Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PROJEKT IC] Helping Hand Foundation


Panda Krul

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.7f75fb3afd7a65a0b592404704052a1d.png

Helping Hand Foundation - Fundacja założona w 2023 roku z myślą o wsparciu osób potrzebujących, poprzez tworzenie zbiórek mających na celu poprawienie ich jakości życia. Inicjatywa jest ściśle powiązana z Davis, które jest głównym dystryktem działania fundacji. Całe przedsięwzięcie zostało założone przez aktywistę Flintona Flowersa, czyli Senior Pastora z Davis, znanego przez lokalną społeczność, głównie ze względu na swoje kontrowersyjne wypowiedzi i styl życia.

Główną siedzibą jest niewielkie biuro, znajdujące się w Davis Mega Mall, co może sugerować, że fundacja jest powiązana z lokalnym działaczem politycznym Vernon R. Fields, sytuacja nie wzbudza u nikogo zdziwienia, mając na uwadzę fakt, że Flowers od lat jest widywany w towarzystwie Fieldsa.

Pierwszy raz usłyszano o fundacji, podczas wielkiego otwarcia Davis Mega Mall, gdzie podczas swojego przemówienia, Pastor Flowers ogłosił pierwszą zbiórkę, mającą na celu poprawić sytuację borykających się z głodem osób bezdomnych, żyjących w Davis. Zbiórka okazała się owocna, co zostało ogłoszone na oficjalnym Fanpage fundacji, oraz w artykule Daily Globe, napisanego przez Jeremy Lexford.

Fundacja Helping Hand jest również powiązana z projektem edukacyjnym Charlesa Clintona, w którym założyciel fundacji jest jednym z głównych udziałowców.

OOC
Hej, przechodząc do rzeczy i bez lania wody: Prowadzę fundację, która ic ma przekładać się na poprawienie problemów takich jak głód pośród bezdomnych z Davis. Fizycznie zarabiane e-dolary będą wydawane między innymi na rzecz wybranych przeze mnie drogą ic projektów, takich jak na przykład biznesy gastronomiczne (zlecenia na paczki z jedzeniem, mini-eventy typu darmowe jedzenie dla potrzebujących), odzieżowe, czy wspieranie projektów mających na celu ożywić Davis. Dzięki temu, poprzez swoją grę, będę mógł zachęcić do wspólnych interakcji inne projekty, oraz dam im trochę zarobić, do tego realnie ingerując w sytuacje Davis. Projekt ma też na celu rozwinąć wpływy mojej postaci, której jednym z celów jest bycie osobą szeroko kojarzoną, oraz szanowaną. Projekt będzie powiązany z organizacją The Royal We: Fields Party. Pomoc bezdomnym, to jest dopiero start fundacji, w przyszłości planuje tworzyć akcje charytatywne na różnego typu cele, jak na przykład osoby niewidome, etc. ale oczywiście wszystko wyniknie IC, poprzez przeróżne perypetie, czy improwizacje ze strony mojej postaci i jej otoczenia. Temat najprawdopodobniej będzie nie raz edytowany, ze względu na wprowadzanie ewentualnych poprawek, zmian, które przyniesie moja pełna pomysłów głowa. Mam nadzieję, że wszystko wydaje się być spójne. Oczywiście z chęcią odpowiem opiekunom tego sektoru na pytania i może uda mi się rozwiać ewentualne wątpliwości. Pozdro.

Spoiler
Postać lidera: Flinton Flowers
UID postaci lidera z panelu gracza: 43364
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://cdn.discordapp.com/attachments/1182820737816465489/1186145823990489088/helpinghent.png?ex=65922f61&is=657fba61&hm=58bed4a517d3743582239235bfecb21d1371b9f002e4b9b971f60ca76430ac89&
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Fundacja
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): megamall jest spotem organizacji, lecz samo biuro nie.
Vesa, Reyu i trolej lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.12.2023 o 18:32, hpvenjoyer napisał:

 

Wydarzenie, na którym pastor Flinton Flowers wystąpił, oraz wspominał o swojej fundacji, zachęcając do zainteresowania się nią.
Tekst przemowy:

Spoiler

Dzień Dobry! Witam drogie zgromadzenie i Szczęść Boże!  Nazywam się Flinton Flowers, jestem Senior Pastorem w Davis Baptist Church. Poza służeniem Bogu podczas mszy, czy błogosławieństw, staram się również nieść słowo Boże i wykorzystywać nauki Jezusa Chrystusa poza świątynią. Prowadzę Fundację Helping Hand, której najświeższym celem jest wsparcie osób bezdomnych, borykających się z problemem głodu. Moja fundacja zajmuje się zbiórkami, z której pieniądze przeznaczamy na paczki żywności, które trafiają do potrzebujących. W przyszłości planuję zacząć zbierać też na czyste ubrania dla tych osób, a w przyszłości może i nawet uda mi się znaleźć sposób, by pomagać osobom słabowidzącym, czy też niesłyszącym.

Dzisiejszy dzień jest czasem wielkiej radości, ponieważ świętujemy dzień, w którym spotykają się dobre dusze, darczyńcy, głowy fundacji, które działają dla dobra tego kraju. Widząc was, przypomina mi się mój pierwszy Senior Pastor, który przewodniczył w moim kościele, gdy dopiero zaczynałem swoją służbę Bogu. Był to dobry pasterz troszczący się o swoje owce. Jako kochający pasterz, poprowadził swoje owieczki do świętowania wielu kamieni milowych, wielu rocznic i wydarzeń niosących dobro dla naszej małej społeczności w Davis. Od tamtych dni minęło sporo czasu, a nasze stado owiec rozrosło się.

W całym Nowym Testamencie napotykamy odniesienia do pasterzy, trzody i owieczek. Większość z nas zna te odniesienia. Pomyślałem, że podzielę się krótką relacją o pasterzu, o którym czytałem w czasach studenckich. Była to jedna z tych długich, pozornie niekończących się Wiktoriańskich powieści osadzonych na angielskiej wsi. podczas snu pasterz o imieniu Gabriel traci swoje stado, gdy młody, błędny owczarek prowadzi stado na krawędź klifu. Owce tak bezmyślne w swoim posłuszeństwie wobec krnąbrnego szczeniaka, spotyka śmierć, a Gabriel jest zdruzgotany. Jest opuszczony. Zrozpaczony. Czuje się jakby stracił swoje życie, jest zrozpaczony bezsensowną utratą owiec.

Zapytacie dlaczego dzielę się z Wami opowieścią o złamanym sercu w dniu, który miał być dla nas szczęśliwym dniem świętowania i biesiad?

Ponieważ w oczach Boga wszyscy jesteśmy owcami. Jesteśmy jego owcami i to Jemu zawdzięczamy nasze posłuszeństwo. Jak łatwo jest podążać za zbłąkanymi? Jak łatwo metaforycznie jest przeskoczyć nad krawędzią klifu?

W rzeczywistości, gdy patrzymy na siebie nawzajem, każdy z nas jest Gabrielem. My, jako chrześcijanie, jesteśmy pasterzami. Do nas należy wypatrywanie owiec, które się zagubiły lub zbłądziły. Musimy przestrzegać tych praktyk, których Jezus Nauczył nas, gdy żył na tej ziemi, o wzajemnej trosce, miłości, oraz przebaczeniu.

Dni takie jak dziś, to czas świętowania, czas planowania. Niedługo zbliża się również sylwester. Zapytajcie samych siebie, jaki jest wasz plan jako pasterze na nadchodzący rok?
Jak będziecie naśladować Jezusa, doskonałego pasterza? Mam nadzieję, że wszyscy zainspirują się tym, do dawania przykładu. Modelując to, co znaczy być dobrym chrześcijaninem, możemy kontynuować dzieło, które Chrystus wykonał za życia.

Właśnie dlatego, powinniśmy wspierać osoby bezdomne, oraz co równie ważne, dzieci! Dzieci są przecież przyszłością tego narodu. Dla niektórych dzieci, Pan Bóg miał inny plan, chciał, by te wyrosły na silne, zaradne, wierne mu owce, wystawiając je na liczne, nieraz bardzo ciężkie próby, takie jak właśnie bezdomność, głód, osierocenie. Pan Bóg bywa surowy, lecz sprawiedliwy, czego dowodzi historia Abrahama, któremu nasz stwórca nakazywał nawet pozbawić życia własne dziecko, lecz w ostatniej chwili podyktował mu cofnąć rękę i nie odbierać życia swemu synowi. I w zamian za te próby, pobłogosławił go, dając Abrahamowi długie życie, urodzaj, oraz liczne potomstwo. Tako i my, powinniśmy błogosławić te wszystkie biedne, osierocone dzieci, osoby ubogie, dając im szansę na rozwój, wspierać je, dać dach nad głową, nakarmić, napoić, oraz ubrać.


Cieszę się, że widzę was dzisiaj tutaj wszystkich, cieszę się, że mogą uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Chciałbym w imieniu waszym i swoim, zaprosić Jezusa Chrystusa, pana naszego, do pobłogosławienia tego wydarzenia, oraz inicjatyw, takich jak fundacja Helping Hand, czy fundacja Holiday Hope, oraz Le Foundation i ruch Fields 24. Dziękuję za waszą uwagę, za wysłuchanie moich słów. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
 

 

dorzucam, bo tutaj też fajnie była promowana fundacja. No i uważam, że minęło też już wystarczająco dużo czasu, by zacząć ic nowe zrzutki fundacjowe (nie chcę co chwilę na coś zbierać, żeby też mieć z tego fun i uniknąć monotonii)

Edytowane przez Panda Krul
Reyu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin