Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] redspray


redspray

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/23994-redspray/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Multikonto
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: 15 listopada ubiegłego roku zarejestrowałem się tutaj na serwisie; wcześniej nie posiadałem GTA 5 więc kupiłem je na allegro. Zacząłem tutaj grać, niemniej jednak doświadczałem już pierwszych problemów związanych z socialclub (podczas gry mnie wyrzucano, bo ktoś inny chciał wejść do GTA). W związku z tym - 15 listopada napisałem do sprzedawcy by zamienił mi konto na inne - jak się okazało, używane. Jak widać w panelu gracza, mój socialclub zmienił się z pierwszego, na drugi (przez zmianę konta). Dyskusja została zamknięta, gdyż widziałem, że konto było używane (nick, avatar) to zmieniłem dane na swoje i grałem, nie mając już tych samych problemów co wcześniej. Okazało się, że dostałem bana za multikonto na grze na tym socialclubie. Mam zmienny adres IP z Playa, nie zmieniałem w ostatnim czasie dekodera. W związku z tym apeluję o zdjęcie kary, jeżeli zajdzie potrzeba, założę swojego własnego social-club. Proszę dla sprawdzających porównać daty zmieniania sociali z wiadomościami niżej, które pochodzą z emaila.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Cytat

 

image.png.01c2a0c859bb5d4db77108aa19973b97.png image.png.49ad694ce747eb22b86801c8aa062840.png

image.png.3778678237322175a3387a410ad7d811.png

 

 

Edytowane przez redspray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po kim kupiłem konto. Kupiłem je 15 listopada ubiegłego roku, tego samego dnia którego się zarejestrowałem. I po prostu grałem, nie tworzyłem innych kont i nie zbierałem kar. Wiedziałem, że konta są używane, bo widziałem to po profilu (czego sprzedawca się wypierał). Social Club jest z allegro od tego sprzedawcy mam też rdr2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin