Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

BBLANE HELL DRIVE PIRU 


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

1611800783_hellganglogo.png

BBLANE HELL DRIVE PIRU - Gang uliczny obejmujący swoimi terenami zachodnią stronę South Central scentralizowany na obiektach mieszkalnych przy Forum Drive i Carson Avenue na wzgórzach Chamberlain. Jest pozostałością z setu HELL GANG PIRU, którego członkowie ostatnio zostali zatrzymani przed departament policji. Pozostali członkowie gangu przenieśli się kontrolowaną dzielnice obok, aby uniknąć reperkusji prawa. HELL GANG PIRU był gangiem notowanym jako jeden z najgroźniejszych w całym Los Santos a wpływy grupy sięgają dalej niż na Davis czy Strawberry. Na ścianach kompleksów mieszkalnych i domów widnieją tagi gangu, które nawiązują do setu. Jeżeli takowe widzisz, lepiej wycofaj się w porę zwłaszcza kiedy jest ciemno. Prawdopodobnie padniesz ofiarą rabunku lub zginiesz zamordowany przez wygrzanego ćpuna, który właśnie był na kompletnym rauszu i wpadł w paranoję. Te ulice to istne piekło i mieszkańcy doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę. Grupa po rozpadzie nie przestała działać jak wcześniej - stawiają się na górze łańcucha narkotykowego na Davis, ekspansywnie dążąć do przejęcia rynku narkotykowego. 
unknown.png
Czas na małe OOC. Moja postać jest postacią w CP, więc zostałem liderem OOC gangu. IC ulicą steruje postać rogala, jako że po bajzlu ma największy street credit i jako gracz prezentuje dobry poziom i gra od samego początku. Wątki naszych postaci nie zmieniają się. Zmieniamy dzielnicę przez to że gang został zamknięty w ramach /protestu/. Dodałem zmianę setu idąc na kompromis z Vectro, który podczas naszej nieobecności zaczął grać na naszej miejscówce. Jeśli chcesz z nami zagrać, nie widzę żadnego problemu. Odezwij się do mnie albo do @rogal nad discord, pokierujemy Cię na dobre tory.

igvs, Lopez, MvTiX i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin