Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Street Saints XIII ✝👑


Ruczol

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowaliśmy się po długich dyskusjach zamknąć te organizację.

Wiem, że decyzja was bardzo pokrzywdzi, ale niestety uważam, że nie da się tego uniknąć. Oglądam waszą grę od dłuższego czasu z boku - tak, wiem, że macie ziomka co jest właścicielem Gangland PL i tak dalej, co za tym idzie macie sporo researchu, wiedzy i tym podobne - i niestety dochodzę do wniosku, że pomimo tego w waszej grze występuje wiele nieprawidłowości i dziwnych zachowań. Zaczynając od tego, że przy drive-by'ach zachowujecie się kompletnie jak organizacja terrorystyczna, strzelając do osób, które nijak się powiązane z napastnikami, a jedynie stały obok. Nie była to tylko jedna sytuacja, bo przez takie właśnie akcje oberwało wiele niepowiązanych grup m.in. organizacja @Mejaru@jakens i nie tylko, bo w paru drive-by'ach zdarzyło się, że ucierpieli cywile. Jedną kwestię, którą omawialiśmy na PW kompletnie pomyliłeś. Daryl Oishi został rozstrzelany przez was kompletnie bez powodu. Wysłałeś mi fragment filmu, mówiąc, że to on rozpoczął cały konflikt - to nieprawda, przeanalizowałem film i zebrałem wszystkie zamaskowane nicki z niego. Nie było wśród osób zamaskowanych Daryl Oishi i nie mam pojęcia, jakim cudem wy postanowiliście go połączyć z tym fragmentem i próbować go za to zabić (bo tak, strzelanie do kogoś to jest próba morderstwa). Ta sytuacja tylko pokazuje w jaką skrajność przeszliście i że czasem nie macie pojęcia do kogo strzelacie, ale i tak to robicie. Zupełnie jak jakaś organizacja terrorystyczna. Z jednej strony tłumaczycie się, że adrenalina i obawa przed tym, że też mogli zacząć strzelać, z drugiej strony na waszych filmach dokładnie widać jak np. motocykliści od jakensa odwracają się od was i próbują uciec ze strzelaniny, otrzymując parę kul w plecy za to, że akurat stali pod lokalem.

Pamiętam też sytuację, gdy dostaliście zlecenie na Toby Key, który wykonywaliście w tak tragiczny sposób, że wpadliście do lokalu w centrum miasta i rozpytywaliście znajomych Toby Key, podając jego numer, dane, wygląd, grając wg. mnie kompletnie odlepione od rzeczywistości rzeczy w środku lokalu, gdzie są postronni ludzie. Tutaj @Sava też mogłaby się rozwinąć, bo w sumie z wami grała w tym temacie, ale myślę, że nie potrzeba, bo wiecie o co chodzi.

Nieprawidłowości zauważyłem również w prowadzeniu waszych postaci. Gangsterzy z getta, którzy łażą po osiedlu w "Cuban Link Chain wykonany z 18 karatowego BIAŁEGO ZŁOTA, o wadze ok. 200g. Każde ogniwo wysadzane 18 karatowymi diamentami", pomijając to. Nawet po kradzieży łańcucha, niektórzy z was uważają, że to OK na drugi dzień odgrywać, że się ma taki na nowo. Można powiedzieć, że zabawa warta ponad 60 tysięcy, a to wszystko w zasięgu ręki gangstera, który pcha towar na osiedlu. Wracanie po PK na miejsce akcji i gra z osobami, które tam dalej leżały na BW, czego nie powinniście ABSOLUTNIE POD ŻADNYM POZOREM robić i tłumaczenie się, że "nie wiedzieliście jak to rozegrać" nie przejdzie. Jeszcze pół biedy, że tam wróciliście, ale że próbowaliście lootgrabować oponentów, zabierać pukawy i fotografować rozłożonych na BW typów? PO WŁASNYM PK? No to nie przejdzie.

Zalewanie kompletnie całej ulicy oponentów tagami też nie było cool. Odwoływałeś się w wiadomości prywatnej do discorda Gangland, który prowadzi ten Twój ziomek, i tak, rozumiem Cię. Tylko wiesz, te filmiki pokazują jak typ tam wrzuca jeden tag na ścianę, a nie 20 tagów na szerokości całego muru (który jedzie przez prawie całą przecznicę) w gangway, podczas gdy jeszcze obserwują was oponenci. Po wpierdolu za to, wracacie na następny raz na miejsce z kastetami i brońmi, próbując robić dokładnie to samo. ZNÓW. Był z tego ticket na przestępczych, ale do tagów akurat się nie odnieśliście w żaden konkretny sposób, poza tym, że napisaliście "myślałem, że było max 5/6", a naliczone zostało z 12-15. Jeszcze, żeby to było w jakimś odstępie czasowym chociaż. No, ale nie było - ojebaliście całe osiedle w półtora dnia od rozpoczęcia konfliktu tymi tagami.

Ostatnia sprawa - bo już nie mam ochoty się dłużej rozpisywać, a przedstawiłem wam sporo faktów, chociaż było ich znacznie więcej. Wiele informacji, których nie uwzględniłem, przekazałem częściowo prywatnie, a pozostałe mogę udostępnić w razie potrzeby. Obecnie niewiele organizacji ma chęć grać z wami, jakkolwiek to brzmi. Wiem, że czasem niektóre sytuacje mogą być przesadzone lub wyolbrzymione, a czasem są kreowane jedynie ze względu na znajomości lub chęć znalezienia dziury w całym. Problem polega na tym, że niektóre zgłoszenia pochodziły od osób niepowiązanych, czasem nawet nie liderów, a zwykłych graczy. Chciałbym was uprzedzić, że nawet "wrogowie" Chopina, którego oskarżacie o sabotowanie waszej gry, odzywali się w waszej sprawie do nas. Ja sam osobiście uważam, że skierowaliście się w niewłaściwym kierunku.

Nie nadaję żadnych kar, blokad, ani nic, bo uważam, że nie ma sensu. Spróbujcie swoich sił w innych organizacjach.

ps. wypytwanie przypadkowych osób o moje prywatne życie nie jest OK, nie wiem nawet po co wam niektóre informacje o które niektórzy z waszej frakcji wypytywali, nawet nie wnikam, bo chyba nie chcę.

ps2. ticketem, który wisi na dc przestępczym, się zajmiemy i dopniemy go do końca. Nie będzie tak, że przez to, że zostaliście zamknięci, puścimy to co napisaliście nam w niepamięć.

Dzięki za grę, włożony czas, powodzenia w innych organizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin