Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WUUU] Bebi


chcebycnext

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/13141-bebi/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Paulette Lagueux
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada//Ban
Powód nałożenia kary: 
Oszustwo członka ekipy celem zyskania majątku postaci, podbieranie dolarków z konta grupowego branży rozrywkowej na materiały i zatrzymywanie ich nadmiaru
Członek ekipy nakładający karę: wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, nie rozumiem troche sytuacji - ogólnie przy oddawaniu gotówki tak jak Madelaine mi kazała zasugerowałem się tym co napisała. Sam nawet napisałem, ze trzeba więcej chyba, a dostałem odpowiedz zeby wpłacić dokładnie 120k. Dokonałem wpłaty i nic juz nie ruszałem ani troche. Więc sugerowałem się tym co pisała Magda bo myślałem, ze policzyła wszystko.
Ewentualne screeny/świadkowie:  https://imgur.com/a/rklgG3l

Edytowane przez Bebi
anti i Paciaaa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zwracam się znów w tym temacie, nie będę owijał w bawełnę. Przyznaje się do czynu, którego dokonałem i raczej nie mam nic na swoją obronę. To co zrobiłem było bardzo złe i dobrze o tym wiem.  Więc chce szczerze przeprosić za swój czyn, który był zły. Od początku mojej kariery tutaj jak i na postaci nigdy niczego złego nie zrobiłem ani nie łamałem regulaminu. To jest mój jedyny występek, którego bardzo żałuje i obiecuje, ze w przyszłości już nigdy nie powtórzy się taka sytuacja jak ta. Ciągle będę przestrzegał regulaminu tak jak to dalej robiłem i przysięgam, ze na pewno już niczego złego nie zrobię. To był jedyny i ostatni wybryk, Przepraszam również opiekę branży za robienie dodatkowej pracy związanej z tym. 

Wyrażam skruchę i jeszcze raz bardzo przepraszam za to co zrobiłem bo wiem, ze to nie było ani trochę na miejscu. Mam nadzieje, ze uda się nam jakoś dojść do porozumienia w tym temacie. Również obiecuje i zaręczam, ze to był ostatni wybryk jaki zrobiłem tutaj na serwerze. Proszę po prostu o skrócenie mojej kary. Z góry dziękuje i jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zastanawia mnie co sprawiło, że się „nawróciłeś”, gdy pierwotnie składając apelację twierdziłeś, że nie wiesz o co chodzi.

Mianowicie, clue jest takie że dobrze wiedziałeś jak działa wypłacanie u nas siana w branży - i jako jedna z zaufanych osób (bo pomocnikom należałoby ufać podczas współpracy), zrobiłeś to świadomie. I w dodatku po to by osiągnąć korzyści w gierce (esiano).

Niestety, gdyby nie to że po info od wu sprawdziliśmy to ponownie (pierwotnie sprawdziłam grupę branży, sad story), nic by nie wyszło. Pozornie wypłacone poprawnie wyceny okazały się nie zgadzać o co najmniej 500k. Już samo to, że wiedziałeś o tym czego dokonałeś i twierdziłeś, że brakuje 120 tysięcy dolków - które wpłaciłeś po mojej prośbie. Żeby zatuszować pozostałe ukradzione siano. W razie pytań, materiał dowodowy udostępnię w odpowiednim miejscu dla Spectre - z racji wycen, które nie powinny być wystawione na publiczne światło.

Osoby okradające grupy, innych graczy - dostają zwykle ode mnie blokadę postaci i bana. Uważam, że to wystarczająca nauczka dla Ciebie. Zwłaszcza, że dostałeś szansę pomagać budować sektor branży rozrywkowej - w którym ostatecznie i tak wiele się nie udzielałeś. Dlatego uważam, że zmiana kary będzie tym bardziej krzywdząca dla tych, którzy przyczynili się do podobnych przewinień.

To ode mnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć czym kierowałeś się pisząc tą apelacje. W pierwszej kolejności obrałeś postać nic nie wiedzącej osoby, która została ukarana niesłusznie, natomiast godzinę po odkryciu apelacji zmieniasz całkowicie swoją narracje o 180 stopni, wyrażając skruchę i przyznając się do wszystkich zarzuconych Ci niedopuszczalnych i ani trochę nietolerowanych czynów. Uważam, że takie przeprosiny nie są zbyt wiele warte, dlaczego nie mogłeś od razu się do tego przyznać? Mimo tego, że wiedziałeś co zrobiłeś. Mimo tego, że wszystko to, co robisz na serwerze jest do sprawdzenia?

Screenshoty, które załączyłeś z rozmową z Magdą, uważam, że za wiele nie znaczą. Byłeś pomocnikiem branży, pomocnikiem strefy. Takie osoby darzy się zaufaniem, które Ty naderwałeś. Ufa się komuś, komu powierza się tak ważne role, biorąc właśnie na przykład wyceny materiałów i częściowy dostęp do konta grupy z ogromną ilością dolarków.

Zagrałeś bardzo nieczystą kartą, kartą, która nie jest tolerowana i nie będzie. Oszukałeś opiekuna, oszukałeś nas - pisząc dwie różne narracje w tym temacie, a przede wszystkim oszukałeś sam siebie.

Madziula, K4L3K, katae i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem wszystko jak i swój czyn za który jeszcze raz przepraszam bo wiem, ze nie był on ani trochę na miejscu. Zachowałem się źle i dobrze o tym wiem. Mogę obiecać, że na pewno nic takiego się nie powtórzy. Będę przestrzegać regulaminu i na pewno nie będę robił jakiś głupot. To mój jedyny wybryk przez całą karierę tutaj. Nie proszę nawet o odblokowanie mojej postaci, a proszę po prostu o skrócenie mojego bana.

Odnosząc się do zmiany mojej "narracji" to przemyślałem dokładnie cały temat i przeanalizowałem i doszedłem do wniosków, ze tutaj nie ma co głupio pisać o tym, ze nie wiem co się stało tylko po prostu się przyznać do tego i tyle. W tamtym momencie to było dla mnie wszystko dosyć wielkim szokiem, ale doszedłem do tego wszystkiego przez te parę dni. Jak mówiłem - w tym temacie raczej nie mam niczego na swoją obronę i proszę jedynie o możliwość skrócenia mojego bana, nie chce nawet odblokowania mojej postaci. Tak jak wspominałem wyrażam skruchę i przepraszam jeszcze raz.

Paciaaa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin