Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[skarga/bubblegum] REZYSER KINA AKCJI


doctor fetker

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/3355-rezyser-kina-akcji/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC) https://forum.v-rp.pl/profile/23041-bubblegum/
Powód składania skargi: Wyciąganie informacji w sprawie sytuacji IC na kanale OOC discord
Wyjaśnienie sprawy: Hej uprzejmie donoszę, że gracz bubblegum tuz po porwaniu mojej postaci IC Franco Kovac, robil dochodzenie na discordzie w sprawie weryfikacji informacji ktore dostarczylem graczom z organizacji przy ktorej gra bubblegum, mianowicie podczas porwania mojej postaci rzucilem porywaczom informacje na temat tancerki ktora sypia z wlascicielem klubu Meteor i to byla jedyna sensowna poszlaka aby dotrzec do wlasciciela klubu Meteor IC, chodzilo o postac Paisley Candy, tego samego wieczora bubblegum pojawila sie na discordzie klubu Meteor wypisujac po ludziach znajdujacym sie na nim i wypytujac o informacje na temat tej postaci. Wydaje mi sie, ze dobitnym dowodem swiadczacym przeciwko bubblegum jest fakt, ze Paisley Candy jako postac IC nigdy nikomu nie chwalila sie IC, ze pracuje w klubie Meteor malo tego IC tam nawet nie pracuje, a informacja o tym, ze jest tam zatrudniona i bzyka sie z szefem Meteora to zwykla podpucha ze strony mojej postaci Franco Kovac, to bardzo interesujace, ze akurat po tym bubblegum zaczela sie tym interesowac i niuchac po discordzie klubu Meteor, Plus oskarżam gracza bubblegum o naśmiewanie się z postaci Paisley Candy i przenoszenie gry IC na discordy poprzez szkalowanie tej potsaci za zwyczajną rozgrywke IC która powinna pozostać w świecie czysto in character.  Organizacja przez ktora zostalem porwany to: easside-most-hated-mafioso-gang, w tym projekcie gra bubblegum

Dowody: tutaj wycinek z logów z dnia porwania gdy wspominałem o postaci Paisley Candy rzucając porywaczom poszlakę do wlasciciela Meteor

1) image.png

akcja z jej kolegami z organizacji dobiegła końca mniej więcej około północy, o godzinie pierwszej z hakiem na discordzie klubu Meteor pojawia się magicznie

image.png.184bac5a898d2d2762b9de47688a4e13.png

 

tutaj dowody z discorda dobitnie swiadczace o tym, ze bubblegum robila MG szukajac informacji o Paisley Candy po discordach:

 

 

image.png

image.png

image.png

 

Edytowane przez REZYSER KINA AKCJI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin