Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] NIGHT CARAGE


Bakugan897

Rekomendowane odpowiedzi

NIGHT_GARAGE_wersja_5.png.b0c03affdde30144190d99e640709af7.png

NIGHT CARAGE

Night Carage jest to nowo powstały warsztat samochodowy w Los Santos stworzony przez dwóch przyjaciół Leviego Browna i Franklina Wilsona, działających w dziedzinach motoryzacji od wielu lat. Oboje od lat marzyli o założeniu własnego warsztatu, więc kiedy nadarzyła się okazja, postanowili połączyć siły i stworzyć Night Carage. Naszym celem jest stworzenie zespołu, który zapewni wam profesjonalną naprawę i tuning waszych pojazdów. Zależy nam bardzo na tym, aby w warsztacie panował rodzinny, a zarazem uliczny klimat. 

W środku będzie stale grana muzyka w stylu HardWave.

O NAS

Zgrana paczka czterech miłośników motoryzacji, zafascynowanych wszelakimi wyścigami i tuningiem. Będą dążyć do stworzenia i wypromowania własnej marki, poprzez organizowanie własnych zlotów, zrzeszających pasjonatów ulicznych klimatów oraz tuningów. Założyciele posiadają wykształcenie w kierunkach mechanicznych, dzięki czemu są w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi.

LOKALIZACJA

Ze względu na brak warsztatów w okolicy, postanowiliśmy otworzyć nasz warsztat w dzielnicy Pillbox, naprzeciw stacji metra Pillbox South.

NIGHT_GARAGE_google_maps.png.8e81aa3b7573e345221cb6099e2f18d5.pnglokalizacja.png.9e981ada92101692df06cb651e5a1b78.png

OFERTA

Night Carage świadczy szeroki zakres wysokiej jakości usług wszelakich pojazdów z potencjałem tunerskim:

  •  Budowa i modyfikacja;
  •  Naprawy bieżące pojazdów;
  •  Przyciemnianie szyb;
  •  Pranie, sprzątanie wnętrza;
  •  Polerowanie i regeneracja reflektorów;
  •  Oklejanie i lakierowanie pojazdów; 
  •  Specjalistyczny tuning osiągów samochodu;
  •  Strojenie samochodów na hamowni wedle oczekiwań klientów

Nasz warsztat wychodzi z alternatywą dla naszych klientów! Dlatego wraz z rozwojem firmy wprowadzone zostaną Karty Stałego Klienta oferujące rabaty w wysokości od 5% do 10% na nasze usługi oraz możliwość wykupienia pakietów VIP, których benefity ujawnimy w najbliższej przyszłości!

ZATRUDNIENIE

**Wchodząc do warsztatu przez bramę garażową na tablicy możesz dostrzec ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników.**

,,Siema, jara cię motoryzacja? Lubisz grzebać przy furach sam, bądź z kumplami? Nie przeszkadza ci jęczący klient nad uchem? Chciałbyś dobrze zarabiać ale nie chcesz się pchać w korpo? Masz podstawową wiedzę na temat mechaniki i tuningu? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak. To dobrze trafiłeś bracie! Przyjdź do nas, lub wyślij swoje CV, a z pewnością się do ciebie odezwiemy! 

CALL US!

Levi Brown - 461 460

Franklin Wilson - 648 135

Andre Wilson - 218 376

Paul Rivera - 202 104"

**Napisane w stylu graffiti**

Strona internetowa Night Carage

INFORMACJE

Jako firma Night Carage staramy się dbać o nas, o klientów, jak i o własnych pracowników. W związku z tym nasi pracownicy mają możliwość awansu na wyższe stopnie, co wiążę się z benefitami takimi jak:

*ooc*

(od odegrania i udokumentowania tuningu, jeżeli nie zostanie udokumentowany bonus wynosi 5%)

**

Stała stawka wynosi (2000$, 1500$,1000$)

Praktykant - 20% od tuningu 

Mechanik - 30% od tuningu + 50$ bonusu do stawki za każdą roboczą godzinę

Tuner - 40% od tuningu + 100$ bonusu do stawki za każdą roboczą godzinę

Starszy Tuner - 50% od tuningu + 150$ bonusu do stawki za każdą roboczą godzinę

Dodatkowo cotygodniowe premię za aktywność i zaangażowanie się w życie warsztatu

OOC

Spoiler

Cześć, już od dawna myślałem nad założeniem własnego warsztatu samochodowego, który będzie podlegał pod spot organizacyjny. Razem z chłopakami doszliśmy do wniosku, dlaczego nie? skoro faworyzujemy się motoryzacją i spędzamy przy tym dużo swoich godzin. Znalazłem odpowiednich ludzi, którzy tak jak ja znają się na tym zawodzie. Poświęciłem bardzo dużo czasu oraz starań na ten warsztat. Mam dużo planów i projektów a część z nich już wam przedstawiłem. Aby utrzymać pracowników oraz zapewnić im jakąś robotę będziemy robić przeróżne konkursy dla pracowników jak i klientów, organizować zloty czy też zawody drifterskie na wcześniej wynajętym parkingu. Warsztat nie będzie tym typowym gdzie ludzie stoją i czekają aż minie 45 minut aby sobie pójść. Będziemy dbać o zajęcie aby gracze nie prowadzili rozgrywki będąc afk. Wprowadzone zostaną szkolenia, kursy motoryzacyjne, które każdy obywatel Los Santos będzie mógł zdobyć. Stawiam na wysoki poziom gry IC, którą będę udowadniał wklejając tutaj screenshoty z rozgrywki, imprez, kursów/szkoleń i innych ciekawych planów. Co do jakich konkretnych wymagań kategorii aut zależy mi i chłopakom aby samochody które robimy były stricte samochodami tunerskimi (jdm, europejskie, wszelakie z duża ilością tuningu wizualnego) chciałbym spróbować swoich sił i starać się aby biznes był w jak najlepszych rękach i widniał w mieście, aby każdy gracz serwera mógł powiedzieć "Woow ale zajebisty warsztat chłop otworzył". Codziennie będą zniżki dla pierwszych dwóch klientów, co ma na celu przyciągnąć społeczność do mnie! Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. Dziękuję i życzę miłego dnia/nocy!

Spoiler
Postać lidera: Levi Brown
Link do tematu organizacji: (jeśli nie dotyczy, to n/a)

 

Edytowane przez Bakugan897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin