Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Colton Mitchell


deqacperskula

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.403704b23c8f86b5f216911da7ac035d.png

Colton Mitchell [27.08.2005] - Gitarzysta, piosenkarz popowy, R&B. Na świat przyszedł 27 sierpnia 2005 roku w szpitalu Saint Mary of Nazareth Hospital Center, w Los Santos. Jest synem Clyde, oraz Leili Mitchell, oraz starszym bratem Myri i Masona. Pochodzi ze spokojnej i bardzo ułożonej rodziny, jest towarzyski i dość szybko przywiązuje się do ludzi. Od najmłodszych lat interesował się grą na gitarze, uwielbiał muzykę popową, k-popową R&B. Po długim czasie gry na gitarze swojego dziadka, który to w nim zapalił tą pasję - postanowił kupić swoją pierwszą gitarę, na której również zagrał swój pierwszy samodzielny utwór, który do dnia dzisiejszego nie został opublikowany. W wieku jedenastu lat przez nie zrozumienie wobec Clyde z Leilą, kłótnie i częste pilnowanie Leili przez Clyde - rozwiedli się, więc drogi Coltona i jego matki, Leili się podzieliły. Colton postanowił zostać u swojego ojca, zaś prawa do jego rodzeństwa odebrała jego matka. Dla chłopaka był to bardzo trudny okres w życiu, zamykał się często w pokoju tworząc nowe utwory, brzmienia i przy tym odlatując w swój świat. Przez swoje zainteresowania i otrzymane wsparcie od swojego ojca, został przepisany do Dwight High Schoolu na profil muzyczny, gdzie do dziś kontynuuje swoją naukę.

 

Mój zamysł gry: Zamierzam grać młodego i utalentowanego chłopaka w grze na gitarze klasycznej i akustycznej, uwielbiającego grać i śpiewać. Będzie to postać chętnie rozwijająca się, spokojna i opanowana (choć w praniu wyjdzie fakt na jaką drogę zejdzie, może na złą, a może zostanie na dobrej?). Moja postać początkowo będzie komponować utwory w gatunku R&B, pop (oraz czasem k-pop), z czasem może będzie również afilować się z innymi gatunkami. W przeszłości moja postać - C. Mitchell nagrywał covery znanych utworów gitarowych, jednak nie publikował tego na żadnym serwisie streamingowym, ani nikomu nie udostępniał swoich kompozycji. Colton wiele zawdzięcza swojemu dziadkowi, który pomógł mu wdrążyć się w świat muzyki (mam w planie odegrać cały wątek z dziadkiem mojej postaci, aktualnie nie mam osoby chętnej do grania jego dziadka).

About my character:

  • Colton nie ma czynnego kontaktu ze swoją mamą, ze względu na rozwód jego rodziców w roku 2021.
  • Clyde - ojciec Coltona po wielu sytuacjach ze sprawdzaniem swojej żony jest nad-opiekuńczy i często sprawdza chłopaka, wypytuje go o wszystko, a szczególnie o jego znajomych - Colton nie akceptuje zachowania swojego ojca. (będzie to jeszcze aktualizowane wraz z biegiem czasu)

 

 

 

  • POWIĄZANIA: 

           NOVA

 

  • DYSKOGRAFIA:
  1. Quantum Dreams:

       Colton Mitchell - Enchanted Dreams (prod.🎥H3XE)

 

  • WZMIANKI: N/A

 

  • SOCIAL MEDIA:

      LI_LOGO.png  Colton Mitchell

 

 

Spoiler

Cześć, to moja pierwsza aplikacja na postać w Celebrity Project - pomysłów jest dużo, wszystko zamieszczać będę w screenach ze swojej gry. Plan na kreowanie postaci i wątków jest duży, więc i myślę, że aktywność również będzie spora. Aplikacja na przestrzeni czasu będzie się rozwijać, zwiększać o nowe (NAJWAŻNIEJSZE) wątki postaci - nie od razu rzym zbudowano, więc wszystko z czasem.

Imię i nazwisko postaci: Colton Mitchell
Nr konta bankowego: 2229580589

 

 

Edytowane przez filipek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin