Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/carmelcia] bulka


bulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/3859-bulkaa/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/19913-carmelcia/?tab=activity Victoria Lopez
Powód składania skargi: Nijaczenie postaci, nadużywanie wycen nieruchomości
Wyjaśnienie sprawy: Kierownik hotelu, wypożyczalnia sprzętu off-road w paleto, obrót nieruchomościami jak agent nieruchomości - źle kreaowana postać, robienie wszystkiego po troche by tylko wzbogadzić postać. Zapewne rok temu grała jeszcze barmanke w wigwamie. 
Dowody

- Grała długi czas na tej postaci kierownika hotelu / barmanke 
- potem nagle wypozyczalnia 


- ciągły obrót nieruchomosciami z /wycena i nie tylko 
image.png (383×280)

image.png (355×227)

image.png (407×334)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wuuu napisał:

Ale skarga nie zasadna, @bulkaapostanowiłeś się na kimś mścić aby zniszczyć komuś  postać, zastanów się lepiej co człowieku robisz, najpierw do wszystkich pięknie ładnie a postanawiasz po kolei niszczyć osobą postać, w projekt już dawno nie istnieje a po za tym jak zauważyłeś, wycofałam się znacznie z Twojego projektu, nie wchodziłam na duty biznesów, nawet tygodniami,  biznes został jak dobrze wiesz założony  po blokady Twojej postaci,  pytałam nie pamiętam kogo ale pytałam na /a czy mogę założyć taki biznes będąc pod takimi grupami, przecież jak dobrze wiesz Resort również opierał się na wypożyczaniu sprzętu wodnego, tak samo jak sprzętu Off-Road.  

 

Moja postać jest tylko pod panelem mojego biznesu, pod żadnym innym, a te pomówienia że grałam miesiąc temu w Wigwamie to zachowaj dla siebie, przynajmniej ja potrafię się z ludźmi dogadać w przeciwieństwie do Ciebie,  w Wigwamie mam znajomych z którymi od czasu do czasu grałam co również mogą poświadczyć.  Jestem lubiana przynajmniej na serwerze, w przeciwieństwie do Ciebie, i nie zatrudniam się specjalnie po to aby zbierać na kogoś brudy. 

Spoiler

image.png.b70c9b21e568fc6e7d3eb5c32921b945.png

Sprawa druga odnośnie sprzedaż nieruchomości, sprzedawałam je na drugiej postaci nie związana z moją główną postacią,  nieruchomości były mi niezbędnie to postanowiłam się tanim kosztem pozbyć ich. Każdy na serwerze ma prawo do wyceny nieruchomości, a że przez durną nieumyślność straciłeś swoją postać to ja nic na to  nie poradzę.. @wuuu 

Garaż o którym, wspomniałeś - sprzedawałam z postaci Sanaa Hariri ( postać już nie istnieje, była dokonana zmiana tożsamości) 

Dowód: 

Spoiler

image.png.bf709db1299006827c4dfb675989bf61.png

Domek Rancho: Był dokonany z postaci Rose Charlton z drugiej postaci również która nie ma zwiazku z główną postacią: 

Spoiler

image.png.aaf6ea558360c8e851a860d968789bb8.png

Jedynie garaż który wymieniłeś jako pierwszy należał do mojej głównej postaci Victorii Lopez,  ale go nie potrzebowałam więc się go pozbyłam, bo miałam wystarczająco wiele garaży, każdy ma prawo zarządzać swoim majątkiem i robić z nim co się chce, a Ciebie nie powinno to interesować. 

 

Na koniec projektu postanowiłeś mnie zablokować na DC Covgari bo niby jestem gumowe ucho, ty tą skargą się pogrążasz na serwerze coraz bardziej.  Mam na to świadków co wypisywałeś na mój temat na swoim DC oraz stosownych świadków.  Ja uważam ze buła powinien trochę ochłonąć, a administracja powinna z nim na dłuższą metę zrobić porządek, jakiś długotrwały ban na konto aby nie mógł psuć ludziom nerwów. 

Mixer, San, DxT i 21 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do wzbogacenia, na pewno nie wzbogaciłam się jak Ty.  Nieruchomości nie były sprzedawane codziennie jak to napisałeś w skardze,  wszystkie pieniądze które uzyskałam to były pieniądze uczciwie zarobione spędzając czas na /duty i pomagając Tobie. Dlaczego o tym nie wspomniałeś nawet? 

Byłam liderka odnośnie spędzania czasu na .duty i sam mi za wszystko płaciłeś.  Ciężko pracowałam uzyskując swój dochód co nawet może poświadczyć osoba z którą grałam/ gram @German

Nie dopuszczałam się żadnych przekrętów,  logi z karami również  mam nienaganne,  czegoś nie wiem pytam się po prostu albo na /a albo pisząc na DC  , ewentualnie na PW. 

Uważam że nie dopuściłam się złego kreowania postaci.  Nie zasługuję na ukaranie mojej osoby. 

 

Co wskazują również moje logi

Spoiler

image.thumb.png.fa8df5f625b749648ba6ecaf1036569c.png

 

Edytowane przez Carmelcia
bajtek, vvlvt, DxT i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin