Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.12][NOVA Records] SASSY B - WHORE`S GIFT


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

**Niedzielny wieczór, godzina 08:00 PM - Na wszystkich najpopularniejszych oraz regionalnych platformach streamingowych, takich jak SoundCloud, Spotify, Tidal, Amazon Music, Apple Music, Deezer, Qobuz, Bandcamp, PULSEPLAY & DIGISIX, oraz na oficjalnym kanale wytwórni NOVA Records, pojawił się materiał autorstwa debiutującej artystki undergroundowej, SASSY B. W tekście porusza wiele aktualnych tematów, takich jak najnowsza kolekcja bielizny Gussét - Seduisante Body (@NylonQuennie, @El Fenomeno), kontrowersje wokół sfingowania własnej śmierci przez NfantShade (@thesebitcheslovesosa), rzekome wykorzystanie Wayne Breedlove przez Stormi w celu rozwoju kariery (@rebelski, @NaZeL), afera związana z pokazem mody w Covgari i modelką Lou Coulibaly (@styfix,@Toria), oraz rozwijająca się marka premium LOSARI (@amnilka). W tekście piosenki nie brakuje również porównań do topowej artystki z Los Santos, CARMELLA B (@MarceI), co może sugerować próbę upodobnienia się do tej artystki, oraz zaczepki w kierunku aktualnego topowego artysty w prime time, Chase Love (@nvtan). Sam utwór został wyprodukowany w rewelacyjnej jakości przez doświadczoną producentkę z zespołu NOVA Records, Freye "H3XE" Sauber (@Furix), która również odpowiadała za mix utworu razem z Lailą "FHY" Aguirre (@STRXRD). Okładka utworu utrzymana jest w równie wysokim standardzie, a jej doskonałe wykonanie można przypisać całej ekipie, która pracowała przy debiucie artystki. Wielu może zastanawiać się, czy SASSY B to kolejny "Industry Plant"? Skąd miałaby debiutująca artystka środki i zespół ludzi, aby zadebiutować na takim poziomie?*

image.png

((Kliknij w grafikę aby przejść do utworu))

Spoiler

LYRICS: SASSY B, Dominic Grimaldi
MUSIC: H3XE
PRODUCTION: H3XE
MIX & MASTERING: H3XE, FHY
 

MODELS: Evelynn Takemoto, Sisi Suarez (ECSTASY THEATRE)
PHOTOGRAPHER: Asmodeus Gegray, Lidija Sabo
GAFFER: Jackson Reed 
GRAFIC DESIGNER: Yumi Nakamura
MAKEUP ARTIST: Tatiana Parrish (Île de Stylo)
EXECUTIVE PRODUCER: Sonia Dragovich

 

[VERSE 1]

Mikołajkowy prezent z gorącą suką
Zrzucam z siebie to, laska to Gussét 
Przede mną tylko Chase, za mną całe miasto, uh
Dupa ogromna jak Carmella B, Trudno im przejść przez drzwi
Moim celem jest TOP, być mianowaną królową
Pieprze marne życie pracując za ladą
Pieprze to, bitch, zostań moją podwładną
Kocham kiedy ten czarnuch robi to ze mną
Wytatuuje sobie jego ksywke nad moją cipką
Kiedy słyszysz te barsy to poczuj mnie
Jestem najgorętszą suką, nie tylko w tym mieście
Powiedziałam mu "Zrób to" po czym dałam mu
Głowe, głowe

[HOOK]

La la la la la, rozgrzewam cie
La la la la la, suki chcą być jak SASSY B

[VERSE 2]

Wielkie dupsko chce to zobaczyć Coachella
Patrzysz na mnie, nie przerwiesz napięcia
Żeby to wytrzymać, potrzebna ci będzie potencja
Możesz pomarzyć moja cipka jest już zajęta
Ooh, eat it up papi
Boy, nie musze fingować swojej śmierci żeby zyskać na zasięgach
Pieprz mnie, dzisiaj moja głowa jest w rękach Chase'a
Myśli że się w nim zakochałam, Zakochałam się w jego portfelu 
Damn, okay
Co ty z tym zrobisz?
Zróbmy to podczas jazdy, pieprze się z nimi dla czystej zabawy
On chce SASSY, czy ty w ogóle wiesz co to znaczy
W jego myślach, czuje to, jestem rozebrana
Wykonać szybki dickridding, zrób to
SASSY Prime, Być jak Stormi, zrobić dziecko
Tańcze jak striptizerka, rozpalam go tym
Chce żeby popchnął mnie mocno na drzwi
Jak Lou Coulibaly, podczas pokazu w Covgari
Robi to najlepiej, znów, oblizuje swojego palca
Śmiejąc się z mojego zgarnięcia Chase
Wygrałam to na loterii, ubiera mnie w LOSARI
Obcisłe spodnie są na mnie podnoszą mój seksapil
Dałam mu ciała, kiedy chciał tylko mojej twarzy

[OUTRO]

Mogłabym z nim, napaść na bank

Spoiler

PROMOCJA:

  • Pojawienie się w mediach fanpagu o nazwie SASSY B, na którym ukazał się post z godziną 8 PM. Sam post został udostępniony przez osoby powiązane z NOVA Record tj. Freya Sauber czy Laila Aguirre. Fanpage stale zyskiwał popularność w krótkim okresie czasu. [Strona zdjęta]
  • Pojawienie się na fanpagu SASSY B posta informującego o premierze pierwszej piosenki, opis posta zawierał jeden z wersów piosenki, hejtujący prace za ladą. [Strona zdjęta]
  • Reklama podczas bloku reklamowego w Daily Globe w dniu premiery piosenki.
  • Pojawienie się nowego fanpagu SASSY B po usunięcie przez administracje poprzedniego. SASSY B opublikowała post odnoszący się do sprawy, w którym porównała się do feniksa i kontrowersyjnie skomentowała wszystkich hejeterów.
  • Udostepnienie i skomentowanie postu biznesmenem Mercer Devereaux, który negatywnie wypowiedział się na temat artystki. W sam mini spór zaangażowali się również przedsiębiorcy/celebryci tacy jak Penny Trait, Lil Barbie, Dontavious Junior, Eelis Forsberg.
  • Na stronach SASSY B, NOVA oraz Nebula Night Club ogłoszony został pierwszy koncert SASSY B w asyście DJ H3XE i YUMI. 
  • Piosenka została zagrana na imprezie w Eden Night Club podczas performance DJ FHY.
  • W mieście pojawiły się plakaty promujące debiutancki koncert SASSY B - SASSY PARTY.
  • 16 grudnia w Nebula Night Club odbyło się wydarzenie promujące artystke i jej debiutancką piosenkę, na którym swoim wizerunkiem promowały artystke takie osoby jak YUMI czy H3XE.
  • Artystka jest regulanie wspominana podczas różnych afer internetowych w komentarzach przez jej fanów.

WYDATKI:

  • Produkcja kawałka przez doświadczoną producentkę H3XE

alt_V_Multiplayer_10.12.2023_19_13_22_2.

  • Współpraca z Ecstasy Theatre - wypożyczenie modelek do sesji zdjęciowej 

alt_V_Multiplayer_10.12.2023_18_41_04_2.

  • Współpraca z Île de Stylo - doświadczona makijażystka oraz fryzjerka Tatiana Parrishna sesji zdjęciowe 

alt_V_Multiplayer_10.12.2023_18_41_04_3.

  • Współpraca z fotografem - zdjęcia do okładki

image.png?ex=65875913&is=6574e413&hm=af5

  • Współpraca z ghostwriterem - tekst do piosenki

alt_V_Multiplayer_10.12.2023_19_26_53_2.

  • Reklama w Daily Globe

image.png?ex=65917c69&is=657f0769&hm=244

  • Wynajem klubu pod organizacje imprezy 

image.png?ex=65917ccb&is=657f07cb&hm=012

  • Barmanka - współpraca ecstasy theatre

image.png?ex=659183fe&is=657f0efe&hm=776

  • Modelki - współpraca ecstasy theatre

image.png?ex=6591846a&is=657f0f6a&hm=2c6

  • Wynagrodzenie dj`ki h3xe

image.png?ex=65918559&is=657f1059&hm=4f2

  • Ochrona wydarzenia

image.png.6ba37d062f09f393ae0c3dcb078f7368.png

  • Oprawa graficzna

image.png?ex=65918b7b&is=657f167b&hm=bff

Spoiler

NAGRYWKI W STUDIU:

Spoiler

s1.png?ex=658824aa&is=6575afaa&hm=d23f20s2.png?ex=658824aa&is=6575afaa&hm=2d05a2ss4.png?ex=658824aa&is=6575afaa&hm=1209cs3.png?ex=658824aa&is=6575afaa&hm=d84426

SESJA ZDJĘCIOWA:

Spoiler

sssesja2.png?ex=6588517d&is=6575dc7d&hm=sssesja1.png?ex=65885100&is=6575dc00&hm=

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: SASSY B (Laila Aguirre)
Przynależność: NOVA Records
Numer konta grupy: 4380212760 (indywidualny podział zysków) 
Imię i nazwisko menadżera: Sonia Dragovich 

 

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Luisella DeLazzari otrzymując link od koleżanki przesłuchała całość, zaśmiała się z wzmianki o LOSARI co uważa za miłe mimo, że jej zdaniem utwór i oprawa są kontrowersyjne. Traktuje to jako dodatkową promocję marki, którą buduje. Pozostawiła like pod utworem.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin