Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #72 - Sylwestrowy update 🥳


mafineeek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kamn napisał:

Stary, ja nawet nie gram obecnie na tym serwerze, a i tak wiem, że serwer jest popsuty, zwłaszcza te rzeczy, które były zepsute gdy jeszcze grałem. Zwłaszcza takie krytyczne problemy jak znikające tekstury w centrum na najwyższych ustawieniach graficznych, gdzie dosłownie wystarczy wejść do gry, zrespić się i w minutę idzie zauważyć: "Ej, coś się rozjebało". A przecież taki problem normalnie był, występował wręcz za długo. Serio chcesz oskarżać graczy o brak komunikacji, gdy dosłownie problemem jest wasz brak zainteresowania serwerem? Bawić się jak Bethesda po premierze Starfielda?

tekstury się już nie pierdolą, naprawili to po 3 latach xD

Jesus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Necro napisał:

Kupiłem na vpointy slot na zwierzaka, poszedłem do sklepu zoologicznego żeby kupić psiaka i dostałem komunikat że slot jest obecnie zajęty przez zwierzaka mimo że, żadnego nie posiadam. Help?

najwidoczniej musisz dokupic kolejnego slota za 30zl heh 😁🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marcinekk napisał:

tekstury się już nie pierdolą, naprawili to po 3 latach xD

Jakiś czas temu ktoś dawał poradnik jak pozbyć się znikających tekstur na wysokich ustawieniach, ale znów sie pierdoli i to znacznie gorzej niż poprzednio. Problem leży po stronie serwera, a oni ci i tak powiedzą, że to wina platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Necro napisał:

Kupiłem na vpointy slot na zwierzaka, poszedłem do sklepu zoologicznego żeby kupić psiaka i dostałem komunikat że slot jest obecnie zajęty przez zwierzaka mimo że, żadnego nie posiadam. Help?

Tak, jest to błąd po naszej stronie, który został już naprawiony. Przepraszamy za utrudnienia. Wszystkim osobom które miały taką sytuację przedłużyłem slot o 7 dni.

madvalue, Necro i katae lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin