Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[12.22.23] [Astaroth Records] Aisha Huxley - NARICSSIST + drop sneakersów Primal Xtreme


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**22 grudnia, niedługo po wirtualnym koncercie w grze Galactic Craft od ByteBridge w sieci pojawił się kolejny kawałek promocyjny z najnowszego albumu piosenkarki. Poza samym występem składającym się z kilku kawałków dziewczyny fani mogli dostrzec też nowe smaczki związane z nowym albumem influencerki. Chain dziewczyny wyprodukowany przez Winfrey Castiglione, buty, które już wcześniej było można zobaczyć w magazynie VAILLAIN to jeden z elementów promocji całego projektu dziewczyny. Nowy kawałek ujawnia jeszcze więcej o FRONTIER - projekt widocznie stara się bardziej celować w radiowe i imprezowe klimaty totalnie odchodząc od schematu hostage, które było depresyjne i smutne. Sama dziewczyna porusza w kawałku nowe tematy, którymi są min. sława, odczucia po wydaniu tak dużego projektu, czy samotność Aishy, która widocznie jej odpowiada. Wszystko zaczyna składać się w jedną całość i fani mogą tylko oczekiwać premiery albumu, która już niedługo.**

 

**W momencie premiery singla na stronie www.aishahuxley.com pojawił się przedpremierowy drop albumu dziewczyny w 4 różnych oprawach graficznych. Poza albumem została ujawniona również data premiery projektu, która przypada na piątek 29 grudnia 2023 roku. Dodatkowo na stronie pojawił się też specjalny drop butów Aishy we współpracy z Primal Xtreme - są to te same buty, które fani mogli zobaczyć w VAILLAIN, jak i na wirtualnym koncercie piosenkarki w grze od ByteBridge. Dataminerzy strony mogli odnaleźć informację na temat produktu nazywającego się /SUNRISE SIP/ - na ten moment nie wiadomo co to za produkt, ale łatwo dojść do wniosku, że zdecydowanie jest to autorski napój Aishy, który ma wspierać promocyjnie cały projekt.**

Spoiler

gif.gif?ex=65959d9b&is=6583289b&hm=e6f90c06cb517f9eeb64582d5e928e4c3dd1f875549ce74fe261db6bc52913bc&

A2pAot9.jpg

Lyrics + Description:

Spoiler

Title: NARICSSIST
Album: FRONTIER

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Production, Mix & Master, Redording by: Aisha Huxley
Release date: 12.22.2023

Lyrics:
[Chorus]
Znów jestem sama, to jest mój safe zone
Wolę w studio spędzać czas, robić nowy pop
Zamknięta w sobie, piszę teksty całą noc
Nie wiem czy to dobre, ale kocham to
Każdy kto mnie kochał mnie porzucił
Bo kto by chciał z narcyzem się tu kłócić
Ale lubię jak jest, bo to mnie nie nudzi
Ciągłe tworzenie nowej muzyki zastepuje ludzi, yeah, yeah

[Verse 1]
Siedzę w studio trzeci dzien, ciągle czuję luz
Chcę odświeżyć swoją głowę więc wyłączam loop
Czasami lecę tu na szufli to poprawia mood
A gdy potrzebuję spokoju no to wciskam mute, yeah
Nie wiem czemu ja to kocham, nie męczy mnie już nic (yeah, yeah)
Nie odczuwam już zmartwienia kiedy robię hit
Dzwonią ciągle telefony, nie odbieram ich
Jestem zakochana w samej sobie jak nic, yeah

[Chorus]
Znów jestem sama, to jest mój safe zone
Wolę w studio spędzać czas, robić nowy pop
Zamknięta w sobie, piszę teksty całą noc
Nie wiem czy to dobre, ale kocham to
Każdy kto mnie kochał mnie porzucił
Bo kto by chciał z narcyzem się tu kłócić
Ale lubię jak jest, bo to mnie nie nudzi
Ciągłe tworzenie nowej muzyki zastepuje ludzi, yeah, yeah

[Post-Chorus]
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah
Już nie muszę śnić, yeah, yeah
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah

[Verse 2]
Kiedy w końcu wyjdę z transu chcę powrócić do Nevady
Wyślę paczkę swoich nutek znów dla siosty i dla mamy
Wiesz jak mnie inspirujesz, dzięki tobie dudnią basy
Gdy zasypiam no to myślę jak ten projekt odbiorą moi fani

[Chorus]

[Post-Chorus]
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah
Już nie muszę śnić, yeah, yeah
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah
Już nie muszę śnić, yeah, yeah
Uwielbiam tak żyć (Yeah-yeah, yeah), yeah-yeah
Już nie muszę śnić

Promocja:

Spoiler

Promocja MODERN RODEO

Spoiler

Promocja MY LEGENDS

Spoiler

Zapowiedzenie nowego albumu pod tytułem FRONTIER jako ukryta wiadomość w EP
Zapowiedź /hymnu/ od Aishy, którym okazał się najnowszy kawałek My Legends
Masa postów pokazujących gorszy stan psychiczny piosenkarki w ostatnim czasie, wspoinki zmarłych znajomych dla których wydany został ten kawałek #1 #2 #3 #4
Premiera kawałka równo w dzień rocznicy hitowego albumu BABY PRINCE, przy którego tworzeniu Aisha też brała udział
Masa nawiązań do zmarłych w samym klipie, upodobnienie aktorów do Baby Ray i MOB Prince
Kawałek jest napisany w taki sposób, aby słuchacze mogli się z nim utożsamiać przy własnej stracie - My Legends to nie tylko tribute, ale hymn dla osób cierpiących na samotność i pustkę po stracie kogoś bliskiego
- dodanie opisu do kawałka przez Aishę

Promocja wokół materiału:
- Ostatnie posty zapowiadające album FRONTIER
- Zdjęcie zapowiadające wyjście pierwszego singla promującego album piosenkarki
- Wcześniejsze ruchy związane z FRONTIER
- Premiera MY LEGENDS - tribute dla MOB Prince i Baby Ray w rocznicę BABYPRINCE
- Wywiad w NAD
Vlog z ByteBridge + zapowiedź wirtualnego koncertu artystki
- FRONTIER będzie pierwszym projektem Aishy, który pojawi się na platformie PulsePlay
- Zapowiedź specjalnej kolekcji butów we współpracy z Primal podczas wywiadu w NAD
- Zapowiedź gościnek na albumie - memphis6, CHA$E, Asami

Promocja wokół postaci:
- Promocja Fuzzy Cola jako ambasadorka
- Ostatnie odklejki Aishy, oraz posty Gossipy na jej temat (niestety usunięte to nie podlinkuje)
- Trolling w sieci, nawiązania do zażywania dragów w swoich postach
- Przez trolling też przejawia się zdecydowanie większa aktywność dziewczyny w socialmediach co może zaskakiwać, bo przez ostatnie kilka miesięcy dziewczyna ograniczała się do sporadycznego postowania fotek
- Wywiad w NAD
- Vlog z ByteBridge + zapowiedź wirtualnego koncertu artystki

Promocja wokół materiału:
- Koncert w grze Galactic Craft od ByteBridge
- Poprzednie ruchy związane z premierą nowych kawałków, pełny rollout wokół albumu
- Preorder albumu na tydzień przed premierą wrzucony razem z materiałem
- Wspołpraca z Primal Xtreme - specjalny model butów
- Zapowiedź SUNRISE SIP - kolejnego projektu związanego z premierą albumu i ruchami postaci w najblizszym okresie
- Spełnienie większości słów z wywiadu w Daily Globe
- Niedawna premiera MODERN RODEO
- Totalnie nowy klimat jeśli chodzi o brzmienie FRONTIER względem hostage, projekty są totalnie inne
- Opublikowanie kawałka na platformie Pulse Play
- Buty zapowiedziane przez dziewczyne były widoczne podczas koncertu w grze, oraz w pierwszym wydaniu VAILLAIN
- Cztery okładki do albumu (moim zdaniem to też wpływa na wycene, bo jednak sprzedaż też wtedy jest większa)
- Post na LI o mozliwosci zamowienia FRONTIER
- Oficjalna zapowiedź i premiera SUNRISE SIP od Aishy i Fuzzy na socialach

Promocja wokół postaci:
- Koncert w grze od Byte Bridge, Aisha jest pierwszą artystką z LS, która tego dokonała
- Własna kolekcja butów z Primal Xtreme
- Własny produkt - SUNRISE SIP
- Niedaleka premiera albumu, który będzie rozpoczęciem przerwy w karierze muzycznej dziewczyny
- Oficjalna zapowiedź i premiera SUNRISE SIP od Aishy i Fuzzy na socialach

Koszta: 50k - LI PRO HOT + 100k - grafiki do albumu Razem: 150K

Info OOC:

Spoiler

Odegranie: https://imgur.com/a/L2sAP0s

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley (85%)
Numer konta postaci: 5924677773
Wytwórnia: Astaroth Records (15%)
Numer konta wytwórni: 1066597747

Dodatkowa notka: Proszę o oddzielne wycenienie kolekcji butów - jest to dodatkowy projekt, dodany pod album, a nie chcę pisać oddzielnego tematu specjalnie pod to - tutaj wycena wygląda inaczej i zgadniam 100% z zysku. Promocja moim zdaniem pokrywa się w jedno więc nie dodaję dwóch oddzielnych.

Odegranie: https://imgur.com/a/TTLerg5

Imie i nazwisko postaci: 
Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin