Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] ADVGierki


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/1132-advgierki/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Royal Loussaint

Rodzaj kary: Ban 

Powód nałożenia kary: nadużywanie panelu CNT po zamknięciu projektu 

Członek ekipy nakładający karę: Spectre

Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, zostałem zbanowany na miesiąc za nadużywanie panelu CNT po zamknięciu projektu. Domyślam się, że może chodzić o to, że przelogowując na postać odruchowo odpalałem /g 1 duty - fakt, mój błąd; ale tak czy siak, to nie były ogromne liczby wypłaty które mogłem tam nabić. Nie mam nic przeciwko temu żeby odjęto mi nawet 80% gotówki którą mam teraz na postaci, mimo to, że definitywnie nie wbiłem tego w tak krótkim okresie czasu po zamknięciu, biorąc pod uwagę że na postaci grałem maksymalnie kilka godzin od zamknięcia.

Poza samym duty panel nie był w żadnej sposób nadużywany, nie korzystałem z pojazdów które oferuje grupa (z wyjątkiem dnia dzisiejszego, gdzie był problem z paliwem od startu serwera) ani z innych skryptów które oferował panel CNT.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 00:46, ADVGierki napisał:

Domyślam się, że może chodzić o to, że przelogowując na postać odruchowo odpalałem /g 1 duty - fakt, mój błąd; ale tak czy siak, to nie były ogromne liczby wypłaty które mogłem tam nabić.

Miałeś świadomość upadłości CNT (a przynajmniej powinieneś mieć) po pierwszej wiadomości informującej o waszej nikłej aktywności, która została napisana 30. listopada 2023, w której zawierała się informacja o tym, że ostatnie działania waszej organizacji była 11. listopada 2023 - a finalnie, została zamknięta 17. grudnia. 2023. 

Spojrzałem też w logi, które też tylko potwierdzają wykorzystywanie panelu i neguje "odruchowe odpalenie /g 1 duty":

- Spawn w budynku CNT

- Respawn wozów grupowych

Po konsultacjach ze Spectre, karę skracam do 14 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin