Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC/Architekt] MiHomes


Sis

Rekomendowane odpowiedzi

19d0bba81c7822b0e908d5edab846a3a.png.1c4dc93880a3041c9c131f34221f7fdd.png

 

obraz_2023-09-03_150605113.thumb.png.ec0a01e550f0e8e7174074eb6ec18db0.png

 

Heyka! Jestem Miyuki (ze zdjęcia) a to moja stronka! Zajmuję się architektoniką a konkretnie architektoniką wnętrz! Jestem świeżo po studiach i planuję w przyszłości polepszyć moje umiejętności o 200%

 

Ze mną zrobisz swoje wymarzone wnętrze w przyjemnej dla portfela cenie! 

 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej, w nich znajduje się także do mnie kontakt jak i dodatkowe informacje

 

 

 

 

 

 

 

e5eec99c21715daa1e9aad6bd8d18555.png.b603b0f56205ebdbb827c740616617f0.png

 

Jako architekt wnętrz nie projektuje zewnętrza domów, tylko wnętrze. Całość będzie schludna i ustalana z klientem, klient ustala swój budżet który ma indywidualnie, ja tylko biorę opłatę za usługę

 

Wpierw spisujemy umowę w której zawarte będą szczegóły transakcji jak i projektu

 

Moje projekty będą dokumentowane i każdy klient otrzyma własny czas na dane "odnowienie" wystroju w przypadku katastorfy

 

 

 

 

 

8f4364ecf4709dd85393f6a0a39fc9cd.png.90f399fb9be5932af1fe2d6b90464f6b.png

 

Lifeinvader: https://li.v-rp.pl/Miyuki_Oki_40443

Numer telefonu: 809935

e-mail: (Wicia27)

 

 

OOC:

Spoiler

Heyka, chciałabym móc założyć jednoosobową firmę zajmującą się architekturą wnętrz, jako tzw. interiormaker. Wszystko mam przemyślane dokładnie, wiem co i jak notować! Z góry dziękuję

 

Edytowane przez Sis
Militao361 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Twoja aplikacja została przyjęta. Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego blipa zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY

https://discord.gg/SrtCf9PvQA
Utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt
Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz,
Na discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów.
Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

gasper lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Do Internetu w serwisie Lifeinvader zawitał profil MiHomes, jednocześnie witryna ta zmieniła swoje logo**

 

Hey Ludzie! To ja Mi, ostatnio sobię patrze i myślę że nasza stronka nie wygląda najładniej dlatego znalazłam grafika który ogarną mi nowy logotyp!
od teraz MiHomes będzie działało pod tym logiem!

obraz_2023-09-07_205844902.png.a3fef192cf4ab90dea533808dcfa0fec.png

 

 

Założyłam też stronkę na Li wpadajcie śmiało, link poniżej!
https://li.v-rp.pl/MiHomes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin