Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Instagram] THANKYOUKAYES (@kayes)


Barru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

325432563253256342.png* Aniyah Geovanney wlaczyla instagramowego live, nakierowala smartfona na szyje R. Tillery.
Renee Tillery mówi: Dziwki beda zazdrosne. Nie bede klamac z tym.
* Stormi Breedlove zalozyla lancuch na szyje, przejrzala sie w swoim telefonie.
Aniyah Geovanney mówi: Nie bede oszczedzac na swoich sukach, mowilam wam.
* Aniyah Geovanney przyblizyla smartfona do szyi R. Tillery, zasmiala sie.
Renee Tillery mówi: Sama milosc.. jestesmy z toba zawsze (pousmiechala sie wiedzac ze ja nagrywa, stoi w bezruchu by wylapala jak najlepiej)
Aniyah Geovanney mówi: Diament tanczy, Michael Jackson.
Renee Tillery mówi: To teraz nasz czas. Okres.
* Stormi Breedlove bawi sie nowym lancuchem, spoglada caly czas na niego.
* Aniyah Geovanney obrocila nagrywanie na siebie, przejrzala sie podczas instagramowego live.
Aniyah Geovanney mówi: Jestem przekonujacy, ona zrobi co jej powiem.
Aniyah Geovanney mówi: Poloze na niej lod, ona zostawi go na lodzie.
* Aniyah Geovanney zacytowala tekst piosenki It's Sum Shit On Me od Trigga Happy.
Aniyah Geovanney mówi: Dziewczyno, cala grupa lsni.
* Aniyah Geovanney nakierowala nagrywanie na S. Breedlove, zasmiala sie do niej.
Aniyah Geovanney mówi: Jestesmy jak EST.
* Stormi Breedlove wystawila delikatnie lancuch w strone kamery widzac, ze jest nagrywana.
Stormi Breedlove mówi: Teraz bedziemy sie prezentowac jeszcze lepiej.. nie wiedzialam nawet, ze to mozliwe.
* Aniyah Geovanney wrocila z nakierowaniem kamery na siebie, pomachala nadgarstkiem do ogladajacych.
** Aniyah Geovanney spogląda na zegarek AUDEMARS PIGUET DIAMOND LADY 18k WHITE GOLD.
Aniyah Geovanney mówi: Moj kark, moj nadgarstek, moj woz, moj kwadrat.
Aniyah Geovanney mówi: Sprobuja mi to zabrac, to dostana klapsa.
* Aniyah Geovanney zacytowala tekst Whole Lotta Ice od Trigga Happy.
Aniyah Geovanney mówi: Przypomnij, ile to kosztuje?
* Aniyah Geovanney zaczela glupio smiac sie do odbiorcow, wsunela jedna dlon do torebki LV.
124324325323245123.pngMiles Tremani mówi: 52-tysi od jednego łańcucha.
* Aniyah Geovanney nakierowala live na M. Tremani, przytaknela glowa.
* Miles Tremani wyszczerzył diamentowego grilla, najmniejszy palec włożył w kącik ust.
Aniyah Geovanney mówi: Yeah!
Stormi Breedlove mówi: Ta dziewczyna nie zaluje na swoje suki..
Renee Tillery mówi: Nic innego.
* Aniyah Geovanney wyciaga jedna dlonia pieniadze na lade, po dziesiec tysiecy dolarow zlozone w jedno. Uklada to jak domino.
* Aniyah Geovanney przeleciala wyswietlaczem wokol pieniedzy na szkle, zakonczyla transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

grewg34w5rg4w53r.png* Aniyah Geovanney odpalila Instragramowego Live, nakierowala obiektyw na torbe od jubilera Le Lapidaire.
Aniyah Geovanney mówi: Wesolych Swiat!
Chase Love mówi: Wow...
* Chase Love obejrzał ją, uśmiechając się pod nosem.
Aniyah Geovanney mówi: Slyszalam, ze w tym roku byles niegrzeczny, dlatego znalazlam odpowiedni prezent dla takiego nicponia..
Aniyah Geovanney mówi: Pani Mikolajowa Kayes ma cos dla ciebie.
* Aniyah Geovanney wyciagnela torbe ze srodka, wysunela w kierunku C. Love.
Chase Love mówi: Jak to niegrzeczny, co Ty dajesz... Tylko nie mów, że masz dla mnie pieprzony węgiel. To nie jest OK, Kayes...
* Chase Love wysunął dłoń po torbę, zerkając ukradkiem do środka. Przerzucił wzrok na A. Geovanney, uśmiechając się do niej.
Chase Love mówi: Jestem w szoku, dziękuję...
Chase Love mówi: Mam to odpakować teraz?
** W srodku pudeleczko od jubilera Le Lapidaire z karteczka na nim 'DLA CHA$E', tuz obok zapakowany nowy egzemplarz fizycznej wersji albumu KayesTheProducer.
Aniyah Geovanney mówi: Musisz poprawic sie na nastepny rok.. Spojrz tylko co tam masz.
Chase Love mówi: Cool, let's go...
* Chase Love wsunął dłoń do torby, wyciągając pierw nowy egzemplarz fizycznej wersji albumu KayesTheProducer. Przejrzał album w dłoni, uśmiechając się pod nosem.
Chase Love mówi: Wow, jestem w szoku... Na bank przesłucham w domu, no nie? Streamujcie ten album, ludzie... To mocne gówno, yessirski!
Aniyah Geovanney mówi: Otworz pudeleczko, smialo.
Chase Love mówi: Cool, dobra...
* Chase Love odłożył delikatnie fizyka albumu A. Geovanney do torby, łapiąc za pudełko od jubilera Le Lapidaire. Ułożył torbę między nogami, otwierając pudełeczko.
Chase Love mówi: Mój Boże, jestem w szoku.
Aniyah Geovanney mówi: Weglowy lancuch dla zlego chlopca.. Moza ta muzyka cie nawroci na dobro, chlopcze.
* Chase Love wyciągnął łańcuszek z pudełeczka, przeglądając go w dłoni. Spojrzał na A. Geovanney, szczerząc się pod nosem.
ss1.pngChase Love mówi: Jestem w totalnym szoku, wiesz? Dziękuję Ci bardzo, haha... Yeah, na bank! Myślisz, że powinienem go już założyć?
Aniyah Geovanney mówi: Nawet jestes zabowiazany.
* Chase Love podeśmiał się delikatnie, kiwając głową z góry na dół. Nałożył na swoją szyję 16MM Raised Cuban Black Diamond Chain 14K Gold, zapinając go na ślepo.
* Chase Love zapozował z lewej do prawej strony, zerkając w stronę aparatu. Kiwnął głową, zakładając ręce.
* Aniyah Geovanney zmienila widok live na przod, uchwycila siebie i C. Love w kadrze.
Chase Love mówi: No i...
Chase Love mówi: Jest jest.
Aniyah Geovanney mówi: Jest pieknie.
* Chase Love wrzucił puste pudełko do torby, kiwając głową.
Chase Love mówi: Rzecz jasna, musi być...
Aniyah Geovanney mówi: Dziewczyny, nadal macie szanse.. Nawrocilam dla was tego czarnucha na nowy rok, zapisujcie sie na casting.
* Chase Love zarechotał pod nosem, tworząc z palców znak pokoju.
Chase Love mówi: Słyszymy się za niedługo, ludzie! Będzie grubo, przysięgam... Streamujcie przyszłe gówno od Kayes!!
* Chase Love objął ją od tyłu, wysuwając język do kamerki.
* Aniyah Geovanney cmoknela do obiektywu, zakonczyla transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Chasey obejrzał zapis live, ciesząc się z prezentu. Przesłuchał również krążek, który podarowała mu krówka, oceniając go bardzo dobrze. Czeka na oficjalny drop, żeby móc wrzucić share'a na swoich social mediach.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

live.pngAniyah Geovanney mówi: Hej wszyscy! Jestem taka podekscytowana, w końcu udało nam się wszystko skończyć. Dzięki dla mojej menedżerki, kocham cię Vivi.
* Aniyah Geovanney poprawia się na fotelu, obserwuje przybywającą liczbę ludzi na transmisję.
Aniyah Geovanney mówi: Wszystko co dzisiaj usłyszycie powstawało w tym studio, do premiery zostało już zaledwie parę godzin.
Aniyah Geovanney mówi: Jest jedenaście numerów.. Chciałabym tak dużo powiedzieć, ale muszę się jeszcze wstrzymać na chwilę.
Aniyah Geovanney mówi: Jak już wszystko wyjdzie oficjalnie, to będzie co opowiadać..
* Aniyah Geovanney podpiera policzek dłonią, wbija wzrok w przedni obiektyw.
Aniyah Geovanney mówi: Wiążę z tym projektem sporo uczuć, zebrałam na nim sporo ważnych dla siebie osób.
Aniyah Geovanney mówi: Właściwie to okładka odzwierciedla moje życie w ostatnim czasie, ale ją poznacie przy premierze.
Aniyah Geovanney mówi: To była taka emocjonalna kolejka górska w tym studio.. Dużo radości, zarówno sporo płaczu.
Aniyah Geovanney mówi: Pamiętam jak przy jednej nagrywce Trigga przyszedł z Wicked, wzięli jeszcze kogoś z setu...
Aniyah Geovanney mówi: Nagraliśmy kilka numerów, ale przy tym jednym najlepiej się bawiłam.
Aniyah Geovanney mówi: Trigga napisał swoje linijki, ja natomiast napisałam po wersie dla Wicked i jednej osoby, która jednak wykruszyła się z krążka.
Aniyah Geovanney mówi: Zaczęliśmy myśleć o zastępstwie i tak pomyśleliśmy, że skoro Murda jest w środku, to może podoła wyzwaniu.
* Aniyah Geovanney kiwa głową na boki, śmieje się.
Aniyah Geovanney mówi: Na początku nie chciał tego robić, ale w końcu dał się namówić.
Aniyah Geovanney mówi: Przeczytałam wtedy tekst, który napisałam i.. Kiedy Trigga go docenił, poczułam się wtedy taka wyróżniona.
Aniyah Geovanney mówi: Jeszcze kiedy Murda wyrecytował to w tubie tak jak chciałam, to byłam wniebowzięta.
Aniyah Geovanney mówi: To jedna z moich ulubionych sesji studyjnych w życiu, dostałam wtedy straszną motywację do działania.
Aniyah Geovanney mówi: Efektem tej motywacji jest cała taśma...
* Aniyah Geovanney podgłaśnia fragment piosenki, zmienia widok na tylną kamerę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nytdnydtdnytj.png?ex=65d7cbfe&is=65c556fe&hm=2f6b3b875931bed15a01ac246a13923db24fe8915805abca04993435dd049db7&=* Aniyah Geovanney położyła dłoń na plecach A. Roy, pomachała drugą do obiektywu.
Aniyah Geovanney mówi: Hej wam! Celebrity Preview napaplało tyle głupot, że w głowie się nie mieści.. Dzisiaj jestem z Alex, to mój dobry przyjaciel - nie żaden nieznajomy, jak mówiło CP.
Aniyah Geovanney mówi: Alex przedstawiał nam wtedy jedno z ćwiczeń, które opisali w artykule, a mianowicie pompki.
* Aniyah Geovanney poprawiła bryle na nosie, zsunęła dłoń z A. Roy.
Alex Roy mówi: Dokładnie tak jak Kayes mówi, naprostujemy lekko sprawy, a przy okazji.. Zrobimy coś dobrego - straszne tortury, jakie opisało CP.. Czyli o ironio, pompki - dzisiaj dadzą szansę zwierzakom ze schroniska.
Aniyah Geovanney mówi: Zgadza się, chcemy zamienić to w coś dobrego i zaangażować wszystkich do ruchu, a zarazem do pomocy zwierzakom.
Aniyah Geovanney mówi: Dzisiaj za każdą pompkę wpłacamy pięćset dolarów na fundacje dla zwierzaków, zróbmy razem coś dobrego.
Aniyah Geovanney mówi: I nie słuchajmy zakłamanych mediów, które chcą ściągnąć tylko ludzi w dół.
* Aniyah Geovanney odsunęła się krok w prawo, stanęła bokiem do obiektywu.
Aniyah Geovanney mówi: Zaczniemy od Alexa, jak już wiemy jest w tym ekspertem.
Alex Roy mówi: Nie ma czasu do stracenia, zaczynamy!
* Alex Roy posłał uśmiech do widzów, zszedł niżej do pozycji deski. Wziął pare głębszych wdechów i wydechów, zaczął wykonywać ćwiczenie.
Aniyah Geovanney mówi: Chciałabym was wszystkich zaangażować w coś dobrego, więc zachęcam do nominowania się nawzajem!
Aniyah Geovanney mówi: Natomiast ja nominuję cały skład Empire, Aston z Beezy World, Chase i Stormi - zróbmy razem coś dobrego.
* Aniyah Geovanney zerknęła krótko na A. Roy, przerzuciła wzrok na czat live.
Aniyah Geovanney mówi: Ile nam już tutaj wyszło..?
* Alex Roy wykonał do tej pory około 20 zwykłych, czyli 2 żołnierskie. Podniósł się.
Alex Roy mówi: Aniyah, wiesz kogo ja teraz nominuję?
Aniyah Geovanney mówi: Droga wolna, kogo?
Alex Roy mówi: Jeszcze się pytasz? Lecisz, dołożę do zrzutki za Twoje pompki.
Aniyah Geovanney mówi: Oh, okej! (położyła dłoń na ustach, przytrzymała śmiech) Mogę spróbować...
* Alex Roy zaśmiał się krótko, kiwnął na miejsce gdzie wcześniej ćwiczył, potem spojrzał do widzów.
Alex Roy mówi: Obstawiacie, że ile jej się uda?
* Aniyah Geovanney ułożyła sie na deskach, zsunęła bryle z nosa.
Aniyah Geovanney mówi: Spróbuję jak najwięcej, cholera.. Coś jeszcze się ze mnie wyciśnie.
* Alex Roy w tym czasie czyta czat, jeżeli są jakieś pytania go dotyczące, to na nie odpowiada.

ytjytjuytjk.png?ex=65d7cbfe&is=65c556fe&hm=ff7f34414f5ef1f5b3cbdf5b6be8a4cf9ec82c2cb7301543466051136357e754&=* Aniyah Geovanney przymierzyła się do damskich pompek, wyciągnęła z siebie trzynaście powtórzeń na raz. Wstała od razu z desek, narzuciła z powrotem oprawki na twarz.
Aniyah Geovanney mówi: O mój Panie.. (pokrecila glowa na boki, zasmiala sie) Ile mialam, trzynaście? - Chyba tak.
Aniyah Geovanney mówi: Dziesięć tysięcy baksów ode mnie, sześć i pół od Alex - ludzie, razem możemy zrobić wiele. Śmiało!
Alex Roy mówi: Przeżyjesz to, Aniyah? Nieźle sobie poradziłaś.
* Aniyah Geovanney pomasowała się po przedramieniu, parsknęła śmiechem.
Aniyah Geovanney mówi: Jest okej.. Tylko ludzie nie mogą zapomnieć o rozgrzewce przed wszystkim, to podstawa.
Alex Roy mówi: Jeszcze trochę porobię, myślę że drugie tyle pójdzie gładko.
Aniyah Geovanney mówi: Jeśli tylko chcesz, nie ma problemu - im więcej pomocy, tym lepiej.
Alex Roy mówi: Oczywiście, że chcę - dobra, bo się rozgadaliśmy.
Aniyah Geovanney mówi: Bo rozmowa jest ważna.. Lepiej wybierać ją niż czytać denne artykuły.
Alex Roy mówi: Utrudnimy to lekko, co Ty na to?
Aniyah Geovanney mówi: Jesteś w tym ekspertem.
Alex Roy mówi: A masz jakieś dodatkowe obciążenie? Można się pochwalić widzom, nie?
* Aniyah Geovanney od razu zrozumiała przekaz A. Roy, zaprzeczyła gestem dłoni z domieszką śmiechu.
Aniyah Geovanney mówi: Niee.. Jeszcze ludzie z Daily Globe dopiszą, że to próba gwałtu.
Alex Roy mówi: Może i ma to sens..
* Alex Roy przeszedł na miejsce gdzie on wcześniej, a po nim Aniyah robiła pompki, zaczął znowu.
* Aniyah Geovanney obserwowała lecący czat, liczyła na głos powtórzenia A. Roy.
* Alex Roy wykonał pompkę 28 razy, po czym podniósł się, przeciągnął i spojrzał na nią, potem w obiektyw delikatnie zmęczony.
Alex Roy mówi: Ugh, chyba mi starczy.
Aniyah Geovanney mówi: I dwadzieścia osiem! To następne czternaście tysięcy dla zwierzaków, cholera.
Aniyah Geovanney mówi: Pomagajmy razem, kocham was.
* Aniyah Geovanney cmoknęła do obiektywu, zakończyła transmisję na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin