Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Manchez Scout / Manchez Scout C (motocykle z gta v r*)


szeryfuwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pojazdu: Manchez Scout / Manchez Scout C 

Zdjęcie:
 

Spoiler

x30gLIr.png

Opis: Myślę, że tych motocykli przedstawiać nie trzeba. Kto grał w GTA O miał najpewniej okazję je widzieć / jeździć nimi. Propozycję dodaję po próbie zakupu takiego motocykla na serwerze, co jest niemożliwe, dowiadując się dalej, natrafiłem na informację, iż "taki motocykl robią warsztaty na zamówienie"💀
Myślę, że jest to dość kuriozalne ograniczenie względem graczy. Obecnie w motocyklach mamy spory wybór, aleee - głownie są to jakieś choopery, ścigacze - z takich terenowo/off-roadowych, mamy mancheza zwykłego oraz sancheza(nie licząc oczywiście quadów, bo to inny rodzaj pojazdu), który jest też tak samo jak poprzednik wymieniony przeze mnie, dość ograniczony pod względem i tuningu i innych rzeczy, które posiadają Manchezy Scout. Wiem, że nie ma co się sugerować tym, ale sprawdziłem sobie e-bay i takie motocykle w stanach są dostępne od ręki na aukcjach, często też wykorzystywane są na jakiś wioskach / w miasteczkach. Myślę, że dodanie ich do salonów będzie urozmaiceniem dla graczy, bez konieczności dogrywania kolejnych bezsensownych addonów. Myślę również, iż nie zabierze to gry warsztatom, ponieważ tych motocykli i tak prawie nie widać na mieście, co jest dość słabe, bo gracze też nie do końca mogą wiedzieć o istnieniu tych modeli, a ich bogaty zakres tuningu napędzi grę dla warsztatów, ponieważ gdzieś te motocykle trzeba stuningować. Dodanie ich do salonu to jest raptem kilka kliknięć, które nie zabiorą ekipie dużo czasu, oraz nie zmuszą graczy do pobierania zasobów. Pozdrawiam.

Link: - nie trzeba, to modele r* dostępne już w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin