Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #69: Autumn Update


csskrouble

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2023 o 08:02, Verenar napisał:

Mój ticket też czeka 2 miesiące już

 

W dniu 1.10.2023 o 03:20, WujekEddy napisał:

image.png.6e74a93f285902129a0f0060d0e57b8e.png
image.png.d58bcc7496dc7cc1a61d642d355cd05a.png
image.png.fd5ec260d98c9111761de17ddc588bee.png

Mogę dostać karę wyciszenia czy coś, ale chyba innych miejsc nie czytacie - odsyłacie ludzi z serwera na dc, z dc odsyłacie na panel zgłoszeń na forum i finalnie i tak czeka się pier*lone 3 miesiące i tylko dlatego przestałem na bieżąco serwer wpierać przez usługę premium, nie wspomnę ile czasu wszyscy czekaliśmy na jakiekolwiek odpowiedzi ze strony czerwonych odnośnie błędów i zapytań o działanie systemu podatków (należę do grona osób, które są za), ale jak widzę, że ktoś mówi jakoby to był serwer dla graczy to chce mi się rzygać, bo plujecie nam do pyska.

 

Moje tickety został dopiero częściowo rozwiązane jak napisałem temat na forum w dziale szukam / zagram, że szukam osoby chętnej do rozwiązania moich problemów.

WExtPMK.png

Część ticketów zniknęła podczas afery backupowej, a wisiały one ~6 miesięcy.

3YLl0y6.png

Odechciało mi się 500x prosić, więc nie zostały wszystkie rozwiązane. Ingame i na discord też się dobijałem. Żaden supporter nie był w stanie mi pomóc, więc odsyłali do GM / CM. GM / CM nie byli w ogóle kompetentni więc odsyłali do czerwonych. Czerwoni oczywiście nie odpisywali. Jak temat ujrzał światło dzienne na forum to raptem naburmuszony i ujęty dumą CM raczył napisać:
UCsHpwi.png

 

A oczywiście cały temat został opisany wyżej.

Dlatego też nie liczyłbym, że ktoś ma czas i chęci na realizację Waszych zgłoszeń. Osób w ekipie jest raptem 55więc aby to jakoś funkcjonowało przydałoby się kolejnych 100 osób.

Edytowane przez Don Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Don Daniel napisał:

 

 

Moje tickety został dopiero częściowo rozwiązane jak napisałem temat na forum w dziale szukam / zagram, że szukam osoby chętnej do rozwiązania moich problemów.

WExtPMK.png

Część ticketów zniknęła podczas afery backupowej, a wisiały one ~6 miesięcy.

3YLl0y6.png

Odechciało mi się 500x prosić, więc nie zostały wszystkie rozwiązane. Ingame i na discord też się dobijałem. Żaden supporter nie był w stanie mi pomóc, więc odsyłali do GM / CM. GM / CM nie byli w ogóle kompetentni więc odsyłali do czerwonych. Czerwoni oczywiście nie odpisywali. Jak temat ujrzał światło dzienne na forum to raptem naburmuszony i ujęty dumą CM raczył napisać:
UCsHpwi.png

 

A oczywiście cały temat został opisany wyżej.

Dlatego też nie liczyłbym, że ktoś ma czas i chęci na realizację Waszych zgłoszeń. Osób w ekipie jest raptem 55więc aby to jakoś funkcjonowało przydałoby się kolejnych 100 osób.

Niestety taki stan rzeczy utrzymuje się już od bardzo długiego czasu, ale ktoś Ci i tak powie, że serwer jest dla graczy, nie przejmuj się tym - ja już jak widzę jakiś błąd czy mam problem to po prostu się z nim staram pogodzić i zlać temat, tak samo jak z niedziałającym xml'em - nie działa to nie działa, wydałem na to pieniądze, nikt mi tego nie zwrócił i nie zwróci.

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupimy swoją uwagę jako zarząd na to, jak ekipa przykłada się do rozpatrywania ticketów, czy próśb graczy i postaramy się poprawić sytuację z tym związaną. Wybaczcie za dotychczasowe zaniedbania w tej sprawie. Temat został wyczerpany a my zachęcamy do spoglądania w dział changelogów gdyż wkrótce pojawi się tutaj kolejny obszerny temat.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin