Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] Moneytalks


moneytalks

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4855-moneytalks/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Archie Gatto
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Bugowanie napadu na sklep razem z kolegą farmiąc przy tym gotówkę. Wykorzystanie buga dla wzbogacenia swojej postaci
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, wszedłem na duty kasjera w sklepie 24/7 i z ciekawości użyłem komendy /kasjer wypłać na graczu który stał obok (nie znam go tak jak sugeruje Jackal, ten człowiek nic nie zrobił i nie wiem czy dostał kare). Podpytałem na /w czy otrzymał za to jakąś gotówkę, on potwierdził i zaproponowałem mu aby pojechał ze mną sprawdzić czy to jakiś jednorazowy błąd czy cały skrypt jest niedopracowany czy błąd leży w mojej interpretacji działania tego. Ja osobiście nie otrzymałem za to żadnej gotówki, napisałem Jackalowi, że miałem zamiar to zgłosić. Nie sfarmiłem żadnej gotówki ani ja ani ten koleś nie licząc tego pierwszego przypadku, nie wzbogaciłem w żaden sposób swojej postaci. Pozdrawiam
Ewentualne screeny/świadkowie:

nossu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jedynie o tyle odmienna, że moneytalks sam sprowokował sytuacje i sam woził druegiego gracza od sklepu do sklepu by sprawdzić czy da się z tego mieć jeszcze więcej kasy. Prawda jest taka, że jakby chciał to by buga zgłosił od razu więc wiadomo że w takiej sytuacji będzie się zapierał że on tylko testował - każdy by postąpił tak samo. Ukarałem za to co widziałem - bugowanie kasjera i latanie po calej mapie tam gdzie są blipy koszyków sklepowych byle dac /sklep wyplac czy jakkolwiek się to nazywa.

K4L3K i moneytalks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak mieć z tego jeszcze więcej kasy skoro napisałem Ci że nic za to nie otrzymałem więc nie zarzucaj mi tego po raz kolejny. Nie wiem czy takie jest działanie skryptu, że można dać komu popadnie czy jednorazowa akcja, że tak zadziałał skrypt, te 10 tysięcy by mnie nie wzbogaciło do nie wiadomo jakiego statusu, nie oszukujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc sprawiedliwym i spójnym z inną apelacją nie czułbym się dobrze jeśli blokada postaci by została na koncie @moneytalks gdyż byłoby to nie sprawiedliwe, ale sam fakt bugowania i nie zgłoszenia tego od razu zamieniłbym na jakiś admin jail, który w końcu kiedyś zniknie w przeciwieństwie do blokady postaci, która byłaby permanentna. Sądze, że to najodpowiedniejsza droga ale decyzje zostawiam tobie @Spectre

moneytalks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne rozumiem, że moja wina leży w tym, że nie zgłosiłem tego nikomu natychmiastowo, jestem w stuprocentach zgodny z Tobą, że mimo wszystko jakaś kara musi zostać wystosowana bo jestem świadomy swojej winy ale blokada postaci zaargumentowana wzbogacaniem postaci moim zdaniem nie ma tu miejsca biorąc pod uwage fakt, że nie dostałem za to ani żadnego dolara. Jeśli Spectre się zgodzi jestem gotów przyjąć AJ. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin