Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szychu] kage-


kage-

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6407-kage/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jaykee Yoon
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: Armor cheat - tłumacz się w dziale apelacji
Członek ekipy nakładający karę: @Szychu
Wyjaśnienie sytuacji: Jest to druga apelacja, w pierwszej muszę przyznać się że nie byłem do końca szczery - mianowicie rozchodzi się o cheaty, które rzeczywiście wtedy zostały użyte. Nie było to celowe działanie, po graniu na serwerze PlayV.mp zapomniałem takowego menu wyłączyć przy wskoczeniu na Vibe. Po dostaniu kary w postaci więzienia IC parę godzin później zacząłem się bawić telefonem; fotka miała być po prostu w celach shitpostu/mema na discordzie. Najwyraźniej przy zabawie UI aparatu kliknąłem któryś ze skrótów (klawisze F7 albo F8 z tego co pamiętam), który jak widać nadaje pełne HP oraz wspomniany Armor. Faktycznie nie był to błąd skryptu jak na początku myślałem, a moja głupota. Sam zdałem sobie z tego sprawę dopiero po czasie co się wydarzyło, przypominając sobie o menu które cały czas było podłączone do pliku gtaV.exe. Jest mi głupio, ciężko by stwierdzić inaczej... wspomniane cheaty wywaliłem z komputera, nie zamierzam z nich już kiedykolwiek korzystać. W ramach gwarancji, że takie sytuacje mieć miejsca nie będą mogę śmiało zadeklarować się na blacklistę akcji stricte pod DM, a postać na której otrzymałem karę można usunąć. Chce po prostu wrócić do gry na pozostałych postaciach. To co zrobiłem było bardzo głupie i żałuje że takowa sytuacja w ogóle miała miejsce - z banem czy to i bez. Proszę o jedną i ostatnią szansę na poprawę.
Ewentualne screeny/świadkowie: N/A

Maylor i heavy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin