Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] Jakubal


Jakubal

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/850-jakubal/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Seth Findlay
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MASS DM.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Chciałbym złożyć apelację od mojego bana, który otrzymałem z powodu uczestnictwa w masowym deathmatchu na waszym serwerze. Pragnę przedstawić swoje stanowisko i uzasadnić, że moje zachowanie wynikało z lekkomyślności, a nie z złośliwości czy celowego łamania zasad. Przede wszystkim pragnę przeprosić za swoje działania i za wszelkie negatywne skutki, jakie wynikły z mojego udziału w masowym deathmatchu. Nie miałem intencji naruszenia zasad serwera ani zepsucia zabawy dla innych graczy. Moje działania były wynikiem impulsu i braku świadomości konsekwencji, które mogą wyniknąć z takiego zachowania. Chciałbym podkreślić, że jestem pełen żalu i zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. Rozumiem, że masowy deathmatch jest surowo zabroniony na serwerze i jest to działanie, które zakłóca realistyczną i satysfakcjonującą rozgrywkę dla innych graczy. Pragnę prosić o drugą szansę. Obiecuję, że teraz mam pełną świadomość zasad serwera i przysięgam przestrzegać ich w przyszłości. Chcę zaangażować się w prawdziwe interakcje roleplayowe, tworzyć pozytywną atmosferę i przyczyniać się do dobrze prosperującej społeczności na serwerze. Apeluję do waszej dobrej woli i obiecuje poprawę, pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin