Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith/Husio/Mateuszovsky/Jackal] sce


lickmydick

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/429-sce/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mathieu Rousseau
Rodzaj kary: Blokada 
Powód nałożenia kary: Udział w przekręcie w celu łatwego wzbogacenia postaci. 
Członek ekipy nakładający karę: Mith/Husio/Mateuszovsky/Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Nie byłem świadom tego, że biorę udział w jakimś przekręcie czy jakkolwiek można to nazwać. Wiedziałem jedynie to co jest przedstawione w ssach - że posiada samolot pod projektem, który ma zostać mu odpisany przez kogoś z /a. Przejdę teraz do początku - dostałem propozycję zakupu, której nie mogłem sprostać finansowo, a która przerodziła się w propozycję wymiany pojazdów. Zaproponowałem dwa samochody o łącznej wartości 2,5kk - co z resztą widać w ssach. Nie wiem z resztą co mam tutaj więcej napisać. Dawno nie apelowałem od jakiejkolwiek kary, a sam fakt tego, że dostałem blokadę za udział w czymś w czym nie miałbym zamiaru brac udziału (postać buduje już dłuższy czas, majątek na niej jeszcze dłuższy co świadczą nabite na niej godziny) jest dla mnie jednym słowem chujowy.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/yEBeebP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć! Zostaliśmy wywołani do wyjaśnień więc chciałbym odpowiedzieć na twoją apelacje. W gronie ekipy dokładnie przyjrzeliśmy się tej sprawie sprawdzając wasze logi oraz dowody które otrzymaliśmy. Zachowam w odpowiedzi chronologie przedstawiając wszystkie zdarzenia które podczas tej sytuacji się odbyły:
1. 03.08.2023 - Dzień w którym Luxor został stworzony przez jednego z członków ekipy
2. 24.10.2023 - Pojazd zostaje odpisany z grupy ATC-FAA przez Witka
3. 25.10.2023 - Ugadujecie się na gierkę wraz z Witkiem który informuje Cię że pojazd musi ktoś odpisać spod FAA z ekipy w tej samej rozmowie umawiacie się na wymianę wozów za luxora. Rozmowa miała miejsce 10:15 już o godzinie 10:29 rozpoczęliście rozgrywkę w strone wymiany wozów za luxora co potwierdza że byłeś świadom że luxor pochodzi spod grupy FAA.

15 godzin temu, sce napisał:

Nie byłem świadom tego, że biorę udział w jakimś przekręcie czy jakkolwiek można to nazwać.

Grając tyle czasu w cywilnej powinieneś już być obeznany z jego regulaminem strefy w której grasz, cytując punkt ósmy regulaminu organizacji prywatnych "Wszelkie przedmioty, pojazdy i budynki, które zostaną przypisane grupie po jej akceptacji, przepadają z momentem jej usunięcia. Zakazuje się odpisywania/przepisywania pojazdów i budynków spod panelu grupy.". Na twoim załączonym screenie w apelacji z rozmowy wnika to że byłeś świadom tego że pojazd jest spod panelu projektu, jedyną opcją którą mieliście był kontakt z opiekunem strefy cywilnej którego nie uczyniliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Husio napisał:

 Cześć! Zostaliśmy wywołani do wyjaśnień więc chciałbym odpowiedzieć na twoją apelacje. W gronie ekipy dokładnie przyjrzeliśmy się tej sprawie sprawdzając wasze logi oraz dowody które otrzymaliśmy. Zachowam w odpowiedzi chronologie przedstawiając wszystkie zdarzenia które podczas tej sytuacji się odbyły:
1. 03.08.2023 - Dzień w którym Luxor został stworzony przez jednego z członków ekipy
2. 24.10.2023 - Pojazd zostaje odpisany z grupy ATC-FAA przez Witka
3. 25.10.2023 - Ugadujecie się na gierkę wraz z Witkiem który informuje Cię że pojazd musi ktoś odpisać spod FAA z ekipy w tej samej rozmowie umawiacie się na wymianę wozów za luxora. Rozmowa miała miejsce 10:15 już o godzinie 10:29 rozpoczęliście rozgrywkę w strone wymiany wozów za luxora co potwierdza że byłeś świadom że luxor pochodzi spod grupy FAA.

Grając tyle czasu w cywilnej powinieneś już być obeznany z jego regulaminem strefy w której grasz, cytując punkt ósmy regulaminu organizacji prywatnych "Wszelkie przedmioty, pojazdy i budynki, które zostaną przypisane grupie po jej akceptacji, przepadają z momentem jej usunięcia. Zakazuje się odpisywania/przepisywania pojazdów i budynków spod panelu grupy.". Na twoim załączonym screenie w apelacji z rozmowy wnika to że byłeś świadom tego że pojazd jest spod panelu projektu, jedyną opcją którą mieliście był kontakt z opiekunem strefy cywilnej którego nie uczyniliście.

Tak, byłem świadom, że pochodzi spod grupy FAA. Wiem także, że aby odpisać pojazd spod grupy potrzebny jest ktoś z ekipy z poziomem większym, bądź równym GM. W związku z tym, że został odpisany przez kogoś z ekipy z wyżej wymienionym poziomem byłem przekonany, że wszystko jest w pełni legalne i mogę doprowadzić do tej wymiany. Nikt mnie nie uprzedził o tym, że potrzebna do tego byłaby w dodatku zgoda opiekuna strefy cywilnej - na tamten moment wystarczyła mi sama informacja o kontakcie z kimś z ekipy kto odpisał ten pojazd spod grupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jako sprawca całego zajścia - powiem tyle. Chciałem wspomóc graczy, gdyż w momencie restrukturyzacji zakup maszyn nie był możliwy. Gracze ciągle się odzywali, przez co postanowiłem zrobić taki krok - pewna osoba z ekipy powiedziała, że jak dla dobra graczy, to można to zrobić - póki nie ma nowego cennika, nowych zasad. Jak widać zostałem wprowadzony delikatnie w błąd. Nie działałem z @sce by zarobić kasę i szwindlować rzeczy. Po prostu chciałem wspomóc graczy w tym, bo było ciężko dostać maszyne lotniczą. Ale jak widać: sed lex dura lex (twarde prawo, ale prawo) oraz ignorantia iuris nocet (nieznajomośc prawa szkodzi) - według mnie postać sce powinna zostać odblokowana. Tak jak pisałem na PW do jednego z głównych oskarżycieli. Winny jestem tylko ja.

Edytowane przez quatre cent sept
Jaguar i Alanitoo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin