Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/puvtxr] mitoman999


mitoman999

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hasan Fahriye
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary:  Cheater, armor - tłumacz się w apelacji
Członek ekipy nakładający karę: puvtxr
Wyjaśnienie sytuacji: Apeluję ponownie. Ostatnim razem zamieściłem (SS) z 30 min przed banem bo jedynie taki dowód jest w mojej dyspozycji, jest to najświeższy screen który został uchwycony przed nadaniem bana, lecz administrator który sprawdzał mi poprzednią apelacje wymaga odemnie dowodu, idealnie sprzed bana. Problem w tym, że zazwyczaj nie mam włączonej nagrywarki oraz nie trzaskam co pięć sekund screenów z rozgrywki na "WSZELKI WYPADEK". Stąd też chciałbym apelować ponownie, a raczej poprosić aby pochyloną się nad tym nieco dokładniej. Ban został mi nadany za posiadanie ów "armora" co jest kompletną głupotą gdyż mogło to wynikać nawet z błędu w skrypcie, a osoba wydająca werdykt nawet nie pokusiła się o to aby głębiej zbadać tę sprawę, choćby napisać do mnie poprzez /w...
 
/Pierwsza apelacja: 



Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgbb.com/T4zWc6s / @DxT, @Mvrcel,

DxT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin