Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/7pio] charon


charon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11176-charon/?tab=activity
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Earl Vomiteater
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Niepoprawny nickname, zmien dane postaci.
Członek ekipy nakładający karę: 7pio
Wyjaśnienie sytuacji:

Na początku wyjaśnię Lore mojej postaci. Ojciec mojego charakteru był chorym na głowę starcem w dodatku nie stronił od twardych narkotyków więc zmienił swoje nazwisko na takie. Oczywiscię wpłyneło to na mojego chara lecz z czasem to zaakceptował, jeśli ktoś chce dyskutować nad psychologią stojąca za tym wyborem prosze bardzo, jestem na kierunku psychologicznym i mogę podesłać badania wyjaśniające takie zachowania. Następną kwestią jest to, żę nie jest to nielegalne i się zdarza, Pierwszym przykładem jest np. Lizardlover. (źródło). Ba! są ludzie którzy zmieniają sobie nazwiska nawet dla zwykłego żartu. Czy takie osoby w mniemaniu suportera 7pio nie istnieją? Czy wychodzenie poza schematy i granie czegoś innego musi zderzać się z ignorancją takich "autorytetów"? Ten supporter nie chciał słuchać moich wyjaśnień i zablokował moją postać w środku odgrywania akcji roleplay, jestem zbulwersowanym tym, że ktoś przerywa mi rozgrywkę blokadami. Kolejną rzeczą jest to, że na postaci gram od kilku dni, przez całe 5 godzin mojej gry i interakcji z wieloma graczami, a nawet EKIPĄ, nikt nie zwrócił mi uwagi ze względu na nazwisk. Czemu dopiero teraz moja postać zostaje zablokowana? Chciałbym też znać punkt regulaminu, który według 7pio złamałem.

Nie spodziewałem się, że na tak rozwiniętym serwerze spotkamy się z takim nieprofesjonalizmem i ignorancją.

Szczególnie zbulwersowała i zarazem rozbawiła mnie argumentacja 7pio. Napisał on, że blokuje mi postać, bo uważa, że jest niepoprawna. Mam rozumieć, że administracja może banować ludzi, bo sobie tak uważają, bez jakich kolwiek przesłanek ku temu? Na pytanie dlaczego uważa, że moje nazwisko jest niepoprawne nie usłyszałem argumentu...

Prosiłbym o rozpatrzenie tej sytuacji i ewentualne ukaranie administratora? suportera? czy może TYRANA za uniemożliwienie mi zwykłej klimatycznej gry.


Ewentualne screeny/świadkowie:

[06.01.2024 22:28] (( Shayla Ayers (424): O, hej. ))
[06.01.2024 22:28] /b ???
[06.01.2024 22:28] (( Earl Vomiteater (371): ??? ))
[06.01.2024 22:28] (( 7pio (392): Hej. ))
[06.01.2024 22:28] Shayla Ayers mówi: N-nnn...
[06.01.2024 22:28] * Earl Vomiteater rozgląda się po aucie, zagląda do skrytki.
[06.01.2024 22:28] /me rozgląda się po aucie, zagląda do skrytki
[06.01.2024 22:28] Earl Vomiteater mówi: Gdzie, gdzie są pieniądze?!

 

członek ekipy Furix nie miał zastrzeżeń co do mojego nicku. 

 

[05.01.2024 19:07] (( Earl Vomiteater (74): Dobra wtf. ))
[05.01.2024 19:07] /do dobra wtf
[05.01.2024 19:07] ** Dobra wtf. (( Earl Vomiteater ))
[05.01.2024 19:07] (( Sisi Suarez (96): Jestem za. ))
[05.01.2024 19:07] (( Furix (160): Możemy potwórzyć akcje abyście mu dali czas na odegranie? ))
[05.01.2024 19:07] (( Kevin Landry (10): Hejka :3. ))
[05.01.2024 19:07] (( Sisi Suarez (96): Hej. ))
[05.01.2024 19:07] (( Furix (160): Hej. ))

 

Przesyłam też link do zrzutów ekranu (screenshot) które udostępniłem na forum publiczne aby udowodnić, że moja postać nie została założona dla przysłowiowych JAJ.

7pio i Ghetto_Lifer lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin