Skocz do zawartości

domo978

Premium Standard
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  domo978#1613

Ostatnio na profilu byli

271 wyświetleń profilu

domo978's Achievements

 1. ** Howell widząc artykuł zaczął wspominać swoją pierwszą grubszą akcje tamtego dnia. Udostępnił artykuł osobom. które były z FD na miejscu **
 2. Czytając to co jest u góry, to jest dla mnie niepojęte, że ktoś od swojego widzimisię zamyka frakcje, która z perspektywy "szaraka" funkcjonowała bardzo dobrze. Rozwijała się, była aktywna, była bardzo widoczna na ulicach stanu... Jeden "guziczek" i masa ludzi traci zapał i chęci grania tak jak wcześniej, a procent z nich przedzie na ugodę.
 3. Night shift. Night reconnaissance of the area.
 4. Stopping and chasing bad guys
 5. Noc z 25 na 26 września była bardzo niespokojna. Atak nożownika, "bogata" kartoteka osób przy zatrzymaniu drogowym, czy zgłoszenie dotyczące "głośnej libacji alkoholowej" - to tylko kilka wezwań w których uczestniczyli funkcjonariusze SASP. Co przyniesie następny dzień?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝