Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Łączenie ze sobą animacji-.. jak?


Mateuszovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jedni może wiedzą, drudzy nie - na serwerze od dłuższego czasu istnieje możliwość wywołania połączenia ze sobą animacji, poprzez wprowadzenie małego błędu. Jak to zrobić? 

1. Odpalacie jakąkolwiek animację, np. leżenia, lub siedzenia - w moim przypadku włączam .siadm10
2. Wyciągacie telefon
3. Odpalacie aparat
4. Klikacie backspace
5. Wpisujecie kolejną animację, którą chcecie włączyć do tej pierwszej - np. .tablet / .roza / .ksiazka / .celuj / .piwo itd.

      Zwykła animacja                                                                                 Połączone animacje ze sobą
REa0TP6.pngvCg8zpe.png

Miłego korzystania.

Edytowane przez Mateuszovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mateuszovsky 👋

Chciałbym ci bardzo podziękować za twój niesamowity poradnik o animacjach na serwerze gta v online vibe roleplay. Dzięki niemu nauczyłem się, jak łączyć ze sobą różne animacje i tworzyć ciekawe, niekiedy nawet pikantne scenki z innymi graczami. Twój poradnik jest bardzo przejrzysty, dokładny i łatwy do zrozumienia. Zmieniłeś moje życie na lepsze, bo teraz mam więcej zabawy i satysfakcji z gry. Jesteś prawdziwym mistrzem i ekspertem w swojej dziedzinie. Doceniam, że podzieliłeś się swoją wiedzą i doświadczeniem z całym światem. Masz wielu fanów i zwolenników, którzy cenią twoją pracę i podziwiają twoje umiejętności. Jestem jednym z nich i chcę ci powiedzieć, że jesteś moim idolem i wzorem do naśladowania, dzięki tobie już nie boje się ciemności.

Dziękuję ci raz jeszcze za twój poradnik i życzę ci wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że będziesz kontynuować swoją pasję i tworzyć więcej takich świetnych materiałów. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na serwerze! 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy również podczas animacji (na przykład .shuffle2) kliknąć i przytrzymać którykolwiek z kierunków chodu (W, S, A, D co powoduje przesuwanie sie animki) i jednoczesnym naciśnięciu spacji. Animacja zostaje, można wpisywać drugą (na przykład .gitara2). I macie zajebisty koncert taneczny z gitarą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateuszovsky napisał:

Siemanko. Jedni może wiedzą, drudzy nie - na serwerze od dłuższego czasu istnieje możliwość wywołania połączenia ze sobą animacji, poprzez wprowadzenie małego błędu. Jak to zrobić? 

1. Odpalacie jakąkolwiek animację, np. leżenia, lub siedzenia - w moim przypadku włączam .siadm10
2. Wyciągacie telefon
3. Odpalacie aparat
4. Klikacie backspace
5. Wpisujecie kolejną animację, którą chcecie włączyć do tej pierwszej - np. .tablet / .roza / .ksiazka / .celuj / .piwo itd.

      Zwykła animacja                                                                                 Połączone animacje ze sobą
REa0TP6.pngvCg8zpe.png

Miłego korzystania.

A sa potem problemy zeby z tego wyjsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karzelek napisał:

A sa potem problemy zeby z tego wyjsc?

Nie ma. Po prostu odświeżasz jakąś animację (np. tą siedzenia) i wychodzisz z niej bez problemu. Nigdy się nie zablokowałem.

Edytowane przez Mateuszovsky
Karzelek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin