Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.12.2023][SadBoyZ] KELLY - ALL ME FEAT. ASAMI KIYOKO [PROD. MOXXXY] (OFFICIAL VIDEO)


yungg

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 02.12.2023r, niespodziewanie na kanale SadBoyZ pojawił się utwór pt. ALL ME z TELEDYSKIEM, od KELLY’EGO na featuringu z jedną z bardziej znanych artystek czyli ASAMI KIYOKO a za produkcję/mix&mastering jest odpowiedzialna MOXXXY. Utwór jest nagrany na najwyższym poziomie a tematyką utworu jest sam artysta, w którym podejmuje się tak naprawdę spowiedzi i opowiada co tak naprawdę w ostatnim czasie działo się w jego życiu. Utwór różni się całkowicie stylem od ostatniego wypuszczonego utworu z takimi artystami jak CHA$E, Orlando Dalore. Wraz z opublikowaniem utworu, artysta poinformował na swoim oficjalnym profilu na LI, że jego projekt będzie miał premierę 16.12.2023r oraz, że wraz z premierą zaczyna trasę koncertową po lokalnych klubach w Los Santos. KELLY również zaznaczył w poście, że nakład fizyczny jego EP’KI będzie tylko dostępny w 777 sztukach a tylko STO sztuk z nich będzie limitowana a w limitowanej wersji pierwsze sto osób które je zdobędzie, znajdzie się różowy miś - który jest symbolem projektu. Kolejny utwór z tak naprawdę śmietanką branży, może nakręcać HYPE na EP artysty a jego fani mogą zadawać sobie tylko pytanie, czy ich idol podoła ich oczekiwaniom. Za sam KLIP jest odpowiedzialny najlepszy przyjaciel artysty, współzałożyciel kolektywu SadBoyZ czyli Calvin Heavinway. Utwór po północy pojawi się na PULSE PLAY.**

(Polecam sobie tekst odpalić)

sharing_fallback.png

Spoiler

[Intro: Asami Kiyoko] 

Tylko ja i moje myśli,
ukryte w codzienności, 
Zagubione w labiryncie, gdzie fałsz jest konsekwencją. 
W społecznych kurtynach, maski są obowiązkiem,
Ale moje wnętrze krzyczy, by zedrzeć je wszystkie 
Wśród tłumu szarych twarzy, gdzie maski są normą,
Ukryte jest prawdziwe "ja", bez cienia fałszu w formie.
W głębi duszy demony, które drzemią w ciszy, 
Lecz to uparte światło płonie,  nie pozwoli mi zgasnąć 

[Verse: KELLY]
Zobacz
To już kolejny raz czuje się osamotniony
W mojej głowie kłócą się demony
To nie tak, że jestem sam i nie mam nikogo
Ja po prostu nienawidzę się wyżalać, daje słowo
Wyjeżdżam wieczorami by krążyć po tym popieprzonym mieście
Szukam siebie nadal a chce odpocząć wreszcie
Momentami czuje się tutaj niepotrzebny
Chciałem odejść drugi raz bo już nie miałem w sobie do życia werwy
Dałeś mi wszystko a nawet więcej niż mogłeś
Traktowałeś mnie jak młodszego brata
A mimo tego czasami i tak czułem, że zawiodłem
Nadałeś mojemu życiu już na początku barw
A jeszcze przed tym chciałem stąd odejść i to nie żart
Cały czas stąpam cienko po tym lodzie
Kłócę się sam ze sobą i wykrzykuje w lustro, że zawodzę
Chce być lepszy ale to przerasta moje fobie

Zamknęli mnie w psychiatryku i to nie jest jebany żart
Targnąłem się na moje życie, już drugi raz
Nadal zadaje sobie to pytanie, dlaczego to przeżyłem
Chociaż na ten moment, moje życie jest całkiem inne
Pomimo, że bliskie osoby na co dzień były przy mnie
Udawałem, że jest dobrze a w głowie toczyłem z demonami bitwę
To nie jest łatwe więc nie pierdol, że jest lepiej
Bo miałem taki zjazd, że jedną nogą już byłem w piekle
Wejdź w moje buty i powiedz mi czy nadal jest tak gładko?
Jak w głowie słyszysz głosy, że zabić jest się naprawdę łatwo
Nie rozumiem nadal tego świata i nigdy nie zrozumiem
Wyszedłem z psychiatryka a w głowie cały czas panuje smutek
Nie wiesz co przeżywałem i jak to wyglądało
Szukałem pomocy w tym, co mnie prawie stąd zabrało
Bracie, wybacz mi i daj mi siły tam z góry
Odkąd nie ma Ciebie, dla mnie ten świat jest ponury

[Chorus: Kelly & Asami Kiyoko]
Osamotniona w tłumie, szukam przyjaznych twarzy (yeah)
Wszystkie odziane w maski, maski bez skazy
Wystarczająco przeżyłam, by wrażenie robić 
Dać upust myślą i najpierw siebie chronić 
Teraz moja kolej
Głęboki wdech i przeć do przodu
To moje myśli 
One muszą dać mi spokój
Teraz moja kolej
Głęboki wdech i przeć do przodu
Yeah, teraz moja kolej by żyć 

[Outro: Kelly & Asami Kiyoko]
Yeah, yeah, ooh, oh-oh
Yeah, teraz moja kolej by żyć 

PROMOCJA:

Spoiler

- Wydanie numeru z CHA$E i Orlando Dalore

- Udzielenie wywiadu Daily Globe i zapowiedzenie tam swojej EP oraz zagranie niewydanego jeszcze numeru pt. ALPHA&OMEGA

- Niezapowiedziane opublikowanie utworu na kanale SadBoyZ wraz z teledyskiem oraz feauturingiem ASAMI KIYOKO i produkcji od MOXXXY

- Wystąpienie na scenie razem z CHA$E i Orlando Dalore na AFTERPARTY w Gemstone po jednej z największych gal sztuk walki w Los Santos.
 (Zagrał tam swoje dwa nieopublikowane utwory pt. ALPHA&OMEGA oraz 27. Zagrał również utwór z chłopakami, który ostatecznie znajdzie się na nadchodzącym jego projekcie EP ALL ME.

- Wrzucenie postu na swój oficjalny profil na LI, którym potwierdził że jego projekt ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

- POST wrzucony przez artystę dokładnie — 10/28/2023, który z opublikowaniem utworu, nabrał w końcu znaczenia do czego nawiązywał artysta.

- Opublikowanie postu na stronie SadBoyZ dokładnie  11/10/2023 (**Dość późnym wieczorem po sporej przerwie od wrzucania postów na oficjalnym profilu Sadboyz, pojawił się post w którym została przedstawiona okładka pt. All Me od artysty Kellyego. Odbiorcy mogą sobie zadawać pytanie czy to okładka do solowego numeru czy jakiegoś projektu a sam artysta po za ostatnim postem w którym dał opis ,,Jeszcze moment”, nie wypowiada się w żaden sposób na ten temat.**)

- Utwór po północy pojawił się na PULSE PLAY.

- 03.12.2023 Wystąpił na scenie podczas koncertu CHA$E. (**Dnia 03.12.2023 KELLY Wystąpił na Scenie w OASIS podczas koncertu CHA$E, wykonując na koniec koncertu ich wspólny kawałek pt. HELL STARS w pełnym składzie. (Czyt. KELLY, CHA$E, ORLANDO DALORE.**)

WYDATKI:

Spoiler

50K - BEAT/MIX/MASTERING - MOXXXY 
Zrzut_ekranu_2023-12-03_110600.png?ex=65

DANE:

Spoiler
  • Imię i nazwisko postaci: Kenny Whitfield
  • Numer konta postaci: 0174559027

SSY Z GIERKI:

Spoiler

judy_1.png?ex=6567b113&is=65553c13&hm=6a
judy_2.png?ex=6567b115&is=65553c15&hm=8d
judy_3.png?ex=6567b118&is=65553c18&hm=f1

1.png?ex=657df282&is=656b7d82&hm=ab9851d
2.png?ex=657df285&is=656b7d85&hm=363c618
3.png?ex=657df287&is=656b7d87&hm=91a442e
4.png?ex=657df289&is=656b7d89&hm=b81a0a5
5.png?ex=657df28d&is=656b7d8d&hm=b71bbb2
6.png?ex=657df28f&is=656b7d8f&hm=c4ccffe

 

Edytowane przez yungg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jenkins O'Moore pozostawił po sobie reakcje oraz pozytywny komentarz nie rozwodząc się aż nadto nad jego treścią - zrobił to tylko z względów podbicia zasięgów artyście. Tak czy siak kilka chwil po tym wysłał mu SMS'a z /gratulacjami/.**

Edytowane przez Zugi
XoomiX i yungg lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Wraz z opublikowanym utworem na kanale SadBoyZ, wystartowała sprzedaż PREORDERU EP ALL ME. Która jest wytłoczona w bardzo limitowanym nakładzie bo jego liczba wynosi tylko 777sztuk, z czego 100 sztuk w wersji DELUXE, do której jest dołączony RÓŻOWY PLUSZOWY MIŚ.**

POST DOTYCZĄCY PREORDERU NA LI - https://li.v-rp.pl/post/46195_czesc-wraz-z-utworem-all-me-rusza-sprzedaz-mojego-preorderu-ep-all-me-ktorego-na.html

teddy.png?ex=657dfc35&is=656b8735&hm=261

Edytowane przez yungg
XoomiX, Barru i rebelski lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Matthew Pierce przesłuchał utwór wraz z klipem. Poruszony przez klimat oraz tekst utworu, napisał do swojego przyjaciela wiadomość w której opisał swoje uczucia oraz emocje związane z wypuszczonym utworem.**

XoomiX i yungg lubią to

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin