Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02/01] [LIVE] Asami Kiyoko (@asamikiyoko)


blacksugar

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png**02.01.2024 w godzinach późno popołudniowych Asami Kiyoko niezapowiedzianie odpaliła transmisję na żywo, podczas, której relacjonowała przekazanie paczek dla schroniska na Mirror Park - akcja była zwieńczeniem WINTER COLLECTION organizowanego przez Asami Kiyoko oraz Zoe Andersson z ramienia Animal Care Foundation. W samej akcji od początku do końca brali udział osoby z Astaroth Records.**

**Asami Kiyoko uruchomiła transmisję na żywo; machając wyszczerzyła się do obiektywu, następnie przełączyła na tylną kamerkę pokazując grupę wolontariuszy wypakowującą paczki z darowiznami dla schroniska z furgonetki. **

Asami Kiyoko: みなさん、おはようございます!Dzisiaj wielki finał naszej akcji Winter Collection, której celem było zbieranie prezentów dla naszych futrzanych przyjaciół w schronisku. Patrzcie, ile tu darów! To niesamowite uczucie być częścią czegoś takiego!

**Asami podeszła do grupki osób przy furgonetce pokazując sterty podpisanych paczek. Następnie skierowała kamerę ku MOXXXY.**

Asami Kiyoko: Judy, parę słów dla naszych widzów! Jak się czujesz, że udało nam się tyle zebrać?
MOXXXY: Oh, to się nagrywa? Heeey! Cieszę się, że mogłam pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom i dołożyć swoją cegiełkę dla ich lepszego bytu. Najchętniej przygarnęłabym je stamtąd wszystkie, ale no…niestety nie da rady. Tak czy siak, pamiętajcie! Jeśli czujecie, że potrzebujecie czworonożnego przyjaciela w swoim życiu - pamiętajcie o tych wszystkich kochanych mordkach co są tutaj i czekają na swój dom. Zaadoptuj i pokochaj!
Asami Kiyoko: Sami słyszeliście! Każda paczka, każdy worek, każdy drobiazg tutaj ma swoje znaczenie. Wszyscy tutaj jesteśmy podekscytowani, bo wiemy, że to, co robimy, naprawdę się liczy.

**Kamera ponownie wędruje po grupce wolontariuszy przenoszących paczki oraz rozmawiających z przedstawicielami schroniska. Następnie obraz ponownie się zmienia i na ekranie widać uśmiechnięta Asami, oddającą się od pozostałych wolontariuszy.**

Asami Kiyoko: Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, dlaczego, a raczej dla kogo to robimy, to chodźmy do środka, pokaże Wam!

**Na ekranie chwilę nic się nie dzieje, po czym obraz się stabilizuje, pokazując psiaki cieszące się na widok kobiety oraz krzątającą się w tle Zoe Andersson.**

Asami Kiyoko:  Zoe! Jesteś na wizji, pomachaj!
Zoe Anderssoni: Ojej... dawno mnie nie było na transmisji. Dobry wieczór, cześć Wam!
Asami Kiyoko: Oddaje telefon w Twoje ręce, opowiedz jak emocje po zbiórce.

**Zoe Andersson zniknęła gdzieś jeszcze za kadrem, wróciła po paru chwilach z telefonem w ręce.**

Zoe Andersson: Też się cieszę, że Was widzę... hej...
Zoe Andersson: Jejku... jakby to w ogóle zacząć... jako ta mniej zaangażowana w całą akcję chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie. Przede wszystkim bez Wasze inicjatywy pomocy takie zbiórki nie miałyby sensu i racji bytu.
Zoe Andersson: Z tego miejsca chciałabym podziękować Asami i ekipie z Soul Evisceration, którzy w pierwszy dzień uczestniczyli w całej akcji udostępnili swoje lokum.

**Zoe Andersson pomachała do kamery po czym wraz z Asami udała się ponownie do osób pracujących na zewnątrz. Asami chwyciła pierwszą z napotkanych paczek i zajęła się rozpakowywaniem zawartości, dołączając do N.Alexander.**

Asami Kiyoko: o Noah, tutaj się chowasz. Nikogo nie pominę, więc zdradź nam co myślisz o przebiegu Winter Collection! **skierowała kamerę na mężczyznę**
Noah Alexander: Jestem mega podekscytowany całą akcja i przede wszystkim frekwencją przy zbiórce. W pewnym momencie czułem się w Israfel jak sardynka w puszce **zaśmiał się** ale to tylko na plus da całej akcji! Cieszę się, że mogłem w jakiś sposób wesprzeć Asami i resztę ekipy z fundacji. Liczę na to, że jeszcze będę miał okazje niejednokrotnie wspierać tak świetne projekty i będzie powstawać więcej takich planów w przyszłości.
Asami Kiyoko: Słyszeliście to? Mamy kolejnego chętnego na kolejne akcje, mam to nagrane **zaśmiała się** Chodźcie poszukamy jeszcze naszą uroczą parkę Fehu i Eelisa.

**Asami krąży po terenie schroniska co jakiś czas pomagając różnym osobom w segregowaniu darów, do momentu aż trafiła na Fehu i Eelisa**

Asami Kiyoko: No w końcu Was znalazłam **wskazała na parkę, po czym przerzuciła obraz znowu na siebie, odwróciła się tak, aby na ekranie znajdowała się cała trójka, po czym pomachała do widzów, czytając komentarze pod transmisją.** Nie możemy zapomnieć, że pierwsza zbiórka odbyła się w Israfel, dzięki uprzejmości tych dwojga. Fehu, Eelis, ludzie domagają się Was na tym LIVE!
Fehu Skarsgard: Uhm, cała akcja przeszła lepiej niż sądziłam. Cieszę się, że jako część Astaroth i Soul Evisceration mogłam brać w tym udział. Trzymam kciuki, by akcja taka jak te przypomniała ludziom, że warto pomagać mniejszym nie tylko od święta.
Eelis Forsberg: Dzięki wszystkim za wsparcie i pomoc w tym ciężkim okołoświątecznym czasie. W takich chwilach odzyskuje się wiarę w ludzi. **Eelis zaraz po tym przysłonił obiektyw kamery dłonią W tle słychać jedynie: **
Eelis Forsberg: Starczy, więcej nie trzeba.

**Live potrwał jeszcze parę minut, gdzie pracownicy schroniska opowiadali o dokładniej ilości zebranych rzeczy, oraz podano kwotę datków zgromadzonych podczas akcji ($546,244). Następnie padła odpowiedź na kilka losowych pytań zadanych przez oglądających, a następnie stream się zakończył**
((jeżeli ktoś ma jakieś pytania, może zadawać w komentarzach))

 

*FOTORELACJA:

Spoiler


* Fotorelacja umieszczona na stronie www.AnimalCareFoundation.com po zakończeniu streama.

 

 

Edytowane przez blacksugar

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin