Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

002 JUICY TALK-TAILS by Alyssa Marchesi - Chase Love o karierze, groupies, casting na Miss Love


Lori

Rekomendowane odpowiedzi

Y9xUqzp.png

JUICY TALK-TAILS by ALYSSA MARCHESI: CHASE LOVE O KARIERZE, GROUPIES I CASTING NA MISS LOVE

[Na początku programu widownia i gość specjalny zostali poczęstowani soft drinkami z Palm’s Vodka. Prowadząca show Alyssa Marchesi zainspirowała się słynnym występem Oprah Winfrey zaczęła rozdawać drinki wśród publiczności radośnie krzycząc “YOU GET A DRINK!”. Gospodyni przypomniała, że alkohol w nadmiernych ilościach szkodzi zdrowiu i jest dozwolony od dwudziestego pierwszego roku życia. Drinki serwowane widowni nie przekraczały wysokiego stężenia, a obecni byli pełnoletni.]

image.png?ex=658deaf1&is=657b75f1&hm=1ef60b228c6a9b4b124dd44a72167202bdf58cc665ec9767e40b8c407d147c4e&

Alyssa Marchesi: Chase, Chase, Chaseee... Jak to jest wrócić do świata żywych? Bo chyba mogę tak to określić. Znikasz na sporo czasu, a jak wracasz to z przytupem. Koncert za koncertem. The Vault, afterek po VFF i Oasis Night Club.
Chase Love: Wiesz, to nie jest mój pierwszy tego typu powrót. Sądzę, że przerwy dobrze mi robią. To dla mnie w pewnym sensie reset, no nie? W dodatku czuję, że moi fani zdążyli się już do tego przyzwyczaić. Yeah, ostatnio trochę koncertowaliśmy... Staram się pokazywać znowu na scenie, wiesz jak jest. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że wszystko już gra i jestem gotów, by dostarczać im same dobre wibracje.

AM: W Halloween zapowiedziałeś album i puufffff! Zniknąłeś. Co było tego przyczyną? Twoi fani nie dopominają się o obiecany nowy towar?
CL: Co do mojej Halloweenowej zapowiedzi, uh. Chciałem dropnąć wtedy singiel, coś innego. Coś, co nie jest w moim stylu, wiesz? W tym samym czasie zniknąłem, dlatego też... Nie wyszedł, ale może wyjdzie! Jeśli chodzi o moje zniknięcie, już mówię... Aktualnie moi rodzice, mieszkają w San Francisco. Niestety, życie bywa cholernie przewrotne, no i mój tata zachorował na raka płuc. Wiesz, to poważna sprawa. Nie warto było tego bagatelizować. Tak wyszło, niestety. Musiałem zniknąć, żeby być blisko z rodziną. To dla nas ciężki czas, no ale cóż... Widzę światełko w tunelu, mam ogromną nadzieję, że wszystko się jeszcze ułoży...

AM: Oczywiście dużo zdrowia dla taty, wszyscy trzymamy kciuki za jego walkę z tym sukinsynem. A dla ciebie i rodziny dużo siły, Chasey. Bądźmy dobrej myśli.
Planujesz coś nowego, Chasey? Sama jestem twoją fanką, dobrze o tym wiesz widziałeś mnie na koncertach w pierwszym rzędzie. Gdzie moje maniery... Jessie, bardzo prosimy o drinka. Powoli przechodzimy do wyczekiwanej części JUICY!
CL: Pewnie, widziałem Cię już kilkukrotnie! Oczywiście, że pracuję nad nowościami... Przez ostatni miesiąc napisałem sporo utworów, może trochę mniej nagrałem, ale wciąż! To dla mnie forma odreagowania. W ostatnim czasie właśnie tak zabijam stres. Nie wiem jeszcze kiedy, ale w tym miesiącu pojawi się pierwszy singiel z mojej nadchodzącej płyty. Totalna świeżynka, także myślę, że ludzie będą zachwyceni. Album pojawi się raczej na początku nowego roku... Może gdzieś tak pod koniec stycznia? Także nastawiajcie odbiorniki, bo rok 2024 chcę zacząć z przytupem. Obiecuję, że będziecie zachwyceni. Myślę, że projekt pobije moje ostatnie "MY WHOLE LIFE" przynajmniej dwukrotnie, słowo.

AM: Słyszycie to? Chase Love sprawi nam prezent pod choinkę i jeszcze w tym roku wyda singiel. Trzymamy kciuki. Myślę, że Los Santos jest głodne i wytęsknione aby usłyszeć nowy kawałek od ciebie. Omówiliśmy twoje życie zawodowe, jednak wiesz, że nie wypuszczę cię stąd póki nie poznamy pikantnych szczegółów życia rapera. Groupieeeeees! Gotowy?
CL: Damn-groupies, haha. No, pewnie... Po to tutaj jesteśmy, co nie? Jestem świadom, że sporo ludzi może być ciekawa takich drobnych szczególików...

AM: Chasey, odpowiedz z ręka na sercu. Nie pytam czy w ogóle to robiłeś, bo odpowiedź chyba znamy wszyscy. Za to zapytam czy liczba fanek, z którymi spędziłeś namiętny wieczór mieści się na palcach dwóch rąk? *śmiech*
CL: Oczywiście, że... Nie. Myślę, że przebiłem to przynajmniej pięcio-krotnie, no nie? Ciężko mi powiedzieć, bo nie liczyłem, no i to też było dosyć dawno! Wiesz, młodzieńcze ruchy. To jeszcze czasy, kiedy dopiero wchodziłem do przemysłu. Ale yeah, było. Ale yeah, było tego sporo... Później zwolniłem z oczywistych względów, bo urodziła się we mnie wizja... Ustatkowania się i spokojnego życia, no ale... Co było minęło i chyba trzeba wrócić na swój stary tor, daję słowo.

AM: No fucking way. Masz dobrą formę Chase, jestem ciekawa co twoje fanki odpowiedziałyby jako ripostę. Zdarza się to w po koncercie, klubach czy studiu? Pełen spontan czy planujesz romantyczną randkę od A do Z?
CL: Um, różnie... Wiesz, to wszystko zależy od moodu, aktualnego stanu... Myślę, że dużo więcej było jednak spontanów, niżeli romantycznych randek. Często gonił nas czas, haha... Ale wolę to drugie, zdecydowanie. Wydaję mi się to bardziej prawdziwe. Najczęściej do takich ekscesów dochodzi jednak po koncertach, no nie? Może zabrzmię brutalnie, ale to jakaś forma relaksu, tak? Zdecydowanie rzadziej w klubach, czy studiach. W klubie się pije, a w studio nagrywa... Nie ma zbytnio czasu...

AM: Totalnie cię rozumiem, Chasey. Czujesz się rozluźniony, czujesz dobry vibeee.. Stop robienia tabu z przygodnego seksu? Dlaczego nie? Niech ludzie korzystają z życia, amen. CHEERS TO THAT! *stuknięcie szkła* Słyszycie to kochane? Chase Love jest romantykiem, mamy to nagrane. *zaśmiała się* Muszę zadać ci to pytanie w imieniu wszystkich fanek. Czy jest w twoim sercu jakaś MISS LOVE? Czy ślicznotki słuchające audycji mają u ciebie szanse? 
CL: Yeah, romantyk z krwi i kości! Tak się składa, że moje serce aktualnie... Do nikogo nie należy, także. Czekam na jakieś DM'y, no nie? Słuchaj, a jakby tak zrobić jakiś cholerny casting na... Randkę ze mną? Myślisz, że by to przeszło? *podeśmiał się*.

AM: Okej, okej. Podejmuje to wyzwanie. Na dniach ogłaszam casting na MISS LOVE, czyli na partnerkę dla Chase’a Love. To będzie złoto, Chasey. Znajdziemy ci idealną kobietę, zaufaj mi.
CL: Piszę się na to, Alyssa. To by było mocne, no nie? Wiesz, możemy mniej więcej coś takiego ogłosić, więc tak. Zacznijmy od wymagań. Pełnoletność, to jest priorytet. Nie ważny jest zawód, czy Twój status na Lifeinvader. Możesz być nawet zajęta. Najważniejsze, żebyś była sobą... Bądź otwarta i niczego się nie bój! Kurde, powiedziałem to na takim spontanie, ale im głębiej w to brnę, to tym bardziej jaram się tym pomysłem

AM: Złociutki, to będzie arcy-mocne. Czuję, że twoje social media w tym momencie właśnie pękają. Kochane, wyczekujcie konkretnej daty i miejsca castingu. It's fucking real - casting na MISS LOVE! Mówię to z wielkim żalem, ale nasz czas antenowy dobiega końca. Chasey, czuję, że dla nas nie wystarczy jeden odcinek, a cały sezon. Jestem mega szczęśliwa, że przyjąłeś zaproszenie do mojego programu.
CL: Drobiazg, dziękuję za zaproszenie. Było naprawdę miło! Chcę również pozdrowić moich najbliższych, mamo, tato - buziaki, widzimy się za niedługo. Wielkie pozdrowienia dla moich przyjaciół. Kupujcie Palm's Vodkę, alkohol od osiągnięcia pełnoletności! Dziękuję również publice, tutaj na miejscu Widzimy się i słyszymy już za naprawdę niedługo, przysięgam. Pamiętajcie również, żeby uważać... Ta cholerna pogoda, ah. Dobrej nocy, Los Santos!

AM: Żegna się z wami Alyssa Marchesi z dzisiejszym wydaniem specjalnym Juicy Talk-Tails. Pamiętajcie, śledźcie mój Lifeinvader, gdzie zostaną ogłoszone szczegóły castingu na MISS LOVE. Kochane, serce Chase'a Love może być wasze. To mój prezent dla was na gwiazdkę. Bisous, bisous! 

image.png?ex=658e0cef&is=657b97ef&hm=ee6d90d30d9db3d3f896517de9d4f528b5ee8a2e0a038131aec91335968a9347&

image.png?ex=658e0ce8&is=657b97e8&hm=65e15e0ac395adf0cffcebd650fba014074545493a8a31ef69a2f54a2413c4e3&

image.png?ex=658e0cf8&is=657b97f8&hm=cccb9b5e1b37bdec700be59301f103b71e8432ae9210ac98203624e0c7ac563e&

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Tommy DePalma jest zadowolony z tego, że jego produkt - Palm's Vódka została wymieniona przez ambasadorów podczas wywiadu w jednej z najbardziej popularnych rozgłośni. Cieszy go też fakt, że przez romans brata z dziennikarką - Alyssa została nie-świadomie najlepszą ambasadorką marki. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Luisella DeLazzari w towarzystwie jednej z młodszych sióstr @Katharina rozpoczęła dyskusję na temat tego czy Alyssa powiększyła swój już zapewne spory przebieg o Chase Love. Śmieje się z początkującej dziennikarki coraz bardziej tracąc do niej jakikolwiek szacunek. Wraz z siostrą, pozostawiając negatywną reakcję pod artykułem, wzniosła toast za to, że nie mają już nic wspólnego z mężczyznami z rodziny DePalma, których osobiście Luisella zaczyna mieć za przygłupów. Link do artykułu posłała do najmłodszej z sióstr @OWIEC z emotką 👎 sugerując jej,  by zostawiła negatywną reakcję. Jednocześnie ma nadzieję, że Chase pójdzie po rozum do głowy i przestanie się zadawać z kurtyzanami. Dodatkowo jest zażenowana jawnym chlaniem wódy na antenie tak renomowanej stacji. **

Edytowane przez amnilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2023 o 11:15, amnilka napisał:

**Luisella DeLazzari w towarzystwie jednej z młodszych sióstr @Katharina rozpoczęła dyskusję na temat tego czy Alyssa powiększyła swój już zapewne spory przebieg o Chase Love. Śmieje się z początkującej dziennikarki coraz bardziej tracąc do niej jakikolwiek szacunek. Wraz z siostrą, pozostawiając negatywną reakcję pod artykułem, wzniosła toast za to, że nie mają już nic wspólnego z mężczyznami z rodziny DePalma, których osobiście Luisella zaczyna mieć za przygłupów. Link do artykułu posłała do najmłodszej z sióstr @OWIEC z emotką 👎 sugerując jej,  by zostawiła negatywną reakcję. Jednocześnie ma nadzieję, że Chase pójdzie po rozum do głowy i przestanie się zadawać z kurtyzanami. Dodatkowo jest zażenowana jawnym chlaniem wódy na antenie tak renomowanej stacji. **

 

** Ottavia bez zagłębiania się w szczegóły przejrzała jedynie zamieszczone w sieci zdjęcia, zostawiła negatywną reakcję przypominając sobie załączone bezsensowne zdjęcia z poprzednich audycji. W odpowiedzi wysłała do swojej siostry @amnilka gif ze świnką z muppetów. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin