Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PROJEKT IC] Navarez Psychologist


Malinaxx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Navarez Psychologist- Prywatny gabinet psychologiczny to miejsce, które oferujeimage.png.6829136857a3533fba1597347856cbcc.png wsparcie emocjonalne, terapię oraz poradnictwo psychologiczne dla osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z różnymi trudnościami życiowymi. To przestrzeń stworzona z myślą o zapewnieniu bezpiecznego i poufnego środowiska, w którym można dzielić się emocjami, problemami czy lękiem, znaleźć wsparcie i zrozumienie. Warto podkreślić, że psychoterapeuci pracujący w prywatnych gabinetach często stosują różnorodne podejścia terapeutyczne, dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdej osoby. To miejsce, gdzie istotna jest współpraca między pacjentem a terapeutą, aby wspólnie pracować nad osiągnięciem postawionych celów i zmianą na lepsze. Nicola Navarez, doświadczony psycholog, założyła gabinet z pasji do pomocy innym. Jest to nie tylko jej miejsce pracy, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie ludzie mogą odnaleźć ukojenie dla duszy i umysłu. Gabinet Nicoli to kameralne pomieszczenie, którego atmosfera sprzyja otwartej rozmowie i refleksji.

 

image.thumb.png.779d83b30adc3108f0e93ab3ec95433d.pngimage.thumb.png.00560d5771887e5465e7ddffa5fc6982.png

 

OOC  -  Siemanko, nie jestem mistrzynią tworzenia aplikacji ale sie postarałam.

Chciałabym pograć na serwerze jako psychoterapeutka, tak po prostu dla kontaktu z ludzmi i fajnego klimaciku.

Jestem często w grze, i chętnie pogram coś ciekawego, temat taki ponieważ interesuje się tym OOC. Nie zauwazyłam jeszcze prywatnych gabinetów na serwisie, więc może być to ciekawe dla graczy. Zaczęłam tu grę od niedawna, więc liczę na wyrozumiałość.

 

 

 

Postać lidera: Nicola Navarez
UID postaci lidera z panelu gracza: 9962
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): GABINET PSYCHOLOGICZNY

 

Edytowane przez Malinaxx
Viadomix, Marthor, KaczX i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

KaczX lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackMinimalistFemininePsychologistLineArtLogo.png.2bbf09413890a00bed18a2cc7e385a32.png 

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością chciałbym zaprosić Was do mojego gabinetu psychoterapeutycznego. To miejsce stworzone z troską o Wasz komfort i wsparcie, gdzie każdy krok ku zdrowiu emocjonalnemu jest ceniony i wspierany.

Wierzę w siłę rozmowy i wsłuchiwania się w historie każdej jednostki, dlatego gabinet jest otwartym przestrzenią, w której mogą Państwo swobodnie wyrażać swoje myśli, uczucia i troski.

Zapewniam ciepłą, wspierającą atmosferę oraz pełne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Moim celem jest stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym razem możemy eksplorować i rozumieć trudności, jakie napotykacie, oraz budować strategie skutecznego radzenia sobie z nimi.

Zapraszam do skorzystania z tej przestrzeni, gdzie dbałość o Państwa dobrostan jest priorytetem.

Z poważaniem,

Nicola Navarez

Psychoterapeuta

 

             Umów się na wizytę : https://discord.gg/dEDGySmN Lub https://li.v-rp.pl/psychoterapia

 
KaczX i KasiuLa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin