Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

🚬​Classic Graphics​


Apogeum

Rekomendowane odpowiedzi

 

    sOYQVvM.png

Cześć, już od jakiegoś czasu siedzę w graficie i w filmach, jakby ktoś był zainteresowany to w wolnym czasie mogę coś tam podziałać. Enjoy.

 

 

Spoiler

g3GK0Dx.png

GKJOd6G.png

 

vpARSYI.png

Qyk8KSd.png

vBzlSne.png

RoODAhg.png

WJUK6GC.png

zXRVxhm.png

KwENlCe.png

SriXIbD.png

lVR7HSk.png

eGyHBax.png

28pKjGK.png

NlYn2or.png

xX7Yum0.png

xS0z6xS.png

O3nM68b.png

Eu5HqQJ.png

aaxpoLO.png

AvfGED2.png

vJQb5dh.png

 

m2uGRJg.png

9qyHBUN.png

qlWVrS7.png

qbkl9Ly.gif

 

uCSuh1Q.png

7Vk3ZcA.png

PdzmGSj.png

RVXFVRn.png

5FG8Jsi.png

vkulJWb.png

TCUfIu1.png

ApGT9Bv.png

cpnDM8p.png

8jX6SBC.png

YSpJBFa.png

6KN2HgP.png

ga4gpY2.png

5qSqFeq.png

MGZQYnV.png

3453745.jpg?ex=65ecb1aa&is=65da3caa&hm=6

 

YHqquaB.png

 

 

 

wbTXBcq.png

 

8u7ltAx.png

sim4v9s.png

Y3kyT5Q.png

KCbx2aF.png

9TMYdpY.png

ZKEpj9P.gif

7PGp3JJ.png

JJWfxiS.png

OHojwhA.png

jPyjjbM.png

d8sWsJG.png

oJRda2a.png

8NbtcnB.png

yxMo9Xr.png

0HAUKsv.png

 

 

 

 

🫡

 

Edytowane przez Apogeum

Zendaya Euphoria GIF - Zendaya Euphoria Middlefinger GIFs

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Wera dobre produkcje robi.

Profeska sama w sobie, nic do ujęcia, nic do dodania.

Była w sumie to jakaś ciepła wiosna, i zapytałem właśnie o grafikę ów użytkownika, temat był dość kontrowesyjny, ciężki, lecz do wykoniania.

Poprosiłem o grafikę tematu aborcji, oraz jeszcze jedną tematów politycznych ( Nie pytajcie konkretnie). Mimo że mieliśmy zdania podzielone na ten temat, udało nam się dojść do ładu, tak jak wyżej pisałem pełen profesjonalizm. A nadmienię tylko że jestem wymagającym klientem a byłem zadowolony z danego produktu w stu jeden procentach. 

Reasumując; Polecam z czystym serduszkiem, użytkowniczka jest człowiekiem wielu talentów czy to w obróbce, czy właśnie w grafice, a do tego jest niesamowicie fresh girl i zna dzisiejsze topy i czuje ten vibe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mizder napisał:

Generalnie Wera dobre produkcje robi.

Profeska sama w sobie, nic do ujęcia, nic do dodania.

Była w sumie to jakaś ciepła wiosna, i zapytałem właśnie o grafikę ów użytkownika, temat był dość kontrowesyjny, ciężki, lecz do wykoniania.

Poprosiłem o grafikę tematu aborcji, oraz jeszcze jedną tematów politycznych ( Nie pytajcie konkretnie). Mimo że mieliśmy zdania podzielone na ten temat, udało nam się dojść do ładu, tak jak wyżej pisałem pełen profesjonalizm. A nadmienię tylko że jestem wymagającym klientem a byłem zadowolony z danego produktu w stu jeden procentach. 

Reasumując; Polecam z czystym serduszkiem, użytkowniczka jest człowiekiem wielu talentów czy to w obróbce, czy właśnie w grafice, a do tego jest niesamowicie fresh girl i zna dzisiejsze topy i czuje ten vibe. 

kiss-heart-shape.gif

🫡

jokerk78 i Boxidro lubią to

Zendaya Euphoria GIF - Zendaya Euphoria Middlefinger GIFs

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin