Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Wuuu] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jonathan Camel
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: 
Polskie podwórko - nie, sprzegło tutaj nie musi "jebać". Całokształt prowadzenia postaci pozostawia wiele wątpliwości.

Członek ekipy nakładający karę: Wuu

 

Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem blokade postaci za to, że napisałem sprzeglo musi jebać. I też nadużywałem Polskiego podwórka, nie wiem dlaczego po prostu samo mi sie to nasuwalo jak pisałem coś. Lecz czy to jest powód żeby blokować postac na której miałem 459 godzin? Spędziłem wiele czasu żeby znaleźć to co mogłem sobie grać na tej postaci. Czułem klimat gdy odgrywałem na tej postaci. Wiadomo czasem nie potrzebnie odwalałem ale nie sądziłem, że bedzie to tak szkodziło żeby zablokować mi postać. Zazwyczaj też nie odwalałem przy większej ilości osób żeby nie psuć im rozgrywki. 
Ewentualne screeny/świadkowie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin