Skocz do zawartości

KasiuLa

Gracz
 • Ilość treści

  29
 • Rejestracja

9 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1 002 wyświetleń profilu
 1. W którym momencie moja postać Was oskarżyła? Nie wskazała nikogo, kto za tym stał. Wspomniał tylko, że nie wygląda to na rane od upadku na głowe wiertarki. Poprosił o ustalenie tego, co się stało. Ale wróćmy do początku.. Gdzie jest MG? Bo dalej go nie widzę.
 2. Zdarza mi się, ale przez tę literówkę chcesz mi coś wmówić, wiec? xD
 3. Rana po uderzeniu czymś ciężkim.. Takim kijem baseball'em jest dość rozległa, tkanki są zmiażdżone wokoło. A gdy coś Ci spadnie na głowę, masz małą ranę, pękniecie na skórze. Ewentualnie guza.. Zrb test na arbuzie.. Postaw go i walnij kijem a później zrzuć na niego wiertarkę. Jeśli 360 stopni.. To tak jakby wcale.
 4. Zacznijmy od tego, że nie było żadnego MG, bo jak? Dostajemy wezwanie do ATAKU PADACZKI.. Wchodzimy, koleś leży na górze i słyszymy, że spadł ze schodów. Inny opowiada o tym, że spadła mu wiertarka na łeb. Wiec? Logiczne, że coś jest nie tak. (Spadł ze schodów - leży na górze). Moja postać (Ian Callaway) zapytał się normalnie, żeby ustalili co się w końcu stało. Po zdjęciu mu PROWIZORYCZNEGO opatrunku - widzi, że rana nie należy do tej z gatunku "Spadło mi coś na głowe" Okrążyliście nas wiec dla własnego bezpieczeństwa wzywamy PD. Nikt nie oskarżył Was oficjalnie o pobicie. A Ian.. Ian to
 5. **Po obejrzeniu materiału Ian dał like; pomolestował przycisk replay i finalnie poszedł spać.**
 6. Nick OOC: KasiuLa UID Postaci która ma zostać usunięta: 290
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝