi wrócić to mu zapewne oddam moje miejsce. To on jest głównym perkusistą Soul Eviscreation, ale jeżeli miałbym wybór to wolałbym jednak zostać. Odkąd jestem w zespole czuję, że w końcu mam rodzinę, której nigdy tak naprawdę nie miałem. Moja rodzina wyrzekła się mnie, kiedy postanowiłem rzucić studia.
**Noah Alexander spojrzał z obojętnością w kamerę i wzruszył ramionami na samą myśl o rodzinie.**
Noah Alexander mówi: Wracając do pytania, co zrobię jak wróci? Nie wiem, nie mam pojęcia. Będę się głowił nad tym jak do tego dojdzie, ale jednak wolałbym by zostało jak jest teraz. Przejdźmy do kolejnego pytania co? Nie ma co sobie psuć atmosfery.


**Noah Alexander przegląda ponownie pytania na czacie.**
Noah Alexander mówi: I idealne pytanie na rozluźnienie sytuacji!
Noah Alexander mówi: Serio na Alterdrome występowałeś pierwszy raz na żywo? Nie wyglądałeś wtedy na debiutanta...
**Noah Alexander uśmiechnął się mimowolnie na pytanie.**
Noah Alexander mówi: Tak, to był mój pierwszy występ na żywo w życiu i nie jest to żaden bait. Mówię poważnie. Serio uważasz, że wyglądałem na debiutanta? Ja uważam nieco inaczej, na samym początku jak już staliśmy na podeście, który nas miał unieść na scenę to myślałem, że zejdę ze stresu z tego padołu i trafię do Valhalli. Chyba nigdy tak się nie stresowałem... Jednak gdy przyszło co do czego grać, to po prostu na początku sobie wyobrażałem, że gram w Isra... Israfel! Miałem nawet przez chwilę oczy zamknięte *zaśmiał się* Jednak potem już się rozkręciłem i Wy też do tego doprowadziliście swoimi okrzykami w moją stronę. To było naprawdę zajebiste i podnoszące na duchu. Naprawdę Wam za to dziękuje...


**Na czacie pojawią się pytania odnośnie dalszych planów zespołu**
Noah Alexander mówi: Pytacie o dalsze plany co? Słuchajcie dajcie nam złapać chwilę oddechu po albumie, swoją drogą widzieliście zestawienie NORM 100? Drugie miejsce w zestawieniu albumów połowy 2023 roku. Jesteśmy tylko pod Asami i jej Phoenix. Swoją drogą jak ktoś czasami lubi zejść na lżejsze brzmienia i posłuchać fajnego popu to polecam ten album, według mnie zasłużona jedynka. Wracając do naszego albumu, jestem pod wrażeniem i też w szoku, że album z takiego ciężkiego gatunku znalazł się tak wysoko w zestawieniu. To dobry moment dla metalu. Ja mogę tylko żałować tego, że nie brałem udziału jeszcze w nagraniach do Forever Damned... **zawiesił się na chwilę i wyjął z paczki papierosa, którego odpalił** Wow... po prostu wow... A co do planów... To i tak będziecie szturmowani informacjami, jak coś będzie na rzeczy. Przecież już zdążyliście poznać taktykę Soulsów!


**Oglądający zaczynają upominać się o obiecany wczoraj album w wersji Deluxe**
**Noah Alexander obserwuje czat, po czym sięga ręką w kierunku stolika i pokazuje do kamery zapakowany w folię album Soul Eviscreation - Forever Damned Deluxe Version.**
Noah Alexander mówi: Już zostało niewiele egzemplarzy tej wersji, a tak się składa, że ja mam jeszcze jeden do oddania. Już Wam zdradzę jak go zdobyć. Pod postem dotyczącego tego live musicie wrzucić memy odnośnie ostatnich wydarzeń w branży muzycznej. Nie muszą się one dotyczyć nas, ale każdego celebryty z naszego ogródka jakim jest LS. Tematów w ostatnim czasie jest naprawdę dużo i przede wszystkim ciekawych, więc macie pole do popisu. Zwycięzcę wytypuję za jakiś tydzień lub dwa, co wy na to? Bo ja na was liczę.

**Finalnie przez cały livestream Noah nie odpowiedział na żadne przygotowanie pytanie z kartki, ponieważ ich tematyka była taka sama, co oglądający zadawali na czacie.**


**Noah Alexander jeszcze przez dłuższą chwilę porozmawiał na live z ludźmi na różne, luźne tematy. Ostatecznie pożegnał się z oglądającymi i zasugerował, że powtórzy coś takiego ponownie w przyszłości.**

 

**LIVE ostatecznie zakończył się po niecałej godzinie.**

 

Spoiler

Nie podlega wycenie materiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Fehu Pandora Skarsgard aktywnie uczestniczyła w live komentując dane rzeczy i udzielając się na czacie. Chce wspierać perkusistę w tym co ten robi**

 

Cytat

Podobno go personel musiał zatrzymywać i uniemożliwiali mu wyjazd ze szpitala. *wybuchł śmiechem momentalnie* Sami widzicie, Eelis podświadomie przekazuje informację, że ma się dobrze!

**PANDORA napisała na czacie:**

Wy nawet nie macie pojęcia jaki Eelis bywa uparty. Niemniej śmiesznie się to oglądało z boku - w każdym razie mi.

Cytat

**Noah Alexander przegląda pytania na czacie.**
Noah Alexander mówi: Co zrobisz jak Sins postanowi jednak wrócić do zespołu? Eelis mówił u Aishy, że jesteś w zastępstwie za niego.

**PANDORA napisała na czacie:**

Easy, wpierdolimy najwyżej dwie perkusje jednocześnie - to by było coś. Prawie jak koncept z tego 1000 musicians plays... 

 

Cytat

Chyba nigdy tak się nie stresowałem... Jednak gdy przyszło co do czego grać, to po prostu na początku sobie wyobrażałem, że gram w Isra... Israfel!

 

**PANDORA napisała na czacie:**

Damn, mogliście pisać, że masz stres to bym pampersy przesłała czy coś. Pierwszy raz jest najgorszy, trochę jak w seksie - tylko Ty miałeś tu aż dwie pałki

Meph lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin