Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/] Twój nick ooc


Samolub

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Grenade] Samolub

Link do Twojego konta globalnego: Samolub - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Steven Hollings
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Posiadanie itemów SD/PD niewiadomego pochodzenia, zapraszam do apelacji na forum w celu wytłumaczenia się z posiadania przedmiotów
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: No więc jakiś koleś nick'a nie pamiętam rzucił mi na ziemię kilka jakiś kamizelek, a że dzisiaj był pogrzeb to sobie ubrałem tą kamizelkę co po prostu pasowała do okoliczności nawet nie wiedziałem że to są itemki SD/PD myślałem że on gdzieś to w "ciucholandzie" kupił jakimś i że ta kamizelka to jest jakaś przeróbka a nie że to jest ciuch SD/PD, jak coś to ci mogę te rzeczy co mi ten koleś wyrzucił przekazać, ale skąd ja miałem wiedzieć że to jest służbowe, skoro zwykły koleś kazał mi sobie to wziąć za maryśkę.
Ewentualne screeny/świadkowie:


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grenade napisał:

Zapytam krótko i wyraźnie, podtrzymujesz swoje wyjaśnienie czy jednak masz trochę odwagi żeby się przyznać?

Ja żadnych cheatów nie używam, a te kamizelki jeśli są na wyłączność SD/PD i nie powinnem ich posiadać przekaże administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz w spoilerze dam pare screenów z twoich logów, zastrzegasz sobie nieszablonową rozgrywkę ale to co ty robisz na tym serwerze to przechodzi ludzkie pojęcie naprawdę. Najpierw kosisz z interiorów PD i SD bronie magazynki i kamizelki a potem próbujesz je sprzedawać na mieście. Że tak to ujmę wielkie XD dla ciebie.

 

Spoiler

Screenshot_39.thumb.png.e22d26e121346e24fe8a7f89f83e1e0e.png

 

 

Screenshot_37.thumb.png.81dc2957fccec23a258f664a0cad2c53.png

 

 

Screenshot_36.thumb.png.f99ab0edd873d56128c87c66db77d2d0.png

 

 

Screenshot_35.thumb.png.8d0bb75fc22e68c6808bc5a5f6e29d9c.png

 

 

 

 

 

 

Naprawdę TOP RP i pokaźna gierka. A tutaj moje podsumowanie twojej apelacji
Screenshot_40.thumb.png.c53640ebeb5ab03cf1cf1da61352dfcf.png

 

Fakt nieźle. Apelacje odrzucam i za zgodą Karasia kare przedłużam o dwa miesiące. Dodatkowo powinienem nałożyć na Ciebie bana za pokaźne logi logowań i posiadanie dwóch multikont.

runner, Spectre, Szychu i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin