Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Doozan] Jakubal


Jakubal

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/850-jakubal/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Seth Findlay
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: MASS DM.
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Szanowna Administracjo serwera Vibe RP, chciałbym zwrócić się do Was z wielką prośbą o ponowne rozważenie mojej apelacji odnośnie nałożonego bana na serwerze. Ostatnią apelację napisałem równo miesiąc temu, przez czas mojej banicji zdążyłem zrozumieć swoje błędy. Rozumiem, że regulamin serwera musi być przestrzegany, ale pragnę przedstawić swoje stanowisko w związku z incydentem, który doprowadził do mojego bana. W dniu, w którym został nałożony na mnie ban, uczestniczyłem w masowym deathmatchu na serwerze, chciałbym uzasadnić to tym, że w czasie incydentu myślałem lekkomyślnie, działałem pod impulsem i moje akcje wynikały jedynie z tego. Pragnę podkreślić, że nie miałem zamiaru celowego łamania regulaminu ani szkodzenia rozgrywce innym graczom. Chciałbym również zaznaczyć to, że to zrozumienie pochodzi po refleksji nad sytuacją, aktualnie jestem pełen żalu i zdałem sobie sprawę z popełnionego błędu. Przepraszam, jeśli moje działania negatywnie wpłynęły na doświadczenie innych graczy na serwerze. Zdaję sobie sprawę z popełnionego błędu, proszę o uwzględnienie mojej apelacji. Obiecuję, że będę przestrzegać regulaminu serwera w przyszłości i będę uczestniczyć w rozgrywce z poszanowaniem zasad oraz innych graczy. Z góry dziękuję za poświęcenie czasu na rozważenie mojej apelacji. Mam nadzieję, że znajdziecie w swoim sercu zrozumienie dla mojej sytuacji i udzielicie mi drugiej szansy na grę na poziomie. 🙏
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin