Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Bushidō


Siedem

Rekomendowane odpowiedzi

 spacer.png

spacer.pngBushidō (jap. 武士道) - sformalizowany w okresie Edo, kodeks regulujący zachowania oraz styl życia samurajów, swego rodzaju japoński odpowiednik "kodeks rycerskiego". W wolnym tłumaczeniu na język angielski, oznacza "Drogę Wojownika". Jego główne założenia to Chugi - Lojalność; Gi - Równowaga Ducha; Jin - Współczucie; Mieyo - Honor; Makoto - Szczerość; Yuuki - odwaga; i najważniejsze, Rei - respekt

spacer.png
Wyobraź to sobie... 

Dziesiątki fur w jednym miejscu wypchane najlepszymi gratami na rynku, równowartość Twojego nudnego SUVa w stawce. Wystarczy zostawić resztę tych wszystkich idiotów w tyle... Scenariusz na kolejnego NFS'a? Nie tym razem - to wszystko to nie jest fikcja. W tym mieście nie brakuje pomyleńców, którzy odważyliby się to zrobić naprawdę. Skąd to wiem? Bo sam jestem jednym z nich...

Ostatnio coraz częściej dochodzą do mnie plotki o nowej ekipie. Niedawno zaczęli pojawiać się na spotach w czerwonych wozach z naklejkami /BUSHIDO/ na szybach. Nie wiem kim są ale wiem czego chcą. Chcą zmian... chcą walczyć... chcą udowodnić swoje umiejętności i pokazać, że też coś znaczą. Uwielbiają samochody i hurtową ilość adrenaliny jaką przynoszą wyścigi. Nieważne gdzie, nieważne kiedy - jedyne co się liczy to fakt, że robią co kochają. Mają gdzieś konsekwencje i ryzyko, a w szczególności departament… Takich ludzi nam potrzeba w tej społeczności, wiesz? Podobno są wśród nich kierowcy, którzy mogą zaskoczyć nawet obecną pierwszą ligę. Czy tak będzie? Zgaduję, że przekonamy się niedługo... Jeżdżą razem, bawią się razem, pracują razem. Traktują siebie jak rodzinę. Nie ma gorszych, nie ma lepszych - każdy z nich jest równy. Cenią sobie lojalność i zaufanie. Złączyła ich ta sama zajawka i to dla niej gotowi są poświęcić siebie. Nieważne czy jeździsz kolejnym JDM’em w którym fabryczna to została jedynie buda, sportowym Pfisterem za pieniądze tatusia, czy czymkolwiek innym. Liczy się to, że czujesz dokładnie to samo co reszta i masz w sobie to “coś”.

Dobra, chyba wystarczy już tych opowieści.  I tak już za dużo Ci powiedziałem...

spacer.png

OOC

Spoiler

Hej,
Otwieramy własny projekt ścigantów, zobaczycie u nas głównie klimaty JDM, ale nie narzucamy nikomu rozgrywki. Gramy swoje, ale jesteśmy otwarci na interakcje. Nie chcemy ustawiać się na discordach, więc jeśli chcesz się zakręcić zrób to drogą IC. Nie gramy żadnych hierarchii, ale ooc za projekt odpowiedzialni @Siedem oraz @ZYGII

Ekipa: @Siedem @ZYGII @hVn @SzypkafuraCRX @kamilu86 @wojciesz_ @Ecco2k @onimane
 

Apka: @hVn @onimane @kamilu86

JezzE, YoungG, p4wek i 25 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej wszystkim!
Projekt na dany moment wstrzymuje! Z racji mojej nieobecności mieliśmy trochę go przekształcić finalnie zmieniliśmy zupełnie koncepcje i zrobiliśmy zupełnie nowy. Nie wykluczam opcji powrotu, któregoś dnia. Dzięki wszystkim za grę!

Edytowane przez Siedem
wojciesz_ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin