Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Husio] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/ a tutaj konto braciaka ktory dostal banicje https://forum.v-rp.pl/profile/23952-mitexior/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: żadna
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: MK

Członek ekipy nakładający karę: Husio
Wyjaśnienie sytuacji: Siemano, wraz z bratem dzielimy jednego kompa. Czasami pogrywał na moim koncie bo gadałem mu, że nie można mieć paru kont. Potem gdy przeczytał tematy na forum, i mnie przekonał do napisania o Współdzielenia IP, to to napisałem tylko nie wiem jakim cudem to się nie wysłało. Kazałem mu dodatkowo odczekać parę dni od wysłania do momentu wejścia na klimata, by się upewnić czy nie będzie jakiejś  informacji zwrotnej od strony administracji. Gdy ten odpalił klimacika i nie wyświetlało mu, że to konto posiada aktywnego bana bądź cos takiego nie wiem na co nakładacie Bana czy na IP sieci czy Social club. Więc gdy mógł grać byłem pewien, że zdjeliście blokadę na IP i zostawiliście na moim koncie bądź cokolwiek. Powód który może coś zmienić to, że zaaobserwowałem temat związany ze współdzieleniem IP myślac, że w razie sytuacji gdy odpowiecie na tamten Temat to dostane powiadomienie. Wiem, że to może być głupi powód ale jakby na to spojrzeć nie oplacało by mi się tylko obserwować zawartości tego Tematu wiedząc, że sam mogę dostać bana na Klimaciku. Szczerze nie wiem czemu to sie nie wysłało. Licze na pozytywne rozpatrzenie apelacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin