Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #69: Autumn Update


csskrouble

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.85cb4ed42ccb143ececa82253613ae91.pngimage.png.a1a682f7f4084487d3e9de51b355e613.png

Podatki są liczone losowo? Skąd mam wiedzieć ile będę płacił nie znając skryptowej wartości domu ani % na jakich wyliczane są podatki?

 

//edit Dobra, doczytałem o wzorze, ale dalej pozostaje kwestia skryptowej wartości, której nie da się sprawdzić. Poza tym są rozjebane we wszystkie strony, bo dom obok mimo podobnego exterioru potrafi kosztować 5 razy mniej skryptowo.

Edytowane przez RoomCays
Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RoomCays napisał:

image.png.85cb4ed42ccb143ececa82253613ae91.pngimage.png.a1a682f7f4084487d3e9de51b355e613.png

Podatki są liczone losowo? Skąd mam wiedzieć ile będę płacił nie znając skryptowej wartości domu ani % na jakich wyliczane są podatki?

Na forum powstała rozpiska cen interiorów, musisz poszukać i wszystkiego się tam dowiesz

Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abierto napisał:

Na forum powstała rozpiska cen interiorów, musisz poszukać i wszystkiego się tam dowiesz

no i co z tej rozpiski skoro istnieja stare interiory ktore byly wyceniane 2 lata temu i kosztuja 5x mniej niz domy, ktore zostaly wycenione 3 dni temu

antoine yn i Szefito226 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abierto napisał:

Na forum powstała rozpiska cen interiorów, musisz poszukać i wszystkiego się tam dowiesz

Jak mówisz o tym temacie, to nie wiem co mi da informacja, że mój dom może być warty skryptowo $1.500.000 albo $5.000.000. A jak któryś z poprzednich właścicieli sobie go przytulił w nieodpowiedni sposób, albo interior jest stary, to może równie dobrze być skryptowo za $500.000 

Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, greygods napisał:

no i co z tej rozpiski skoro istnieja stare interiory ktore byly wyceniane 2 lata temu i kosztuja 5x mniej niz domy, ktore zostaly wycenione 3 dni temu

Stare czy nowsze interiory nie mają nic do tego, bardziej miałbym problem z dokładną kwotą interioru, bo nie każdy w dzielnicy może być warty tyle co inne, ale tego ustalic jako gracz nei moge

Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoomCays napisał:

Jak mówisz o tym temacie, to nie wiem co mi da informacja, że mój dom może być warty skryptowo $1.500.000 albo $5.000.000. A jak któryś z poprzednich właścicieli sobie go przytulił w nieodpowiedni sposób, albo interior jest stary, to może równie dobrze być skryptowo za $500.000 

to tylko cena orientacyjna która mniej wiecej moze ci pomoc okreslic wartosc podatkow twojego interioru, jako gracz no nie jestesmy tego zweryfikowac. Choc wiekszosc interiorow w Vinewood Hills kosztuje ok. 2.500.000$ 

Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abierto napisał:

Stare czy nowsze interiory nie mają nic do tego, bardziej miałbym problem z dokładną kwotą interioru, bo nie każdy w dzielnicy może być warty tyle co inne, ale tego ustalic jako gracz nei moge

Mają dużo, bo kiedyś ceny były inne.

Szefito226 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin