Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kuzyn] Sunney


NonSenS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12349-sunney/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sergio Matos (Ukryta) 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban 7 dni
Powód nałożenia kary: 
MG, wraz ze swoim znajomym udagujesz sie, zeby Ci zabral wszystkie rzeczy z garazu, do ktorego nie ma dostepu, probujesz zrobic idiote ze mnie. Sto lat
Członek ekipy nakładający karę: @kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, otrzymałem kilka dni temu bana w sumie cztery, także tłumacze - sytuacja działa się późno, jeśli nie mylę ciągnęła się od 0;40 do 3 w nocy. Gra ciągnęła się normalnie do 1;40 jak się nie mylęi wtedy napisałem mojemu kumplowi na /w co było strasznym błędem, aby odegrał że zabiera bronie z mojego garażu który miał zostać przeszukany, zrobił to lecz sam wie ze nie powinien i za to ja wolałem przyjąć to za niego, na siebie bo wszystko było przez mnie, wyszedłem z gry gdyż gra miała się przenieść na drugi dzień dopiero, i wysłałem około 2;30 ssa z gry mojego ziomka co zabierał bronie (było to straszną głupotą) detektywowi który nie przyjął tego lecz napisał mi że jeśli wbije można to jakoś ogarnąć w grze wzywając kuzyna, i rozmowa trwała jakieś kilka/kilkanaście minut, podczas której wyszedł ten błąd który zrobiłem, i po kilku sekundach otrzymałem kare bana. 

Przyznaje się do MG które się wydarzyło tylko i wyłącznie z mojej winy, przepraszam osoby które straciły czas podczas tego, przemyślałem przez weekend sytuacje i względem tego postanowiłem napisać jak to wyglądało i przeprosiny, mam nadzieje że jest szansa na otrzymanie wcześniejszego dostępu do gry niż te 7 dni.  
Ewentualne screeny/świadkowie: ((Wrzucam to dla sytuacji jaka tam była))

Zrzut_ekranu_2023-11-11_023037.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin